• dobra zapakowałem Autor: ~Grubas [79.185.47.*]
    skoro tak codziennie idzie pieknie w góre
  • Re: dobra zapakowałem Autor: ~Arc [77.32.245.*]
    Dnia 2023-05-24 o godz. 11:14 ~Grubas napisał(a):
    > skoro tak codziennie idzie pieknie w góre

Racja, szkoda nie korzystać, niby zachwycają się wszyscy sytuacją na WIG20, a tam dwa dni dobre, jeden gorszy, kilka tygodni by trzeba trzymać, żeby zobaczyć korzyść, albo jej się nie zobaczy. Tutaj chociaż konkretnie, kupujesz, od razu kilka procent do przodu i jest motywacja, żeby brać więcej.
  • Re: dobra zapakowałem Autor: ~axaa [89.64.45.*]
    Dnia 2023-05-24 o godz. 11:43 ~Arc napisał(a):
    > Dnia 2023-05-24 o godz. 11:14 ~Grubas napisał(a):
    > > skoro tak codziennie idzie pieknie w góre
    >
    > Racja, szkoda nie korzystać, niby zachwycają się wszyscy sytuacją na WIG20, a tam dwa dni dobre, jeden gorszy, kilka tygodni by trzeba trzymać, żeby zobaczyć korzyść, albo jej się nie zobaczy. Tutaj chociaż konkretnie, kupujesz, od razu kilka procent do przodu i jest motywacja, żeby brać więcej.

Oczywiście że TAK.
    Naganiaj mocniej-:))))
    Dnia 2023-05-24 o godz. 14:50 ~axaa napisał(a):
    > Dnia 2023-05-24 o godz. 11:43 ~Arc napisał(a):
    > > Dnia 2023-05-24 o godz. 11:14 ~Grubas napisał(a):
    > > > skoro tak codziennie idzie pieknie w góre
    > >
    > > Racja, szkoda nie korzystać, niby zachwycają się wszyscy sytuacją na WIG20, a tam dwa dni dobre, jeden gorszy, kilka tygodni by trzeba trzymać, żeby zobaczyć korzyść, albo jej się nie zobaczy. Tutaj chociaż konkretnie, kupujesz, od razu kilka procent do przodu i jest motywacja, żeby brać więcej.
    >
    > Oczywiście że TAK.
    > Naganiaj mocniej-:))))

• Nie naganam, w ostatnim czasie kilka spółek dotykałem i wychodziłem na kilku procentach, albo na minusie, po prostu jestem zmęczony celowaniem w okazje. Tutaj jest trend dobry od dłuższego czasu i nie trzeba kombinować, żeby iść szybko i beztrosko w górę.

Kilka takich sesji zalanych czerwienią jak dzisiaj, i ludzie zaczną dostrzegać, że ta spółka ostro się codziennie świeci na zielono.
    Nie ma tu jakichś szalonych obrótów jeszcze, a i tak pędzi ostro w górę, więc można zakładać, że jeszcze tłumów i euforii nie ma.
    To powiedz kiedy będzie euforia-:)))
    Kolego.Spółka rośnie, bo coraz to nowi leszcze przychodzą i kupują po coraz wyższych cenach.
    Jak przestaną przychodzić to zaczną się spadki.
    Jest jeden problemik.Nikt dokładnie nie wie KIEDY TO NASTĄPI-:)))
    Jak pewnie wiesz gra na giełdzie to jest gra o ....wartości ZEROWEJ.CZYLI.KTOŚ ZYSKUJE KTOŚ TRACI-tyle!
    Ja staram się nie tracić!-:)))
  • Re: dobra zapakowałem Autor: ~realista [83.22.207.*]
    Rzeczywiście, że leszcze, przed chwilą jednym zleceniem kupno ponad 5200 akcji. ą tak nawiasem mówiąc na korektę trzeba poczekać przy zdecydowanie wyższym kursie, obstawiam co najmniej 57.
    Wróżenie z ...fusów?Rynek na papierze jest wykupiony raczej.
    Choć mimo to trend jest nadal wzrostowy.
    Nie jestem tutaj zaangażowany.Papier jak dla mnie jest ...zbytnio rozgorączkowany!
  • Re: dobra zapakowałem Autor: ~tomi [176.221.121.*]
    jest spora ewakuacja na wigu 20 -a kapitał nie lubi czekać- będzie szukał mniejszych , i okazji
  • Re: dobra zapakowałem Autor: ~Arc [93.190.37.*]
    Dnia 2023-05-24 o godz. 17:17 ~tomi napisał(a):
    > jest spora ewakuacja na wigu 20 -a kapitał nie lubi czekać- będzie szukał mniejszych , i okazji

Dokładnie, ten WIG20 może się okazać przereklamowany, zaczęli bębnić, jak to idzie w górę, a to może być już właśnie sprzedaż faktów.
    Im więcej czerwieni na giełdzie, tym mocniej ta spółka może przyciągać uwagę.
    Wzrosty nabierają prędkości, jak będzie widać, że robi się ociężale, to wtedy można się martwić, bo teraz nie bardzo jest czym : )
  • Re: dobra zapakowałem Autor: ~sweeger [37.225.86.*]
    Odetną wam w poniedziaqłek dywidendę , to pogadamy - błazenada goracych głów
  • Re: dobra zapakowałem Autor: ~Grubas [79.185.53.*]
    haha pogadaj
    7 dych będzie
    https://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/ots

50 zł rozebrać, to potem kupujący szybko będą skakać w górę jak nie będziemy rozrzutni ; )
  • Re: dobra zapakowałem Autor: ~Szkoptusek [5.173.156.*]
    Up
[x]
OTLOG -1,44% 34,20 2024-02-22 17:03:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.