• GRZECH PIERWORODNY A SOLIDARNOŚĆ I JEJ WYZNAWCY ZNACZY TOTALNI PROSTACY? Autor: ~MAZUR [79.185.178.*]
    WIELCE SZANOWNY PREMIERZE MORAWIECKI, Z CAŁYM SZACUNKIEM ZALE DOBRO PR W DZIEDZINIE HIGH TECH BARDZO MI LEŻY NA SERCU. A PANOWIE MNIE TU KASUJĄ WYPOWIEDZI JAK PISZĘ O JÓZEFIE PIŁSUDSKI, I INŻYNIERZE EUGENIUSZU KWIATKOWSKIM. CO W OKRESIE MIĘDZYWOJENNYM POTRAFILI ZBUDOWAĆ COP I PORT W GDYNI. A HUTĘ STALOWA WOLA WYBUDOWALI W 14 MIESIĘCY. WYBUDOWALI PZL MIELEC RZESZÓW I ZBUDOWALI BOMBOWIEC ŁOŚ W KILKA LAT. NIEWIEM W CZYM UCHYBIŁEM SOLIDARNOŚCI? WSZAK SOLIDARNOŚĆ SIŁA PRZEWODNIA NARODU MIAŁA 33 LATA NA ROZWIJANIE PRZEMYSŁU OBRONNEGO, A PIŁSUDSKI MIAŁ 8 LAT? I CO PANOWIE Z SOLIDARNOŚCI DOKONALI? PYTAM SZANOWNEGO PANA PREZESA KACZYŃSKIEGO? SZANOWNY PANIA KACZYŃSKI TAKI DRON JAK DZIŚ BUDUJE POLSKA III RP, TO JA BUDOWAŁEM W 1967 ROKU NA ZAJĘCIACH MODELARSKICH W ZHP. A NA ZAJĘCIA PRZYCHODZIŁY TUZY KONSTRUKTORZY Z LOTNICTWA Z MIELCA I RZESZOWA. BY UCZYĆ DZIECI W MODELARNI ZHP. I NIECH MNIE TU NIE KASUJĄ WYPOWIEDZI CI NIEUDACZNICY, JA PANU PREZESIE MOGĘ ZROBIĆ DRONA NA POZIOMIE WYŻSZYM NIŻ TERAZ MA IZRAEL I USA. ALE MAM GRZECH PIERWORODNY, PRACOWAŁEM W PRL. DLA TEGO ROBICIE CO MOŻECIE, BY MNIE UWALIĆ, A ROBICIE JAKIEŚ GÓWNO DRONA I OŚMIESZACIE SIĘ TYM NA RYNKU?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [79.185.90.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: GRZECH PIERWORODNY A SOLIDARNOŚĆ I WYZNAWCY ZNACZY TOTALNI PROSTACY? Autor: ~MAZUR [79.185.59.*]
    GRZECH PIERWORODNY TO BEZDENNA GŁUPOTA? WIELCE SZANOWNY NOWY KUCHARZ WŁADYMIRA PUTINA, TWIERDZI ŻE, MA TYLE POLSKIEJ BRONI I WSZYSTKIEGO SPRZĘTU, I TYLU AGENTÓW Z UKRAINY W RP, ŻE PODBICIE POLSKI TO TYLKO CHWILA. CZY PREZYDENT ZEŁEŃSKI ZA ROSYJSKIE ZDOBYCZE NA UKRAINIE CHCE TERENÓW POLSKICH? A MAJĄ POLSKIE UZBROJENIE W CAŁOŚCI, TO JAK IM NIE IDZIE NA WSCHÓD, TO WOLĄ IŚĆ NA ZACHÓD? TO DOBRE PYTANIE?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [79.185.93.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
AGORA -2,02% 12,15 2024-02-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.