• Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Katarzyna [194.54.188.*]
    Nierzetelna firma! Buty są bardzo słabej jakości, a reklamacje niestety z góry są odrzucane.
    ODRADZAM WSZYSTKIM!!!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~aaa [195.205.252.*]
    jestem ciekaw o co tobie chodzi ????
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~klaudia [89.75.143.*]
    nie wiem o co wam chodzi ale ja nigdy nie reklamowalam i uwazam ze buty z Pm sa naprawde swietne
  • Re: RAPORT Autor: ~JJJ [78.8.11.*]
    CO BĘDZIE DALEJ PO RAPORCIE ???
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~alek [83.26.54.*]
    konkurencja smrodzi!!!!!!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~marlena [89.75.143.*]
    kazdy kazdemu klody podklada a ja uwielbiam robic zakupy w PM i nigdy nie zdarzylo mi sie cos reklamowac
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~blondynka [83.29.232.*]
    W Monnari za to jakość imponująca i co????????? he,he!!!!!!!!!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~nabity [77.222.249.*]
    wrzućcie w google wątek "prima moda reklamacja" - to pokaże obraz firmy która traktuje klientów "z buta" ; jakość i obsługa reklamacji fatalna - wiem z autopsji - buty zepsuły się przy drygim użyciu - jeden z przykładów http://www.firmareklamowa.info/art/Buty-Prima-Moda/439
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~kinga [89.75.143.*]
    ja mam pare par i nie musialam nigdy reklamowac i uwazam ze maja bardzo dobre towary
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~wiki [89.75.143.*]
    w kazdym sklepie cos znajdziecie nie tak ale w PM bardzo duzo jest na plus i ja osobiscie nie kupuje nigdzie indziej
  • chętni do nagłośnienia w telewizji Autor: ~kaska [87.96.43.*]
    Witam
    Mam ten sam problem. 2 raz reklamuje te same buty po wymianie na nowe i słyszę znowu brak podstaw do reklamacji. Udaje się do federacji konsumentów we Wrocławiu, a jeśli to nie zadziała kontaktuje się z "Uwaga TVN", bo ktoś to w końcu musi nagłośnić...bo mnie już krew zalew. Jeśli są chętni, a wiem że są, bo jest mnóstwo ludzi oszukanych przez tą firmę, to namawiam do złożenia takiego zawiadomienia do telewizji. Może wspólnie uda nam się pokonać i ukarać tą firmę!!!!!!
    Podaje meila jeśli ktoś myśli podobnie jak ja. basiowa84@gmail.com
  • Re: chętni do nagłośnienia w telewizji Autor: ~j-23 [83.27.218.*]
    basia jest wolny rynek kupuj u siebie w..............
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~nowy [93.157.118.*]
    Słuchaj Katarzyna. Jak chcesz to idź do TVN , ale nie wiem co właściwie robisz na tym forum. Tu się kupuje/ sprzedaje akcje i przynajmniej mnie nie interesują Twoje buty... I myśl, że ta historia nie wpłynie na kurs akcji, który próbujesz sztucznie zaniżyć. Lepiej roztrzygaj takie spory drogą sądową.... Pozdrawiam i życzę sukcesu...
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~kaska [79.162.61.*]
    To poprzednika.
    Nie interesują mnie ich akcje i nie próbuję ich w żaden sposób "sztucznie zaniżyć" jak sugerujesz. Jeśli kupujesz to kupuj, a nie wtrącaj się w nieswoje sprawy, które jak mówisz Cię nie interesują. Pewnie jesteś cwaniaczkiem z pseudo firmy P.M., nie życzę sobie komentarzy co do mojego postu, bo jest to forum i mogę sobie pisać co chce.
  • do poprzednika Autor: ~kaska [79.162.61.*]
    Aha i Katarzyna i kaska to dwie różne osoby, tak a propos.
