• jakie prognozy Autor: ~świeżak [83.14.102.*]
    dla ATM co o tym myślicie?
  • Re: jakie prognozy Autor: ~teoretyk [80.72.37.*]
    Spółka perspektywiczna w dłuższym terminie. Natomiast w najbliższym czasie wyceny będą zależeć od ogólnego nastroju na giełdzie.
  • Re: jakie prognozy Autor: ~e-mil [83.27.98.*]
    Nie wiem dlaczego uważasz, że perspektywiczna. Działa głównie na bardzo konkurencyjnym rynku (transmisja danych, serwerownie), gdzie przychody idą szybko w dół ze względu na coraz niższ eceny dla end userów. Aby nie wypaść z rynku wymagana jest modernizacja i powiększanie sieci, co wiąże się z inwestycjami, na które ATM chyba nie moa środków. Spółka nie ma pomysłów na dywersyfikację przychodów - strefa ekonomiczna, którą dostali jest w powijakach, z mpay też chyba nic nie będzie, zresztą oba projekty wymagają sporych inwestycji (strefa oczywiście znacznie większych). Spółki zależne które kupili nie wpływają zbyt mocno na skonsolidowane przychody.
    Moja ocena - wskoczyli w telekomunikację w dobrym momencie, ale nie potrafią odnaleźć się na dość trudnym rynku. Spółka jest przeciętna.
  • Re: jakie prognozy Autor: ~teoretyk [80.72.37.*]
    Ja widzę w przyszłość w tym, że firma ma dużą sieć światłowodów. W przyszłości będzie mogła zaoferować telefonię przez internet oraz telewizję przez internet. Jeśli masz wątpliwości do tej spółki, polecam Cormay.
[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.