• SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~PHANTEON [192.168.145.*]
    http://www.krynicki.pl/news/261/67/Skonsolidowany-raport-kwartalny-QS-3-2010/

tylko poważnie, co o tym sądzicie?

Czy ktoś wie jak wygląda sprawa DPRów czy coś sie ruszyło ?

Osobiście uważam, że spółka da naprawdę zarobić, ale pociąg ruszy dopiero na przełomie roku.
    Pozdrawiam!
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~pampersy [195.116.183.*]
    a kiedy nastepna emisja???? grosikowa dla wybranych
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~never XXX [78.41.26.*]
    Ta spółka to strata czasu i pieniędzy. Na szczęście sprzedałem choć nie miałem tego dużo, teraz moge kupić 2X tyle KREC, ale 2-razy do tej samej wody się nie wchodzi.
    Jak widać zainteresowanie zerowe, do tego dochodzą jakieś "dzikie kolesiowskie emisje".
    Na pierszy rzut oka spółka działajaca w branży recyklingu a dokładnie stłuczki- wszystko ok.
    Spoglądając głebiej wyniki nie powalają, rynek stłuczki w warunkach polskich mało opłacalny i jeszcze to ciągłe rozwadnianie akcji, w tym tempie wartość księgowa niedługo ok 1zł.
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~lukee [80.239.242.*]
    o jakiej emisji piszecie bo o tym nic nie wiem.
    wiem o emisji przy przejsciu na gpw ale o zadnej innej za grosze nie wiem?
    która to seria?

• Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~lukee [80.239.242.*]
    byla jeszcze emisja F ale ona byla 3.7 zł za sztuke wiec ciezko ja nazwac groszowa
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~PHANTEON [149.156.124.*]
    http://www.tvn24.pl/9294016,0,0,1,1,biznes-oparty-na-stluczce,tvn_cnbc.html

co tu dodać, z zimną krwią dokupuje w poniedziałek, zapewne będą wyniki lepsze niż przewidzieli to w prospekcie emisyjnym, jeżeli Krynicki już z taką pewnością mówi o wynikach w poniedziałek. Długo czekaliśmy zanim te wszystkie obietnice zacznąć się spełniać, ale wydaje mi się że to już czas kiedy widzimy mocne światełko w tunelu. Jest wiele argumentów za kupnem, np. to że mamy spełnić wymogi UE żeby odzyskiwać o wiele więcej tego szkła, biznes Krynickiego nie jest zależny od np cen cukru srukru, tak jak np OTMUCHÓW i nie ma ryzyka, szkło conajwyżej będzie droższe, a to działa tylko na plus KRECa, instalacja Wyszków działa świetnie i poprawi znacznie wyniki. Siłą rzeczy przy takich przychodach i rozbudowanych mocach przetwórczych akcje powinny piąć się w góre. Jeszcze jedno: jest kolejny plus, a mianowicie ile by KREC nie oddał szkła do hut, one to wszystko przyjmą, bo jest to dla nich opłacalne, a więc jest pewny rynek zbytu.
    Martwi mnie nadal bardzo mały obrót, ale od poniedziałku musi coś się dziać. Na starcie ustawie zleconko, przy obrotach zerowych nawet moje zlecenie może ruszyć kursem.

Pozdrawiam KRECów :D
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~andrzej [80.94.100.*]
    Na spektakularne wzrosty w najblizszym czasie bym nie liczyl.

Spolka da zarobic, ale w dluzszym terminie.

Nie mniej jednak obecna cena jest jak najbardziej atrakcyjna, wiec warto akumuluwac papier.

Pozdrawiam:)
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~lukee [188.33.96.*]

http://www.krynicki.pl/news/169/65/Unijne-pieniadze-pobudzily-kurs/

taka ciekawostka, dostali 3 mln a kurs poszedl o 20% a teraz dostali w 3 mc kilkanascie milionow i kurs nawet nie dgnął,
    co ciekawsze zyski netto mieli zbliżone mimo że przychody dużo niższe
    dlatego krec ruszy jak zakoczny sie walka z dpr,
    jeszce kilka ciekawych art. przeczytalem
    70 zeta wiecej za dpr do dla krec 1 mln złotych przy tamtych przychodach
    czyli jak przychody wzrosna z tamtejszych 14 mln do 100 mln które planuje w 2013 a cena
    DPR wroci do normy to może zacząc się cos dziac, powinna wynosić koło 200-250 złotych a nie 60-70, krec zarabia w tej chwili głownie na tym szkle co sam zbierze a tego było ok 20%, teraz jak przychody rosną to myśle ze procentowo jest jeszcze mniej,