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~jolantaw [89.75.143.*]
    Porzadna firma i ma super towary wiec polecam kupowac
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~aaa [195.205.252.*]
    to jest forum odnośnie relacji inwestorskich itp a nie o reklamacji jakiś butów za 19,90 w promocji.
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~blondynka [83.29.243.*]
    Przez ten bezruch na giełdzie ludzie na forum powariowali!!!
    Za chwile na KGHM będziemy mieli forum o wyzszości polskiej stali nad amerykanską lub rosyjską...oj trzeba jutro coś ruszyć akcjami primki;)
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~roman [82.15.243.*]
    laski moje drogie jak wam sie buty nie podobaja kupujcie gdzie indziej
    hehehehe

sa fora o butach i stringach hehe sa i o majtakch i stukaniu
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~inwestor [83.4.3.*]
    czarny PR w natarciu jak mysle PM rocznie sprzedaje ponad stro tysięcy lub wiecej par butów i jedna zagubona blondynka puszcza ............
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Aga [83.6.153.*]
    cześć, jestem bardzo wkurzona na tą firmę i nie zamierzam im odpuścić, ale jak wiadomo im nas więcej tym większą siłę będziemy posiadać. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji proszę o maila gorska_aga@wp.pl
    Postaram się zebrać jak najwięcej osób, zobaczymy co uda nam się zrobić :)
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~całka [77.236.0.*]
    O ile się nie mylę, idzie moda na wyroby z Chin. Cła mają być w Unii zniesione.
    Chińczycy zawsze produkowali niezłe buty sportowe. Mogą byc też dla pań. Zatem :

Po Primo - będzie taniej. Akcje pewnie też.
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Megi [79.189.66.*]
    Firma jakich mało OSZUŚCI !!! Sprzedają badziewie, patrzą tylko jak oszukać klientów.
    Dla nich nie liczy się renoma, wypchnąć towar ze sklepu a reszta w d...... a nie reklamacja. Jeżeli ktoś chce kupić buty jednorazowego użytku to polecam!!!! PRIMA MODA!!! A co do akcji tej firmy, nawet grosza nie warte!!! Przy takim poszanowaniu klienta długo nie pociągną!!!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~anteksliz [89.75.143.*]
    witam jak czytam niektorych wypowiedzi na temat reklamacji to nie chce mi sie wierzyc. Mam kilka par butow z Pm i jeszcze nic sie z nimi nie dzialo a nie nosze ich pod kloszem tylko na codzien. uwazam ze poprostu trzeba o nie zbac jesli sa ze skory a nie zolozyc i zdjac bo tak kazde maja prawo sie jakos uszkodzic
  • Sprawa w sądzie Autor: ~basiowa [91.94.137.*]
    Witam jeszcze raz. Nawiązując do mojego wątku o akcji w uwaga tvn, mogę stwierdzić, ze jedynym słusznym rozwiązaniem jest sprawa w sadzie. Ja taka wszczęłam i mam nadzieje ze wygram. Innego sposobu nie ma im więcej osób pozwie ta firmę tym szybciej może coś się zmieni w jej podejściu do klientów.
  • Re: Sprawa w sądzie Autor: ~bb [82.139.22.*]
    Jeśli to są oszuści to znaczy mogą nieźle zarabiać nabijając innych w butelkę.
    Będą mieli niezłe zyski więc warto kupować akcje a po buty chodzić do konkurencji
  • Re: Sprawa w sądzie Autor: ~Hanna [85.221.130.*]
    Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona ilością negatywnych opinii na temat firmy Prima Moda. Również padłam ofiarą "wadliwej" pary butów, która to w opinii pracowników działu obsługi klienta została uszkodzona z mojej winy.
    Jedynym rozwiązaniem jakie w tej sytuacji przyszło mi do głowy to zjednoczenie się w jednym wielkim odwołaniu i wszczęcie postępowania sądowego. Działanie w pojedynkę może okazać się bezowocne, gdyż w przypadku przegranej sprawy trzeba będzie pokryć koszty postępowania.
