• Sypacz się wysypał :):) Autor: ~Jac19751 [83.11.32.*]
    Dzisiaj sypacz się wysypał. Główny sprawca braku zwyżki po wynikach sprzedał dziś wg mnie resztówkę czyli 15 tyś po 8,5.
    Od czasu 16 listopada czyli dopuszczenia do brotu przemieliło się ponad 440 tys papiera, wyłączając transakcje umówione czyli około 290tys po 8,61 daje nam 150tys z których wg moich codziennych obserwacji sypacz sprzedał cały swój pakiet.
    Teraz cała reszta już w naszych i "opiekuna" rękach :):)
  • Re: Sypacz się wysypał :):) Autor: ~Rafał [46.186.37.*]
    No i jak,uciekłeś ze spółki? Mnie została końcówka, zarząd zrobił inwestorom niezłe kuku...To co zrobili,to szczyt głupoty,bo sam sobie też strzelili w kolano...! Jeśli sprzedadzą nową emisję,to po badziewnym kursie,a można było wyemitować obligacje zamienne na akcje,ale trzeba mieć trochę rozumu,a jak się nie ma,to taki efekt...! Spółka skutecznie wystraszyła inwestorów,a nie tak łatwo odbudować utracone zaufanie...J aw każdym razie mam dość takiej spółki,nie chcę jej nawet po takich spadkach,tak się z inwestorami nie postępuje.

• Re: Sypacz się wysypał :):) Autor: ~lukee [46.113.102.*]
    mi sie wydaje ze to mogla byc zabawa fundyszy, ostatnio czytalem ze pod koniec roku sobie strzelaja nawzajem w kolana zeby obnizyc wyniki konkurencji i wyprzedaja,
    Wycena 10 zeta, teraz jest 7.5, wskazniki wrecz niepostykane jak na spolke internetowa,
    c.z 11 c.w 1.6 a dodatkowo swietne perspektywy,
    w ostatnich czasach 3 fundusze weszly czyli instytucjonalni

Tez mnie ten spadek zirytowal bo usrednialem w gore po 8,5 :) i srednia mi sie zwiekszyla z 6.3 na 7 wiec szczesliwy nie jestem ale chyba zrobie wyjatek dla tej spolki i usrednie troche do dolu dla odmiany,
    Spolka z takimi perspektywami po takiej cenie, moim zdaniem jest warta ponad 10 zlotych biorac pod uwage perspektywy, zreszta nie tylko ja to widze bo od kiedy kupilem to 3 fundusze weszly a nie jest to czeste zjawisko gdy spolka jest jakis czas na gieldzie i wchodza w takim tempie w takich ilosciach instytucjonalni, Dlatego prawde mowiac chyba jutro dokupie.
  • Re: Sypacz się wysypał :):) Autor: ~gorol [178.37.201.*]
    może szykuja sie jakieś przejecia
  • Re: Sypacz się wysypał :):) Autor: ~Obserwator [83.10.222.*]
    działalność spółki wygląda dobrze, perspektywy stabilne ... jednak jest kilka wątpliwośći
    1. wiceprezes sprzedał ostanio 550 tys akcji ... (7,55) (czyżby nie wierzył w perspektywy spółki?)
    2. ma być nowa emisja do 9 mln akcji z wylączeniem prawa poboru ... (jawne dymanie dotychczasowych akcjonariuszy)
    3. Fundusze mogą kupić w emisji 3-9 mln akcji ... więc nikt nie ma interesu podbijać kursu na giedzie, a wręcz przeciwnie, wystraczy zwalić kurs powiedzmy 100tys akcji a kupi się akcje nowej emisji taniej ...
    4. I Pytanie zasadnicze po jakiej cenie zostanie przeporawdzona emisja ?

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.