• w W-iu poszedł mały pakiecik 160 000 x 2,04 euro. godz: 9,32. Autor: ~jack [212.106.21.*]
    Tak naprawdę to 80 000 tys.szt. bo liczą x 2. I teraz nie wiem czy pojedziemy wyżej czy znowu na 7,xx Raczej obstawiam że Chłopcy zrobią jeszcze dolek bo przecież nie mają czego zbierać a "Towarzystwo" trzeba podpuścić-postraszyć.Dla mnie obie wersje są dobre -jak skoczy to część sprzedam i jak zwykle dobrze zarobię !!! jak spadnie to jeszcze dobiorę bo znowu mam wolną kasę. I jak tu nie kochać Badziewiaka nr:1. Pozdrawiam znajomych i przeciwników.
  • Re: w W-iu poszedł mały pakiecik 160 000 x 2,04 euro. godz: 9,32. Autor: ~wykres jest ql [77.114.252.*]
    witaj Jack wykres przypomina koniec marca i początek kwietnia 8.13-8,4 i odpał na ponad 9,5 zł obecnie tak jak wtedy krótkoterminowa średnia SMA 15 przebiłą od dołu SMA 45 chyba pociagną do tego rekomendacja na 3 Euro spoko gniot nad gnioty ale są czasy ze daje zarobic badziewiak nr 1 pozdrawiam
  • dla mnie niech będzie 12 na to czekam! ale jeszcze nie teraz. Autor: ~jack [81.219.240.*]
    Wyniki za 1-półrocze nie będą dobre-może minimalny +++ ??? może. Koniec roku będzie O.K. ,myślę że 3-kwartał da już pozytywne info do większych wzrostów.Pozdrawiam
  • Re: dla mnie niech będzie 12 na to czekam! ale jeszcze nie teraz. Autor: ~do Jacka [77.113.87.*]
    patrzę na ogromne straty rok wcześniej i zankomitą bazę do poprawiania wyników

Jak zakończył się dla niej II kwartał? – W ostatnich miesiącach w dalszym ciągu poprawiała się sytuacja na rynkach, na których jesteśmy obecni. Dlatego spodziewamy się wzrostu przychodów oraz poprawy wyników – mówi Jurkowitsch. W II kw. 2009 r. firma miała 23,1 mln euro obrotów i 78,8 mln euro straty netto. – Za wcześnie jest na szacowanie wyniku netto, gdyż będzie on w dużej mierze uzależniony od wyceny nieruchomości dokonanej przez niezależnego rzeczoznawcę – dodaje.

Spółka wycenia nieruchomości według zamortyzowanych kosztów nabycia lub wytworzenia. Nie zwiększała ich wartości w okresie pomyślnej koniunktury. Na koniec czerwca 2009 r. konieczne okazało się jednak ich przeszacowanie o 87,5 mln euro, gdyż wartość księgowa okazała się niższa od rynkowej. Poprawa sytuacji gospodarczej oznacza możliwość odwrócenia odpisów.

a do tego to ostatni "developer" któy nie odbił po bessie bo patrząć na pozostałych to z 5 na 8 to ch..j nie odbicie było a spadło równie pięknie co inne gnioty
  • Re: dla mnie niech będzie 12 na to czekam! ale jeszcze nie teraz. Autor: ~jack [212.106.26.*]
    Wszystko to się zgadza ale jak się sprzedaje akcje coraz niżej,ostatnio po 2-euro !!! to nie ma się co dziwic o ch.... kursie i braku odbicia.Bo po co się wychylać,kombinować ? jak mamy ile chcemy po 2-e. A b.duży Fund skupił już większość i się bawi z nami żeby resztę dostać za jak najniższą cenę + 2-fundy polskie.Pzt. brak zainteresowania drobnych inwestorów przedkłada się na 7,xx pln. i rekomendacja nic kompletnie nie dała-narazie.Lubię jednak tego Badziewiaka nr:1 bo mi napycha kieszeń ale trzeba spekulować a nie kupić akcje i czekać.Kto czeka od 2-lat stoi w miejscu i ma coraz mniej.Pozdrawiam.
  • Re: dla mnie niech będzie 12 na to czekam! ale jeszcze nie teraz. Autor: ~do JAcka [77.112.249.*]
    dokałdnie ale papier bezpieczny bo spadać nie ma gdzie
  • Re: w W-iu poszedł mały pakiecik 160 000 x 2,04 euro. godz: 9,32. Autor: ~do jacka [77.112.249.*]
    kluczowe jest wycena nieruchomości w górę z tego będą zyski i idjazd kursu pozdro
[x]
WARIMPEX -0,77% 5,16 2021-10-15 14:18:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.