• Rekomendacja Moja Autor: ~Gryfik [193.42.98.*]
    3 rok na gwp, w tym czasie pokazali nic. Outriders to ogromna porażka. Emisja akcji. Biorąc pod uwagę wszystkie dane rekomenduje cene docelową tego waloru na 4,31 PLN. Pan Prezes S.W. Jest lepszym dryblerem niż RudyCIG, niczym Ronaldingo rozegrał akcjnonariuszy który patrzył w górę a grał w dół.
  • Re: Rekomendacja Moja Autor: ~Lol [31.61.162.*]
    Zzzzzzz.... Nic nowego nie napisales. Ta spolka bedzie rozgrywana dopiero w 2025. Ci ktorzy mysla ze szybko sie nachapia pomylili spolki. Ja tam coraz nizej skupuje co swiadczy, ze tych drobnych inwestorow ubywa. Dla mnie to dobrze... Jak bede mial uzupelniony portfel to sie pobawie dalej.
  • Re: Rekomendacja Moja Autor: ~Gryfik [193.42.98.*]
    A oni coś w ogóle robią? 3mld przychodu w 5 lat to ambitnie zważywszy że w tym roku jest biednie to na pozostałe 4 lata nowej strategii przypadnie prawie całe 3mld co daje lekko 700ml rocznie. Jeśli w 2024 nie zaczną czegoś sprzedawać to 3mld pozostaje na 3 lata czyli 1mld rocznie :) ambitniej, czyli musza szykować coś naprawdę super by sprzedawać co rok za 1mld. Myślami że to założenie jest do realizacji przez PCF?
  • Re: Rekomendacja Moja Autor: ~Lol [79.184.60.*]
    Pipeline jest, finansowanie tych projektow jest. Zobaczymy w przyszlym roku, wtedy wszystko bedzie jasne.
  • Re: Rekomendacja Moja Autor: ~Elczapo [83.12.16.*]
    Uff pamiętam ten automat grający na spadki - OUT w top 3 na świecie, gaming na topie a tu ciągle Gruby walił i walił w dół automatem.
  • Re: Rekomendacja Moja Autor: ~Elczapo [83.12.16.*]
    A tak na serio spółki o kapitalizacji 1,1 Arctic czy 1,6 Asbis czyli tyle co wielkie gamingowe PCF juz zarabiają ponad 300 mln pln i dają niezłe dywidendy. Gaming to jednak abstrakcja.
  • Re: Rekomendacja Moja Autor: ~Gryfik [193.42.98.*]
    Spokojnie, od 2025 roku zamierzają trzepać 1kkk rocznie przychodu wiec nadrobią ten stracony czas, nie zatrzyma nas nawet spadający ptak. O nie!!
[x]
PCFGROUP -3,21% 24,15 2024-02-23 16:49:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.