• jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: aktowka [83.7.233.*]
    W najbliższym czasie mam zamiar otworzyć z koleżanką swoją własną firmę. W naszych planach jest otworzenie pierogarni. Problem polega jednak na tym, że jest mnóstwo podobnych miejsc. A mnie zależy na tym, żeby nasza pierogarnia była bardzo dobrze wypromowana. Najlepiej byłoby ją wypromować ją w internecie. Dlatego pomyślałam o katalogu firmy.net, bo ich oferta wygląda bardzo obiecująco. Ale jeszcze chciałabym skorzystać z waszych opnii na temat promocji firmy??
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~Sonia [85.89.185.*]
    jak chcesz mieć coś za friko to wyłącznie za pomocą google. Zaloguj się i sama promuj swoją firmę.
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~Anna [79.189.249.*]
    Jeśli potrzebujesz usług buzz marketingowych za niewielkie pieniądze proszę o kontakt i skontaktuję się z Tobą
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~zainteresowa [82.177.36.*]
    możesz mi coś napisać o tej reklamie na maila
    bella1a@wp.pl
    pozdrawiam
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: creativity [83.4.185.*]
    Promocja na portalu firmy.net to na początek świetne rozwiazanie, ale postaraj się o to, by pojawiła się na tym portalu prezentacja twojej firmy, nie sam adres.
    Sam kontakt to za mało. Musi być strona www i najlepiej jakieś bonusowe zdjecia czy coś w tym rodzaju.
    Wiem, co mówię, bo szukałam ostatnio skzoły artystycznej z aposrednictwem tego portalu i większość firm miała tylko adres i telefon podany, a to klienta zdecydowanie nie zainteresuje.
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: bwoman [83.4.196.*]
    Widzę, że dużo osób poleca firmy.net Przyznam, że weszłam na ich stronę z ciekawości i bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ich oferta. Mam małą działalność i wypromowanie mojej firmy sprawia mi dużo problemów, najczęściej wiadomości o mojej firmie rozchodzą się drogą pantoflową. Zauważyłam, że firmy.net oferują 4 pakiety usług, mnie najbardziej zainteresowały 2 - pierwszy to wpis bezpłatny, a drugi to tzw. Starter. Czytałam wiele opinii pozytywnych na ich temat i raczej zdecyduję się na ich usługi - uważam, że warto powierzyć promocje w dobre ręce, a firmy.net na pewno warte są polecenia.
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~Naciągnięty [188.146.195.*]
    ja w każdym razie nie polecam firmy "Eniro Polska", która prowadzi Panoramę Firm.

Pierwotnie namówili mnie na płatność ratalną, a pomimo zapłacenia raty potem przysyłali smsy z działu windykacji
    i kłamali, że pracownik który załatwiał moją umowę już nie tam pracuje.

Poza tym reklama w Panoramie nic nie daje. Przez cały rok z tej reklamy był 1 słownie: JEDEN! telefon od potencjalnych klientów.
    Jeden tel. za zapłacenie im 400 zł !
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: jadwiga27 [95.155.108.*]
    Nie wierzę w serwisy takie jak Firmy.net czy Panorama Firm. Ludzie poszukują informacji o usługach przede wszystkim w Google’u. Dlatego warto zainwestować w AdWordsy, czyli reklamy w Google’u i wysoką pozycję w wynikach naturalnych (organicznych).

Bez specjalistycznej wiedzy ciężko robić to samemu, dlatego warto zamówić te usługi w profesjonalnej firmie. Ja korzystam z usług firmy Internetica z Warszawy http://www.internetica.pl i jestem zadowolony.
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~dsss [91.94.234.*]
    buaaaaahahahahahahah,.
    panorama firm i innne katalogi .buahahahahahahhaha

musialbys zakupic tkai abonament w 10 takich. a jest ich multum.

powiem ci jak:

wypropomowac firme na pierwsze miejsce mozesz.
    adsami z googlie. bedziesz na miejscu promowoany zawsze. chyba ze masz duza konkurencje to zadko.
    pozycioner. zainwesujesz 1000 netto a on w 6 miechow wrzuci ci storne na pierwsze 10 pozycji.
    to plus ads daje ci pierwsz epozycje na liscie pierwszych 10 storn.
    do tego najbardziej popularnym portalem w tym zawszonym kraju jest np youtube.
    tam wrzuc filmik o swoich pierogach. podpisz go
    pierogarnia wawa cos tam. tak ze jesli ktos bedzi eszukal pierogarni wyskoczy mu link na youtuba. a tam znajdzie tez i adres. myk jest taki ze yputube bedzie zawsze 100 tys razy bardziej wypromowany niz ty, dzieki niemu wskakujesz na pozycje do 3. nastepnie grono , nasza klasam, facebook.
    zaloz sobie tam profile swojej firmy.,
    kolejne pierwsze pozycje w rankingu. nastpenie
    wpitol aukcje na allegro. kolejny portal . dzieki temu po wpisaniu pierogarnia wawa.
    wyskoczysz na pierwszych 6 pozycjach.
    ja tak zrobilem ze sowja firma. i zarabiam kase na gownie nie ruszajc sie przy tym zbytnio.

