• Za śmieci zapłaci każdy Autor: ~Orawiec [83.14.120.*]
  Gminy dopilnują, by ich mieszkańcy nie unikali opłat za wywóz odpadów. Ceny wzrosną - informuje na pierwszej stronie "Rzeczpospolita".Minister środowiska Andrzej Kraszewski zapowiada, że rewolucja w gospodarce odpadami ma się dokonać 1 stycznia przyszłego roku. Wtedy ma wejść w życie nowelizacja ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach, której założenia przyjął niedawno rząd. Co się zmieni? Zasady zbiórki odpadów oraz opłaty, jakie będą ponosić wszyscy ci, którzy śmieci produkują.Gazeta pisze, że Ministerstwo Środowiska chce, by mieszkańcy płacili rachunki nie prywatnym firmom, ale na konta gmin, które obowiązkowo przejmą gospodarkę odpadami. To właśnie gmina wyłoni w przetargu firmę, która zbierze odpady, zapewni ich segregację i odzysk surowców. Opłaty za śmieci będą musiały uwzględnić także koszty recyklingu starego sprzętu elektronicznego i koszty wywozu gruzu - dowiedziała się gazeta.Według ekspertów miesięczna opłata za wywóz śmieci powinna wynieść od 12 do 18 złotych od osoby. Teraz na przykład mieszkańcy bloków płacą w Warszawie 6 złotych miesięcznie od osoby - informuje "Rzeczpospolita".
 • Re: Za śmieci zapłaci każdy Autor: ~XXX [192.168.145.*]
  Kupiłem troche akcji Krynickiego, póki co nic się jeszcze nie dzieje, ale wszystko przemawia za tym, że kurs będzie rósł do 5,6,7,8.... dokupi się jeszcze tych akcji jak troszkę spadną, o ile to wogóle będzie miało miejsca. Większość drobnicy nie wierzy w tą spółke, tak jak np w OTMUCHÓW, nie wierzyli, a fundy skupowały sobie, teraz pociąg ruszył i napewno jeszcze otmuchów da zarobić. To samo będzie z KRECem.
 • Re: Za śmieci zapłaci każdy Autor: ~qwass [46.112.60.*]
  perspektywiczna spolka, praktycznie nie ma konkurencji na polskim rynku, na pewno da godnie zarobic, tym bardziej, ze spolka zapowiada przejecia, nalezy poczekac na dobre info
 • Re: Za śmieci zapłaci każdy Autor: oilman [83.25.140.*]
  Zgadza sie! Spolka co dopiero weszla na rynek główny, wiec jeszcze sie nie rozruszala dobrze.

  Wystarczy popatrzec co sie stalo z kursem MWT, kiedy weszla na rynek glówny, i uruchomic wyobraźnie.

  To samo bedzie z KRECEM:)

  Pozdrawiam:)
 • Re: Za śmieci zapłaci każdy Autor: slawek_wr [89.174.230.*]
  Krec jest bardzo perspektywiczną firmą, z pewnością bardziej od wielu z gpw.
  Ale w grudniu wejdzie jeszcze ciekawsza firma z NC.
  Lider nie z rynku polskiego, ale światowego w swej branży.
 • Re: Za śmieci zapłaci każdy Autor: slawek_wr [89.174.230.*]
  Aha, coby nie było . Dla sportu kupiłem sobie 2500 tys akcji KREC.
  Na pewno nie stracę.
[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-06-28 15:45:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.