• Artykuł Autor: ~wiliński [83.4.130.*]
  Mamy czas wakacji, sezon ogórkowy.
  Większość decydentów cieszy się wspomnieniami o odbytych wakacjach część jest na wakacjach, a pozostali myślą o nich.
  Ale są i tacy którym sen z powiek spędza opętańcza myśl, jak powielić sukces innych. No cóż gdyby takich nie było rozwój zatrzymałby się w miejscu.
  Czytając wiele postów dotyczących spółki Beefsan dochodzę do wniosku, że ktoś chce powielić model biznesowy jaki przed laty wykreował Pan Czarnecki. Przypomnę tylko, że obecny Getin Bank był wcześniej małą spółką internetową pod nazwą Centaur S.A. Po hossie internetowej jej wycena na tyle stała się atrakcyjna, że posłużyła jako trampolina dla dzisiejszej potęgi Getin Holding.
  Istotnie zuważam tutaj pewne analogie co do postępowania obecnego większościowego akcjonariusza Beefsan. Kto wie czy za kilka lat na platformie tej spółki nie zaistnieje na rynku potężny holding finansowy. Aczkolwiek obawiam się, że już nie pod przywództwem obecnego prezesa (zbyt mało wizjonerstwa zbyt mało charyzmy).
  Nie będę zdziwiony informacją, że po obniżeniu kapitału zakładowego usłyszymy informację o emisji nowych akcji w bardzo atrakcyjnej cenie być może z prawem poboru dla wszystkich akcjonariuszy. Tak rodzi się wielki biznes.
  Przemyślenia zawarte w niniejszym artykule stanowią wolną myśl autora opartą na obserwacjach i ich dowolnej interpretacji. Autor nie ponosi odpowiedzialności za podjęte decyzje inwestycyjne osób trzecich na podstawie niniejszego artykułu.
  wiliński
 • Re: Artykuł Autor: ~czaruś [79.162.95.*]
  skad ten artykul?
 • Re: Artykuł Autor: ~achiwista [31.174.63.*]
  No wiliński, po czasie stwierdzam, że wizjoner jesteś.
  A, może by tak wróżba na 2012?
[x]
PBSFINANSE 7,73% 0,39 2021-10-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.