  • Re: Sprawa w sądzie Autor: ~Aguś [80.48.237.*]
    Z Primą Modą "walczę" już od roku, niestety bezskutecznie. Także chcę złożyć sprawę w sądzie, bo nie mam już nerwów do nich:( Poprostu to co oni wypisują w odpwiedziach na moje odwołania to jest żenada. Wymyślają niestworzone rzeczy. Miala już buty u innego rzeczoznawcy, który stwierdził że jest to ewidentnie wina producenta, a nie moja.
    Niestety nawet obcy rzeczoznawca nie pomógł :( Także jedyne wyjście to sprawa w sądzie. Czy sądził się już ktoś z Primą Modą? Niestety ale buty są bardzo słabej jakości.
  • Re: Sprawa w sądzie Autor: ~poznań [62.21.61.*]
    masakra! kupiłam kozaki na wyprzedaży za 400 zł w listopadzie i od
    tej pory je reklamuję z powodu różnych wad, a na nogach miałam je jedynie kilka
    dni z przerwami na reklamacje. Ostatnio szwy puściły na pięcie i reklamacji
    oczywiście mi nie uznano. Chętnie dołączę się do jakiegoś zbiorowego pozwu:)
  • Re: Sprawa w sądzie Autor: ~ona [89.171.40.*]
    Ja kupilam buciki 2 lata temu i sa rewelacyjne az sie dziwie ze tak dlugo trzymaja ..
  • Re: Sprawa w sądzie Autor: ~oliwia [92.42.117.*]
    Kupiłam w PRIMA MODA torbę za 799 złotych. Po kilkakrotnym używaniu na całej długości zaczęła pękać rączka. Reklamacji nie uznano jednakże zaproponowano 40 % rabatu i mogę sobie wziąć torbę i wrzucić do szuflady lub wyrzucić. Torby z popękaną rączką nie użytkowałabym bo wygląda to nieestetycznie. Po to kupuję drogą torbę, żeby mi służyła dłużej tym bardziej skórzana torba. Przestrzagam przed zakupami w tej firmie wszyskich klientów. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Firma która całą winę za miernej jakości towary przerzuca na klienta. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego .
  • Re: Sprawa w sądzie Autor: ~spekulant [95.41.6.*]
    Jak na tanie buciki z Chin to wyjatkowa sytuacja
  • Facebook strona do dzieła!!!! Autor: ~Primamodawro [83.8.254.*]
    Witam!

Jest strona na facebooku http://www.facebook.com/pages/edit/picture.php?id=112903898742563&success=1#!/pages/Czy-Prima-Moda-oszukuje/112903898742563

Sprawdźmy ile rzeczywiście takich osób jest w Polsce, może wtedy uda nam się coś zdziałać razem , może ktoś się zainteresuje!
  • Re: Facebook strona do dzieła!!!! Autor: ~primabalerina [77.253.15.*]
    od połowy wątku żaden facet się nie udziela - czytajac wasze posty czuje się jak u kosmetyczki odbierając żonę ,a poziom rozmowy co do inwestowania to jak być w przedszkolu ,albo podstawowce heheheheheh

niektórzy to mają naprawdę nasrane do banki hehehe
  • Re: Sprawa w sądzie Autor: agi1 [79.191.106.*]
    Hej,mam taki sam problem jeżeli chodzi o reklamacje butów które kupiłam w Prima Moda w Starym Browarze w Poznaniu.Mam zamiar również oddać sprawę do sądu.Proszę napisz jak zakończyła się Twoja sprawa bo słyszałam że trudno z nimi wygrać.
