• Re: EVENTUS DUO!!! Autor: ~andrzej001 [77.115.6.*]
    Polecam! Wiem o czym mówię. Mam pierwszego EVENTUSA i teraz zastanawiam się nad drugim- to kwestia czasu... EVENTUS DUO jest nie ma sobie konkurenta na rynku jeśli chodzi o program zabezpieczenia na przyszłość.
  • Re: EVENTUS DUO!!! Autor: ~młody [77.115.6.*]
    zgadzam się z Tobą andrzeju w 100% IDEALNY program dla każdego! Też mam EVENTUSA DUO:)
  • Re: EVENTUS DUO!!! Autor: ~ja [77.114.241.*]
    Boże, jaki to cudowny program. Ci co go sprzedają to aż orgazmu dostali z tego zachwytu i teraz go tu wychwalają. Za darmo czy wam za to płacą?
  • Re: EVENTUS DUO!!! Autor: ~ja [77.114.241.*]
    Dodam jeszcze że z tego samego adresu dureń pisze. Nawet nieudacznik kryptoreklamy nie potrafi zrobić porządnie. Fuj!!!
  • Re: EVENTUS DUO!!! Autor: ~REWELACJA [46.134.149.*]
    Program Eventus DUO proponowany jedynie przez dystrybutorów HMI (koncern ERGO), to rewelacja. Świetne warunki, obsługa, gwarantowany kapitał, zabezpieczenie życiowe i wypadkowe. Posiadam osobiście dwa programy i polecam, jako najlepsze moim zdaniem rozwiązanie dostępne na rynku.
  • Re: EVENTUS DUO!!! Autor: ~hmmm [194.177.29.*]

2 pierwsze wpisy są z tego samego numeru IP więc już widać, że jakiś "pseudo doradca" chce sobie nagonić klientów...
    3 wpis jest pewnie z innego komputera napisany przez tą samą osobę...

słaby pomysł na zrobienie sobie taniej reklamy nędznego produktu
  • EVENTUS DUO Autor: ~do hmmm [178.56.12.*]
    Dnia 2011-02-28 o godz. 07:01 ~hmmm napisał(a):

2 pierwsze wpisy są z tego samego numeru IP więc już
    widać, że jakiś pseudo doradca chce sobie nagonić klientów...
    3 wpis jest pewnie z innego komputera napisany przez tą samą osobę...

Do "hmmm" i wszystkich zainteresowanych:
    Nie znam się na IP ale na produktach finansowych i inwestowaniu - owszem. EVENTUS DUO, na którego dystrybucję wyłączność ma HMI POLSKA, jest bardzo wysokiej klasy produktem, z wysokimi zyskami, gwarancją zgromadzonego kapitału oraz dodatkowo zabezpieczeniem dla najbliższych. Posiadam kilka programów inwestycyjnych i zupełnie bezpiecznie mogę stwierdzić, że EVENTUS DUO jest zdecydowanie najlepszy.

Pozdrawiam internautów.
  • Re: EVENTUS DUO Autor: ~RAFAŁ [77.112.86.*]
    EVENTUS JEST NAJLEPSZYM PROGRAMEM EMERYTALNYM NA RYNKU !!!!
  • Re: EVENTUS DUO Autor: ~rafal [178.36.131.*]
    Te program jest jednym z lepszych, ale nie najlepszy.
    Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to nie ma sobie równych na dzień dzisiejszy, a zyski?
  • Re: EVENTUS DUO Autor: ~Inwestor [213.92.156.*]
    Wychwalacie produkt, który na pewno jest interesujący ale czy najlepszy? Obawiam się, że niekoniecznie.

Pozdrawiam
  • pytanie o ten produkt Autor: ~antydoradca [79.191.78.*]
    o tym, że będzie ostry zjazd było wiadomo od dawna, że jest on niedługi - od 3 miesięcy.
    Pytanie proste czy w tym waszym Eventusie możecie wrzucić kasę na rachunek techniczny i przetrzymać pieniądze w gotówce przez jakiś czas?

Czy też musicie trzymać je w jakiś funduszach - a jeśli tak to w jakich
  • Re: pytanie o ten produkt Autor: ~gienia [89.66.196.*]
    to banda złodziei i krętaczy bez sumienia
  • Re: EVENTUS DUO!!! Autor: ~ciesiel [31.175.43.*]
    wiecie co
    jak tak sobie czytam o tym eventusie duo to az mi sie nie dobrze robi. produkt ktory jest do wszystkiego to jest do niczego.
    ktory z was jezdzi sam0ochodem na obonach wielosezonowych???pewnie nikt tylko zakladacie letnie i zimowki, tak samo jest z tym produktem.

• EVENTUS DNO!!! Autor: ~przyszła:klient [94.42.3.*]
    rewelacyjny, mam pierwszego, biorę drugi, wyłączność - kurde, jakie opisy!

chyba zlikwiduje IKE i bez niczego wjadę do Eventusa. tylko najpierw muszę iść zmienić gacie, bo mi wystrzelił...
    masakra, co za barany na forum!
  • Re: EVENTUS DNO!!! Autor: ~klient Ergo [89.79.88.*]
    Dnia 2012-03-14 o godz. 11:54 ~przyszła:klient napisał(a):
    > rewelacyjny, mam pierwszego, biorę drugi, wyłączność -
    > kurde, jakie opisy!

chyba zlikwiduje IKE i bez niczego
    > wjadę do Eventusa. tylko najpierw muszę iść zmienić gacie,
    > bo mi wystrzelił...
    masakra, co za barany na forum!

Witam,

Twój komentarz uważam, że jest nie na miejscu. Czy znasz ten produkt i możesz wypowiedzieć się na jego temat? Ja ten produkt znam bardzo dobrze. Przed podpisaniem wniosku bardzo dogłębnie go przestudiowałem. Uważam, że każdy z nas powinien mieć Eventusa Duo. Po forach widzę, że negatywnie wypowiadają się ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia jak ten produkt jest skonstruowany i o co w nim chodzi.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl