• Gracze poza Steam - pytanie Autor: ~sajmon [94.254.165.*]
  Pytanie do łgarzy. Czy padł rozkaz zeby przestać nachalnie łgać że poza Steam jest wielokrotnie więcej graczy niż na Steam?
  Jeżeli nie padł, no to czemu przestaliście. Lgamy nie pekamy robaczki. Sama się taka kosmiczna wycena nieutrzyma, trzeba mataczyc i bredzić.
 • Re: Gracze poza Steam - pytanie Autor: ~skiernia [5.173.137.*]
  tutaj mistrzem kłamst był idol cohones L195 który cały styczeń kłamał o 2.4 miliona graczy poza steam
 • Re: Gracze poza Steam - pytanie Autor: ~321 [46.169.74.*]
  To w druga strone z wypowiedzi Waszych wnioskujemy ze wiecej jest na steam niz poza nim? Jakies dane macie gwarantujecie ze to wiecie? Z tego co wiem i inni pisali i mowiono na roznych chatach po to jest wlasnie oddzielna strona po to reklamy pchaja ruch na strone www a nie na steam aby tam sie wszystko w przyszlosci monteyzowala bo steam trzeba placic ekstra haracz.

  Po co pchac ruch na steam jak mozna zaoszczdzic kilkadziesiat procent poza steam na platnosciach? No chyba dobrze robia prawda? Po to wlasnie maja swoj luncher po to jest sklep na stronie www a nie w steam
 • Re: Gracze poza Steam - pytanie Autor: ~antylgarz [94.254.165.*]
  Doskonale wiem że im się to bardziej opłaca. Problem w tym że raport kwartlany pokazał że tych graczy nie ma i że znów bezczelnie bredziles.

  Idzie twój koniec , zalgancu
 • Re: Gracze poza Steam - pytanie Autor: ~Elka [77.253.48.*]
  Co ty bredzisz. Jaki ruch i monetyzacjia po za Steam? Nie masz na to nawet najmniejszego dowodu. Zresztą co ma launcher jakiejś posowieckiej firmy-krzak do największej platformy sprzedaży cyfrowej gier na świecie jaką jest Steam?
  Wymyślaj dalej trollu ale na litość boską postaraj się być bardziej przekonywujący.
[x]
FARM51 4,13% 19,68 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.