• Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Manius [109.173.144.*]
  https://www.money.pl/gospodarka/hojnosc-orlenu-odbije-sie-na-jego-wynikach-analityk-nie-ma-watpliwosci-6947725832981376a.html
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.144.*]
  Pisałem już że dla Orlenu spadek wyników finansowych z paliwa nie jest duży ma dużo większe zyski z przerobu ropy. Orlen ogłaszał wcześniej gigantyczne zyski i były spadki cen akcji teraz ogłosi mniejsze zyski i też mogą być spadki tu nie ma reguły. Widać że kurs jest dolowany przez opozycję a PIS gdyby chciał to by mógł nakazać Orlenowi teraz właśnie skupować po atrakcyjnej cenie akcje i kurs by skoczył wyżej przed samymi wyborami a to by nie dało paliwa propagandowego dla opozycji
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~leknadebile [31.0.181.*]
  kurs jest dolowany przez opozycję ....?
  Skąd wy się baranki boże bierzecie ?
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.144.*]
  Czy masz argumenty na swoją wypowiedz Czy czytasz to co opozycja i PO piszą i mówią co zrobią z Orlenem jak wygrają wybory?
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Tg [213.74.127.*]
  to nie ich mogą tracić liczy się koryto
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~obajta_touretto [176.109.165.*]
  pisane jest tu na forum o tym od tygodni
  ale motłoch pisowski woli dalej wierzyć w mitycznego czempiona
  to kolos na glinianych nogach zarządzany przez dyzme z pcimia
  niec więcej
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.144.*]
  Można krytykować PIS za wiele rzeczy ale do zarządzania Orlenem nie można mieć wielkich pretensji. I wypisywanie takich farmazonów nie popartych faktami nie ma sensu. Może i jest DYZMA ale liczy się co zrobił. Tak jak w tej powieści. Wiele firm prywatnych dobrze prosperujących by chciało mieć takie zyski. PO przez 8 lat bardzo słabo zarządzało spolka i niech się dobrze zastanowi jeśli wygra wybory czy warto pociac gęś która znosi złote jajka z zawisci.
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~obserwator [79.185.180.*]
  prawda- żadna spł prywatna nie mogła by robić takich przekrętów tylko bezprawie pisu ma taką moc posiadając sądy
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.144.*]
  Żadna spółka prywatna nie mogłaby robić takich przekrętów?Jest wiele spółek prywatnych co robią przekręty na dużą skalę i to ewidentnie kwalifikujące się do ukarania a dobrze prosperuja. Do Orlenu nie można wiele zarzucić co do nie do końca trafionych decyzji. Ja bym ukarał jedynie PIS za to że ciągle zaniżał ceny paliw a szczególnie teraz wbrew temu co pisała i mowila opozycja wmawiając ludziom że okradają kierowcow. To był przekręt szczególnie że strony PO!!!
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~xxx [109.95.116.*]
  orlen to odnoga pisowskiej ośmiornicy!! oni nie respektują prawa, robią durniów z kierowców- bardziej z siebie... psujące się dystrybutory. Kontroli NIK nie wpuszczają. Koniec tej sitwy już blisko.
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.241.*]
  Czy robią z siebie durniów? Prawda jest taka że nie spodziewali się że ludzie będą tak masowo w krótkim czasie wykupywać paliwo które akurat na światowych rynkach zaczęło rosnąć a tu po znacznie nizsze to nawet Niemcy,Czesi i Słowacy wykupują u nas tanie paliwo. Pisałem o tym dużo wcześniej że mamy zbyt tanie paliwo do średniej w UE to takie państwa dawnego bloku wschodniego w większości potrafiły mieć wyższe ceny paliw niż w Polsce pomimo często mniejszych zarobków. To opozycja grzmiała wtedy że Orlen zawyża ceny paliwa i okrada kierowców bo za Tuska cena paliwa była porównywalna lub niższa niż dziś a baryłka miała cenę znacznie wyższa. Czy to nie jest przekręt opozycji czy PO ? Za to co robi PIS zaniżając wcześniej czy szczególnie teraz cenę paliwa powinien być rozliczony tak nie może być!!! Orlen stać na to aby dać w gratisie ludziom kilka miliardów zł z paliwa bo mają dużo większy dochód ze sprzedaży przerobow z ropy i że stacji innych artykułów ale pytam po co dawać później opozycji paliwo napędowe do tego że dystrybutory mają awarie i to jeszcze przed samymi wyborami?
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.241.*]
  Dodam jeszcze że pominąłem jakie skutki mogą być dla gospodarki jak po wyborach cena paliwa może skoczyc
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~dizel [195.117.164.*]
  Dnia 2023-10-02 o godz. 09:31 ~Prawda napisał(a):
  > Można krytykować PIS za wiele rzeczy ale do zarządzania Orlenem nie można mieć wielkich pretensji. I wypisywanie takich farmazonów nie popartych faktami nie ma sensu. Może i jest DYZMA ale liczy się co zrobił. Tak jak w tej powieści. Wiele firm prywatnych dobrze prosperujących by chciało mieć takie zyski. PO przez 8 lat bardzo słabo zarządzało spolka i niech się dobrze zastanowi jeśli wygra wybory czy warto pociac gęś która znosi złote jajka z zawisci.

  Ty wez sie zapisz do ukrytej prawdy Nie pisz wiecej bo ci zrylo beret z propgandy
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Prawda [5.173.241.*]
  Mi nikt nie zryl beret. Taka forma wypisywania bredni nie popartych argumentami świadczy że masz zryta świadomość propaganda POPIS i trafiło w twój czuły punkt.
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~diesel [195.117.164.*]
  Dnia 2023-10-02 o godz. 14:46 ~Prawda napisał(a):
  > Mi nikt nie zryl beret. Taka forma wypisywania bredni nie popartych argumentami świadczy że masz zryta świadomość propaganda POPIS i trafiło w twój czuły punkt.

  zobacz wyzej kto pisze brednie .kurs za pisu to patologia ot cala prawda
 • Re: Orlen straci miliardy przez wybory . Czytac Autor: ~Leszek [37.248.210.*]
  Ja w 2 sesje 30%na będzin wykręciłem to tu chyba z 8 lat by zeszło, teraz że spółek takich to tylko pkp cargo
[x]
PKNORLEN -2,97% 61,98 2024-02-29 17:04:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.