• Wróciłem na chwilę. Autor: ~szczupak [83.14.204.*]
    Miałem się przypomnieć na poziomach 7 gr. To i się przypominam. 7 gr to poziom kiszonki. Trudno będzie kurs dźwignąć na 10 gr, wyżej to już nierealne marzenia. Wszystkiemu winni są leszcze. Kupują akcje w określonej cenie i wystawiają zlecenia 1 gr wyżej. To kilka ładnych procent, im taniej tym szansa na większy zysk. Problem w tym, że niemal wszyscy na tej spółce tak robią. Więc zasypywana jest prawa strona. Jak nie mogą sprzedać akcji z zyskiem to zasypują niższy poziom, by choć wyjść bez straty. W ten sposób spółka zjeżdża coraz niżej. Poziom krytyczny to 6-7 gr. Niżej ciężko jej będzie spaść. Ale wszystko w rękach.... leszczy.
  • Re: Wróciłem na chwilę. Autor: ~Gacus [193.0.117.*]
    Sądzę, że aż tak źle nie będzie. Wystarczy, że wypali choć jedne projekt Fona i Atlantisa w związku z ekologicznymi bajerami, to Stark rykoszetem też może się rozbujać. Oczywiście to kwestia czasu. Choć nie ukrywam, że jakoś tak to mi nie wygląda do końca na długoterminowe zwalanie kursy. Wszystkie ostatni posplitowe spółki Patra b. słabo przędzą i jadę w dół. Może jest to jakiś klucz do zrozumienia taktyki - np. Niech nie rosną nasze spółki przez grudzień *(od poł. listopada lecą), by przy ewentualnej i oczekiwanej korekcie na rynku jak najmniej oberwały, a gdy już będzie zielone światło, to najszybciej będą gotowe w dokach startowych do wystrzałów, w dużo większej skali niż inne spółki. I znów z 2 tygodnie rośnięcia niebotycznego (pewnie wzmocnionego, gdy Patro się już obkupi na nowo - skoro sypie - jakimiś dobrymi newsami ze spółek - typu - list intencyjny, przetarg wygrany etc. bo o konkretnych kontraktach i kasie to trudno tutaj mówić, chodzi o plotki - i rajd. A potem wiadomo co...

pzdr

p.s. może to naiwność, a może jakaś dziwna intuicja, tego który jednak ma trochę kasy włożone w Starku w granicach 7-8 gr oraz w Urlopach po 12-13, że jakby mi te parę dni w następnym tygodniu do wigilii pasowały na jakieś fajerwerki. Tak po prostu, by aż tak nie wieszano psów na forach na Patrowicza - przecież jego zarobek zależy od ulicy, która w niego wierzy lub nie, tak więc nie może aż tak napinać sprężyny, bo zbyt wielu będzie miało uraz i już nie będzie euforycznie wchodziło w jego spółki. Kto wie :) Jak to na giełdzie:)

p.s. co jak co Szczupak, ale wahających się i niezdecydowanych na mrożenie kasy w Starku ostrzegałeś by nie wchodzili, a raczej wychodzili. Gdyby się posłuchali, dobrze by na tym wyszli. Długodystansowcy i tak wyjdą na swoje.
  • Re: Wróciłem na chwilę. Autor: ~szczupak [83.14.204.*]
    Mam nadzieję, że sam nie umoczyłeś za wiele. Fajerwerków żadnych nie było.

Jest wiele spółek do zarobku. Ktoś kiedyś pytał, na czym ja zarabiam. Niechętnie zdradzam się, ale kupowałem od miesiąca grupę psw i eko export. Obserwuję i kupuję powoli Nico Games, DFP i INC. Wcześniej zrobiłem ładne kółko na hurtimexie.

Szkoda kisić kasę jak można zarabiać. A kupić starka to jak przywalić ją stertą desek.
  • Re: Wróciłem na chwilę. Autor: ~agatowe lato [83.26.204.*]
    ~~szczupak! Jesteś takim samym chwalipiętą jak Waserman.Miałem też kolegę,który chwalił się ile to on miał dziewczyn.Okazało się potem,że był prawie gejem.Przez prawie osiem lat giełdy przekonałem się już w hossie i bessie iż kto dużo ryczy mało ma kasy,na sto procent.
  • Re: Wróciłem na chwilę. Autor: ~mocarz [78.154.73.*]
    Niżej już nie bedzie
  • Miałem się przypomnieć Autor: ~szczupak [83.28.164.*]
    Dnia 2009-12-29 o godz. 20:36 ~mocarz napisał(a):
    > Niżej już nie bedzie

Jak widać, jest niżej. Szkoda, że mnie nie słuchaliście. Typowałem na 5-6 gr a tu mamy 4-5 gr. Szkoda spółki ale zrobiono z niej drugiego FONa. W takie spółki nie inwestuje się ale wchodzi na chwilę a potem ucieka kasując kilka %.
    Groszówki jest ciężko dźwignąć, chyba że mają mało akcji i w związku z tym niewielu może zasypywać prawą stronę.

Mechanizm zjazdu na Starku opisywałem Wam pół roku temu. Kurs spadał o kilka dni o grosz więc pojawiali się chętni i kupowali za 9 gr licząc, że sprzedadzą za 10 gr lub wiecej i leciutko zarobią >10%. Jak się okazywało, że nie sprzedadzą za tyle a kurs spada to sprzedawali w cenie kupna lub tnąc stratę na 8 gr. Przy małym popycie zasypywali prawą stronę. I tak leci w dół po równi pochyłej.

Na razie przygotujcie się na kiszenie do końca wakacji. Może potem wróci kapitał na NC? Ale nawet jak wróci to będzie miał więcej spółek do obdzielenia bo co tydzień przybywa po kilka.
  • Re: Wróciłem na chwilę. Autor: ~strark [80.50.127.*]
    szczupaczku, ty masz nosa, jesteś pewnie dłużej , ja się zakopałem w tym starku, nie sprzedałem w wakacje ub. akurat miałem urlop! szlag b....trudno tyle czekałem teraz wychodzić to bez sensu nie ?
    masz jakieś typy obecnie ??
  • Re: Wróciłem na chwilę. Autor: ~smok [89.76.87.*]
    Na NC nic. Kupiłbym RCSCRAOPEN - w piątek 322 zł na close
  • Re: Wróciłem na chwilę. Autor: ~kamilosik [109.243.156.*]
    Dokładnie trzeba trzymac rękę na pulsie
  • Re: Wróciłem na chwilę. Autor: ~szczupak [87.207.147.*]
    Kurcze, niestety moje prognozy spełniły się. Stark kisi się na groszach już ponad 1,5 roku. Szkoda spółki i akcjonariuszy, ale nie wygląda to na drugie urlopy. Niestety. Pozdrawiam. Ten, co wyszedł powyżej 10 gr.
[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.