• Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~energooszczędny [89.231.202.*]
    Obie na podobnym poziomie. Dla PKOBP wieszczyli, że spadnie do 15 zł i tam mieli sie ustawiać. Poczytajcie na bankierze. A co jest, papier zmierza do 40 zł. Niby rozwodnienie, pogorszenie wskaźników, a kurs spokojnie idzie do góry. To samo bedzie na PGE! Dla zainteresowanych polecam analizę średniej ceny zakupu papieru na poszczególnych sesjach i wyciagnięcie wniosków.Pozdrawiam.
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~kazik [83.28.13.*]
    od początku debiutu ktoś bez przerwy sprzedaje i nie wygląda to na drobnych czy wystarczyła im zlotówka zarobku o co tu chodzi?
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~mzcn [62.87.184.*]
    Energooszczędny naganiasz na wzrost a nic ci z tego nie wychodzi.
    Może zacznij skupować papiery jak są takie dobre.
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~energooszczędny [89.231.199.*]
    Czytaj posty kolego. Ja już zrobiłem zakupy i napisałem o tym.Pozdrawiam
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~mzcn [62.87.184.*]
    Ale chodziło mi o większe zakupy które by ruszyły kursem
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~energooszczedny [89.231.199.*]
    Ty myślisz, ze tu pisza grubasy? Tu jest sama nedzna leszczyna, która tylko "miałczy". I Ty im wierzysz? Piszesz o naganianiu? Człowieku, tu na tym forum sa sami cieniasy( ja też). I kasy nie mają i wiedzy nie mają!
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~blomber [80.48.51.*]
    nareszcie ktos to napisal;grubasy maja w dupie te fora,oni graja i zarabiaja a tu tylko kazdy sie nakreca i jedzie jeden na drugiego.A moze tak na spokojnie i rzeczowo w danym temacie.I jeszcze jedno;jak PGE bedzie tanie to wskazcie mi spolke,ktora da zarobic, za co z gory dzieki.
    Piszą tu same pajace( ja też nim jestem). Każdy próbuje odreagować swoje frustracje!
    Rzetelności i wiarygodności w tych wpisach nie ma za grosz! Powiem po swojemu. Kupiłem po 24,** i oczekuję wzrostów. To normalne. Kto nie kupił, a zamierza kupić , oczekuje spadku. I jeden i drugi pisze tak jak mu pasuje. Nie zmienia to faktu, że o niczym nie wie i nic nie znaczy!!!
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~cierpliwy [83.11.229.*]
    w 2010 r jeszcze będzie wiedział mniej mógł mniej mianowicie : trwają prace nad ustawą
    która pozwoli wypożyczać /odpłatnie / akcje najbardziej płynnych spółek giełdowych o minimalnym dziennym obrocie 5 000 000 zł czyli głównie z wig20 chociaż nie tylko / głównie pod grubych kontraktowców /
    akcje byłyby wypożyczane z OFE gdzie obecnie zalega martwych / nie będących w aktywnym obrocie sesyjnym / 28,5 % wszystkich akcji sp. giełdowych co stanowi 47,9 mld. zł
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~FED [78.133.188.*]
    Ja mam swoją koncepcję na akcje PGE i uważam że te akcję mają perspektywę rozwuje, lecz poki co uważam że kupno tych akcji to nic lepszego jak zamrażanie pieniędzy na lokacie. Ja kupię te papiery w odpowiednim momencie, moment ten znam tylko ja, wy możecie się jedynie domyślać
  • Re: Emisje PKOBP i PGE? Autor: ~młody [91.46.42.*]
    a co masz dziecko szklaną kulę może?::)
    Po tym co pisze(FED) już od kilkunastu dni wydaje się, że ma. Wydaje sie oczywiscie jemu.Zobaczymy!!!
[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.