• Lock upy - śmiechu warte... Autor: ~Rene [31.61.180.*]
    Niezły wałek na lock upach... Może spółka prześle w ESPI oryginalne dokumenty poświadczające właściwy termin ważności ograniczenia w zbywalności przekazanych akcji? Omyłką pisarską nie nazwałbym "okres jednego roku" vs ściema "okres 6 miesięcy".
  • Re: Lock upy - śmiechu warte... Autor: ~Budanow [46.134.88.*]
    Ktoś tu przyciął w członka ładnie. Prawie 2 tyg. po fakcie się przyznali.
  • Re: Lock upy - śmiechu warte... Autor: ~xxx [212.174.109.*]
    jakie dwa tygodnie, ten raport był publikowany z 8m temu. Dla mnie to sprawa dla GPW i co najmniej SII. Omyłka pisarska przez Prezesa dotycząca terminu lockupu??!!? rownie dobrze mogli w tym raporcie zrobic omylke ze strata jest nie 6m ale np 12
  • Re: Lock upy - śmiechu warte... Autor: ~Budanow [46.134.88.*]
    2 tygodnie od czasu, gdy Panowie z BrainHint mogli sobie beztrosko handlować. W sąsiednim wątku ktoś zauważył, że pojawiło się zlecenie na 13K tego śmiecia, krótko po upływie 6mies. lockupu.
  • Re: Lock upy - śmiechu warte... Autor: ~Ja [79.184.27.*]
    Tak. 12 maja pojawiło się zlecenie. To trzeba zgłosić. Sprawa dla GPW
  • Re: Lock upy - śmiechu warte... Autor: ~Rene [31.61.180.*]
    Dodam tylko, że osoby, które otrzymały akcje w rozliczeniu niepieniężnym za odsprzedaż udziałów w swojej spółce Brainhint zrealizowały sporą stratę przed terminem określonym w komunikacie z listopada 2022r. (termin 10 maja jest wymysłem prezesa po przeczytaniu info z forum). Rodzi to pytanie czy te osoby posiadały wcześniej informacje o stracie którą spółka zaraportowała dziś czy po prostu istniała inna niecierpiąca zwłoki potrzeba na to aby pozbyć się znaczacej wartości z kwoty rozliczenia za transakcję wymiany papierów wartościowych. Wnioski są oczywiste.
[x]
TENDERHUT 9,09% 12,00 2024-02-28 15:15:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.