proponuje przejrzec strone krynickiego i przeczytac wszystkie art. prasowe, bo sa naprawde Ciekawe.
    Problem jest w związku z tym że fałszywe dpr to fałszywe przychody z powodu zbiórki szkła a Polsce jako krajowi opłaca się bardziej tracić 2 - 5 mln rocznie (róznie podają) niż płacić 200tys euro kary dziennie za brak wykonanych limitów, bo to ponad 5 mln tygodniowo

Jeżeli sytuacja w tym złodziejskim kraju się unormuje to moim zdaniem w 2013 krec moze kosztować 20 złotych,
    Prezesowi wierze bezggranicznie bo widać że robi wszystko co da się zrobić i czego się nie da
    założył firme od podstaw i szuka pieniędzy wszedzie gdzie się je uda znaleźć

Jedyny problem, jest to że dużo rzeczy od niego nie zależy, gdyby nie to to byłbym 100% w krecu a tak to niecałe 20%. Ale licze że choćby z powodu limitów co2 zacznie się coś dziać, jeżeli przejdą te proponowane przez unie to Polska jako kraj dostanie po d. ale dla krec może to być kolejną szansą.

Siedziałełem dziś 2 ha i przeczytałem wszystkie art. żeby mieć lepszy obraz tej spółki,
    Wnioski moje są takie, że kurs kreca kiedyś będzie znacznie wyższy, tylko niestety nie wiadomo kiedy :) Ale do emerytury jeszcze daleko więc moze zdąże, myśle ze takim terminem kiedy to się już na 100% unormuje będzie 2014 rok. Czyli następna hossa krec po 20 zeta. Ale ta hossa to odbijanie się od 5 :) dlatego innym nie polecam.
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~andrzej [80.94.100.*]
    Zgadzam sie!

Spolka ma potencjal i powoli sie rozkreca.

Na spektakularne wzrosty w tym roku nie licze, chociaz milo by bylo zobaczyc 5 zl:)

Pozdrawiam:)
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~never XXX [78.8.45.*]
    W tym tempie to poniżej 3zł jeszcze w tym roku. To i tak za dużo, bo przy takich obrotach i zainteresowaniu następny krach ją zastanie a wtedy cena może być dopiero atrakcyjna :)
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~flugo [84.10.121.*]
    krec ma bardzo zdyscypliwoany akcjonariat(myślę o sobie i pozostałych kilkudziesięciu osobach które wzięły udział w private placement) jak sie jeden wysypal to kurs na pare sesji zanurkowal do 2 zeta- ale to się raczej nie powtorzy- nikt tu na szybki zysk sie nie nastawial- planowalem 2012 na wyjscie ale jak to sie przesunie na 2013/2014 to krzywdy nie doznam:)
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~flugo [84.10.121.*]
    hehe- nigdy nie mów nigdy- jednal ktos gotowizny potrzebuje:)
  • Re: SĄ WYNIKI ! CO WY NA TO ? Autor: ~kutach [83.238.211.*]
    ale brednie powtarzaja ludzie tu piszacy, jak ktos sie nie zna na recyklingu to niech nie pisze bzdur. to bardzo hermetyczna branza i malo przchodzi konkretnych komunikatow do ogolu. Moze i da zarobic w dlugim okresie, ale jego prospekt to mzonki. 100 mln? hehe to 350 tys ton sprzedazy czyli 100% legalnego szkla w polsce, a teraz ma 65-70 tys. Konkurencja nie spi - głównie Recykling Centrum, Rhenus Recycling i Huta Orzesze. BAjki dla frajerów. Dodatkowo tak maly zysk przy takiej skali dzialnosi i braku konkurencji akurat w jego miejscu dzialania - pln-wschodnia Polska daje poglad na slaby zarzad. Dotacje, owszem sa pozyskiwane i chwala im za to, ale to tylko pozwala im przetrwac. Kasy z biezacej dzialalnosci nie prznosza chyba ze ujemna:) DPR nie wzrosna dopoki system sie nie uszczelni ale MS nie zalezy na tym chyba. Jak narazie to stawki na 2012 sa o 15% niższe. TO mowilem ja, czlowiek z branzy:)
[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-06-30 12:40:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.