a to pier.... ponizsze ze panorama firm. biauauauauahahahaah
    400 zl to kosztuje jedno zdanie.
    1000 juz jakas mini kamapnai.
    a za 1000 to masz z 10000 tys klikniec w ads google. przy slowie pierog.

jak masz problem napisz robert-bogumil@o2.pl

podam ci namiary do konkretnych ludzi od takeigo marketingu.
    a nie do panoramy firm
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: savon [83.7.235.*]
    Teraz można na wszelkie sposoby wypromować firmę, można skorzystać z katalogów w sieci, zamieścić reklamy np w miejscowości, w której otwiera się biznes, najlepiej w jakiś często uczęszczanych miejscach. Można tez zainwestować w ulotki, to też jakaś forma reklamy. No ogólnie to trzeba całą sprawę nagłośnić, przedstawić w jakiś atrakcyjny sposób.
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~lir [77.236.25.*]
    coś w tym jest jednak ja postwiałabym na nieco inną formę promocji, mianowicie na reklamę outdoorową, po przeczytaniu tego artykułu http://news-media.pl/informacje-prasowe/575-dlaczego-outdoor-nie-zginie.html w takiej formie reklamy widzę największy potencjał
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~makintosz [77.236.25.*]
    bardzo ciekawy artykuł o reklamie outdoorowej, nie myślałem, że w takiej formie reklamy tkwi tak wielki potencjał
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~bicycle [31.187.12.*]
    wiesz z doświadczenia wiem, że w przypadku promocji firm, które zajmuję się usługami bardzo dobrze sprawdza się marketing internetowy. Wiesz social media, czy marketing szeptany. Może warto byłoby pomyśleć o zatrudnieniu jakiejś firmy, która zajmie się promocja Twojej firmy w Internecie, Advanced Art, jest dość skuteczna a do tego niedroga.
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~pawełczyk78 [80.238.108.*]
    Moim zdaniem warto w kazdej chwili zainwestować w taką forme reklamy http://yourimage.pl/pakiet/
    z pewnością tylko na takiej promocji skorzystamy.
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~magnus [212.96.244.*]
    U nas efekty dały zmiany w serwisie internetowym, pozycjonowanie 8 fraz i profil na Facebooku. Wszystkie te działania były rzeczywiście skuteczne, ale wykonywała je dla nas agencja Funkymedia. Uważajcie przy dobieraniu słów pod pozycjonowanie - część firm zamiast proponować frazy optymalne, proponuje frazy najłatwiejsze do pozycjonowania, a na tym zarobić się niestety nie da... Tak więc kluczowe jest znalezienie rzetelnego wykonawcy.
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~Marta Gierlińska [85.221.176.*]
    - Reguła niedostępności – uśmiechnęłam się – jest jedną z podstawowych zasad, o których napisał Robert Cialdini w swojej książce Wywieranie wpływu na ludzi. Jeśli chcesz robić dobry marketing warto poznać te zasady, ponieważ one mają zasadniczy wpływ na to, jak odbierany jest Twój produkt.
    Po pierwsze zasada wzajemności. Czyli jeśli dasz komuś coś w prezencie, to ta osoba ma wrażenie, że powinna Ci się jakoś odwdzięczyć, więc łatwiej jest wtedy przekonać ją do działania, na którym Ci zależy. Po drugie zasada konsekwencji. Jeżeli publicznie zobowiążesz się do czegoś, to o wiele trudniej potem wycofać się ze zobowiązania. Po trzecie zasada dowodu społecznego. Jeżeli jakiś produkt jest powszechnie uznawany za dobry, mamy większą skłonność do tego, żeby go również kupić, niż gdyby nie był w ogóle znany. Po czwarte zasada lubienia. Przypomnij sobie sytuacje, gdy kogoś bardzo polubiłeś. Czy wtedy nie było Ci łatwiej mu zaufać? Po piąte zasada autorytetu. Jeżeli ktoś jest autorytetem, wtedy łatwiej mu na nas wpłynąć, niż gdyby ta osoba nie miała dla nas żadnego znaczenia. Po szóste wcześniej wspomniana zasada niedostępności. Produkt niedostępny jest bardziej pożądany. Jeżeli potrafisz przełożyć te zasady na swój marketing będzie Ci o wiele łatwiej sprzedać.
    Jeśli interesują Cię takie wskazówki, możesz pobrać eBook ze strony: http://www.powiekszsprzedaz.pl/
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~adam5 [178.43.214.*]
    Ja polecił bym Ci analitykę internetową. Web Metrics http://www.webmetrics.pl/ się tym zajmują. ja korzystałem z ich usług przy rozwijaniu mojej firmy i jestem bardzo zadowolony :)
  • Re: jak najlepiej wypromować firmę?? Autor: ~Losta [83.10.167.*]
    Najlepiej promuje się przez nowoczesne formy np. ja umieściłam swoją firmę na odkryjfirme.pl. Otrzymuję w ramach abonamentu pełne dane klientów wraz z zapytaniami.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl