• Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Manius [109.173.144.*]
    https://www.money.pl/gospodarka/hojnosc-orlenu-odbije-sie-na-jego-wynikach-analityk-nie-ma-watpliwosci-6947725832981376a.html
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.144.*]
    Pisałem już że dla Orlenu spadek wyników finansowych z paliwa nie jest duży ma dużo większe zyski z przerobu ropy. Orlen ogłaszał wcześniej gigantyczne zyski i były spadki cen akcji teraz ogłosi mniejsze zyski i też mogą być spadki tu nie ma reguły. Widać że kurs jest dolowany przez opozycję a PIS gdyby chciał to by mógł nakazać Orlenowi teraz właśnie skupować po atrakcyjnej cenie akcje i kurs by skoczył wyżej przed samymi wyborami a to by nie dało paliwa propagandowego dla opozycji
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~leknadebile [31.0.181.*]
    kurs jest dolowany przez opozycję ....?
    Skąd wy się baranki boże bierzecie ?
    Czy masz argumenty na swoją wypowiedz Czy czytasz to co opozycja i PO piszą i mówią co zrobią z Orlenem jak wygrają wybory?
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Tg [213.74.127.*]
    to nie ich mogą tracić liczy się koryto
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~obajta_touretto [176.109.165.*]
    pisane jest tu na forum o tym od tygodni
    ale motłoch pisowski woli dalej wierzyć w mitycznego czempiona
    to kolos na glinianych nogach zarządzany przez dyzme z pcimia
    niec więcej
    Można krytykować PIS za wiele rzeczy ale do zarządzania Orlenem nie można mieć wielkich pretensji. I wypisywanie takich farmazonów nie popartych faktami nie ma sensu. Może i jest DYZMA ale liczy się co zrobił. Tak jak w tej powieści. Wiele firm prywatnych dobrze prosperujących by chciało mieć takie zyski. PO przez 8 lat bardzo słabo zarządzało spolka i niech się dobrze zastanowi jeśli wygra wybory czy warto pociac gęś która znosi złote jajka z zawisci.
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~obserwator [79.185.180.*]
    prawda- żadna spł prywatna nie mogła by robić takich przekrętów tylko bezprawie pisu ma taką moc posiadając sądy
    Żadna spółka prywatna nie mogłaby robić takich przekrętów?Jest wiele spółek prywatnych co robią przekręty na dużą skalę i to ewidentnie kwalifikujące się do ukarania a dobrze prosperuja. Do Orlenu nie można wiele zarzucić co do nie do końca trafionych decyzji. Ja bym ukarał jedynie PIS za to że ciągle zaniżał ceny paliw a szczególnie teraz wbrew temu co pisała i mowila opozycja wmawiając ludziom że okradają kierowcow. To był przekręt szczególnie że strony PO!!!
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~xxx [109.95.116.*]
    orlen to odnoga pisowskiej ośmiornicy!! oni nie respektują prawa, robią durniów z kierowców- bardziej z siebie... psujące się dystrybutory. Kontroli NIK nie wpuszczają. Koniec tej sitwy już blisko.
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.241.*]
    Czy robią z siebie durniów? Prawda jest taka że nie spodziewali się że ludzie będą tak masowo w krótkim czasie wykupywać paliwo które akurat na światowych rynkach zaczęło rosnąć a tu po znacznie nizsze to nawet Niemcy,Czesi i Słowacy wykupują u nas tanie paliwo. Pisałem o tym dużo wcześniej że mamy zbyt tanie paliwo do średniej w UE to takie państwa dawnego bloku wschodniego w większości potrafiły mieć wyższe ceny paliw niż w Polsce pomimo często mniejszych zarobków. To opozycja grzmiała wtedy że Orlen zawyża ceny paliwa i okrada kierowców bo za Tuska cena paliwa była porównywalna lub niższa niż dziś a baryłka miała cenę znacznie wyższa. Czy to nie jest przekręt opozycji czy PO ? Za to co robi PIS zaniżając wcześniej czy szczególnie teraz cenę paliwa powinien być rozliczony tak nie może być!!! Orlen stać na to aby dać w gratisie ludziom kilka miliardów zł z paliwa bo mają dużo większy dochód ze sprzedaży przerobow z ropy i że stacji innych artykułów ale pytam po co dawać później opozycji paliwo napędowe do tego że dystrybutory mają awarie i to jeszcze przed samymi wyborami?
    Dodam jeszcze że pominąłem jakie skutki mogą być dla gospodarki jak po wyborach cena paliwa może skoczyc
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~dizel [195.117.164.*]
    Dnia 2023-10-02 o godz. 09:31 ~Prawda napisał(a):
    > Można krytykować PIS za wiele rzeczy ale do zarządzania Orlenem nie można mieć wielkich pretensji. I wypisywanie takich farmazonów nie popartych faktami nie ma sensu. Może i jest DYZMA ale liczy się co zrobił. Tak jak w tej powieści. Wiele firm prywatnych dobrze prosperujących by chciało mieć takie zyski. PO przez 8 lat bardzo słabo zarządzało spolka i niech się dobrze zastanowi jeśli wygra wybory czy warto pociac gęś która znosi złote jajka z zawisci.

Ty wez sie zapisz do ukrytej prawdy Nie pisz wiecej bo ci zrylo beret z propgandy
    Mi nikt nie zryl beret. Taka forma wypisywania bredni nie popartych argumentami świadczy że masz zryta świadomość propaganda POPIS i trafiło w twój czuły punkt.
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~diesel [195.117.164.*]
    Dnia 2023-10-02 o godz. 14:46 ~Prawda napisał(a):
    > Mi nikt nie zryl beret. Taka forma wypisywania bredni nie popartych argumentami świadczy że masz zryta świadomość propaganda POPIS i trafiło w twój czuły punkt.

zobacz wyzej kto pisze brednie .kurs za pisu to patologia ot cala prawda
  • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Leszek [37.248.210.*]
    Ja w 2 sesje 30%na będzin wykręciłem to tu chyba z 8 lat by zeszło, teraz że spółek takich to tylko pkp cargo
[x]
PKNORLEN -2,97% 61,98 2024-02-29 17:04:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.