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~misia [89.73.186.*]
    Witam wszystkich. Niedawno zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do salonu Prima Moda w CH Silesia i to co tam się dzieje można określić słowem MASAKRA!!! Stałam tam ok. 2 godz jak jakiś debil...tzn. tak się czułam w związku z zachowaniem wobec mnie Pani Dyrektor oraz kierowniczki sklepu. Przyszłam na chwilę a ona miała do mnie pretensje dokładnie o wszystko np. o to, że nie wiem, gdzie połozone są dane buty itp. a przeciez ledwo zdążyłam zapoznać sie z tym co tam wogóle mają. Oprócz mnie były jeszcze dwie osoby na próbę i gdy stałyśmy tam jak jakieś idiotki Pani Dyrektor wraz z kierowniczką głośno komentowały przy klientach nasze zachowanie, śmiały się z wszytstkiego i wprowadzały w salonie wręcz "jarmarczną" atmosferę bp inaczej nie da się tego określić. W trakcie pobytu tam byłam dodatkowo świadkiem tego w jaki sposób Pani pożal się Boże dyrektor potraktowała dziewczynę, która przyszła się zwolnić...szczerze to potraktowała ją przy nas i przy klientach jak jakiegoś śmiecia, po prostu jak śmiecia. Dodatkowo atmosfera w salonie jest po prostu tragiczna, dziewczyny pracujące tam wyglądają jak zastraszone zwierzaki bojące się powiedzieć cokolwiek błagające o to by znalazła się jakaś inna praca dla nich. Ponadto zgodnie ze standardami pani pożal się Boże Dyrektor obsługują klienta w taki sposób, że ich upierdliwość działa na klientów wręcz odstraszająco!!! Bo jeśli klient po pytaniu czy można coś doradzić, odpowiada że nie a sprzedawczyni dalej go meczy dziesiątkami pytań to klient zamiast mieć ochotę na zakup to zmywa się stamtąd jak najszybciej...i nic dziwnego, no ale Pani pożal się Boże dyrektor myśli oczywiście ze wprowadzone przez nią standardy są odpowiednie...szkoda tylko ze jest w ogromnym błędzie. Cieszę się, że nie zdecydowałam się na pracę tam bo nie chciałabym każdego dnia dostawać rozstroju żołądka na myśl o pracy. Nie polecam więc pracy w Prima Modzie i osoby tam pracujące również nie!!! I jeszcze jedno...włoska marka? Chyba tylko z nazwy a produkcja oczywiście chińska i tajwańska...tandeta przez duże T za duże pieniądze...naprawdę niewarto!!!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Jadwiga L. [188.33.247.*]
    Kupiłam rok temu zamszowe kozaczki PM, które bardzo sobie chwalę. Mam też szpilki, bardzo wysokie i o dziwo bardzo wygodne. Generalnie PM ma fantastyczne modele! Niestety sporadycznie tam kupuję, głównie ze względu na ceny.
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Zorka [46.112.243.*]
    Zakochałam się w butach Prima Moda jakieś dwa lata temu i ta miłość trwa nadal. Uwielbiam ten styl. Trudno mi uwierzyć w problemy z reklamacjami. Ja nigdy nie musiałam reklamować butów PM (a mam ich sporą kolekcję), więc albo mam szczęście, albo negatywne wpisy produkowane są z premedytacją.
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Hania [46.112.96.*]
    Ja i mąż kupujemy buty PM od kilku sezonów. Nie mieliśmy jak dotąd problemów z reklamacjami. A wręcz odwrotnie buty solidnie wykonane i piękne:)
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Elżbieta [46.113.77.*]
    W zeszłym roku kupiłam oficerki, to moje pierwsze buty tej marki. Bardzo podoba mi się styl Prima Moda, jednak z kupnem zwlekałam bo drogo i trochę zniechęcały mnie złe opinie o PM. Postanowiłam przekonać się sama, jak to jest i nie żałuję. Buty rewelacyjne i bardzo dobrze wykonane. Polecam:)
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Xenia [46.112.107.*]
    W Prima Moda cenię własnie jakość! Nigdy nie miałam problemów z reklamacjami.
    Polecam:)
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Isia [46.112.0.*]
    Kupuję raz na rok przynajmniej jedną parę. Bez reklamacji. Jestem zadowolona i polecam każdemu kto preferuje włoski styl i elegancję:)
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie - jedna rodzina??? ;-))))) Autor: ~jedna rodzina??? ;)) [78.8.143.*]
    coś dziwnie zblizone początkowe numery adresów autorów tych wszystkich peanów. czyżby jedna wspólna rodzina?? ladnie ladnie... amoze firma zai nwestowala w pr..... moja znajoma miala niezle przeboje z reklamacja - takie sa fakty. nawet uslyszala od sprzedawczyn ze z tym modelem w ogole byl problem - ale oficjalnie zadna nie chciala tego potem potwierdzic. choc dla pelnego obrazu - ja nigdy nie mialam problemu z butami primy - mialam dwie pary i bylo ok. wiec nie generalizujmy, choc z polityka obslugi reklamacji cos jest w tej firmie chyba nie halo. ale wiekszosc butow ladnych, wygodnych, wiec jak sie nie trafi na wadliwa partie - na pewno bedziecie zadowoleni. jak traficie na wade - mozecie miec problem. taki lokalny koloryt.
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~baska [188.28.242.*]
    Dnia 2009-08-14 o godz. 15:40 ~Katarzyna napisał(a):
    > Nierzetelna firma! Buty są bardzo słabej jakości, a
    > reklamacje niestety z góry są odrzucane.
    ODRADZAM
    > WSZYSTKIM!!!

zapraszamy na nowa strone www.nagpw.pl i na super czat o gpw!!!!
    poczatkujacych jak i zawansowanych graczy i inwestorow!
    w razie pytan kontakt z moderNG gg 31084713
    zapraszamy!!!!!!!!!!!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Wawa [94.254.134.*]
    Mam dwie pary. Wygodne i ładne. Bez reklamacji.
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~jola [212.182.109.*]
    Dnia 2009-08-14 o godz. 15:40 ~Katarzyna napisał(a):
    > Nierzetelna firma! Buty są bardzo słabej jakości, a
    > reklamacje niestety z góry są odrzucane.
    ODRADZAM
    > WSZYSTKIM!!!
    niestety masz rację, sytuacja się powtarza u mnie po kilku dniach buty to śmieci i bez szansy na pozytywną reklamację ani na kontakt z dyrekcją. Słuchawka w biurze reklamacji sama sie odkłada.
    Wszystkim klientom życzę satysfakcji z rosnącego samozadowolenia i kursu, ale rzeczywistość jest zgoła odmienna !!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Rozczarowana [178.73.63.*]
    Zdecydowanie nie polecam!!!! :( Buty się rozkleiły, złożyłam reklamację, oczywiście nie uznano. To żart nie firma. Żałuje, że wcześniej nie poczytałam opinii na forach, może skutecznie by mnie odstraszyły od zakupów w PRIMA MODZIE. Na pewno nie kupię już żadnych butów w PRIMA MODA, może ładne ale jakość to totalny chłam!!!!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~marianna [89.75.143.*]
    ja kupuje od jakiegos czasu tam buty i nie musialam nigdy reklamowac i nie mam problemu a mam z 3 pary
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~kredka [109.243.64.*]
    najgorszy sklep z butami na świecie, w kozakach za 400 zł popsul się od razu zamek, w kozakach za 300 zł złamał się obcas, ODRADZAM!!!!!!!!!!!
  • Re: Reklamacje w Prima Modzie Autor: ~Marlena [89.75.191.*]
    Nie zgadzam się mam wprost przeciwne doświadczenia we współpracy z firmą . Buty ekstra fajne, modne i wygodne. A co do reklamacji to zawsze udzielono mi na jej temat informacji ale nie musiałam korzystać bo buty są solidne
[x]
PRIMAMODA 0,00% 1,20 2021-01-26 11:16:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.