• Policja pod siedzibą TVP. Kogo Pilnują ? Autor: ~Co [37.248.158.*]

  Media społecznościowe obiegło budzące kontrowersje zdjęcie spod siedziby Telewizji Polskiej w Warszawie. Widać na nim, że wejścia do budynku strzeże policja. Fotografia wywołała burzę w sieci. O co chodzi?

  Czyżby Kaczyński ma przyjechać ?
 • Re: Policja pod siedzibą TVP. Kogo Pilnują ? Autor: ~KapuśBolek [89.38.224.*]
  Dnia 2023-03-21 o godz. 20:57 ~Co napisał(a):
  >
  > Media społecznościowe obiegło budzące kontrowersje zdjęcie spod siedziby Telewizji Polskiej w Warszawie. Widać na nim, że wejścia do budynku strzeże policja. Fotografia wywołała burzę w sieci. O co chodzi?
  >
  > Czyżby Kaczyński ma przyjechać ?

  Pewnie opętane tęczowe bojówki coś szykują.
 • Re: Policja pod siedzibą TVP. Kogo Pilnują ? Autor: ~anty [83.26.171.*]
  Policja ochrania obiekty TVP. "Z każdym dniem bardziej boimy się o swoje bezpieczeństwo"
  Niektóre budynki zajmowane przez Telewizję Polską od kilkunastu dni ochraniane są przez policjantów. Jak przekazała TVP, dodatkowe środki bezpieczeństwa "zostały wprowadzone w związku z próbami wtargnięcia postronnych osób do obiektów". - Nie czujemy się bezpieczni - mówią anonimowo pracownicy z Woronicza.
  Kilka dni temu nieznany sprawca wybił kamieniami szybę w aucie służbowym TVP3 Katowice. Kierownik redakcji mediów interaktywnych w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej przekazał, że ktoś wyrwał lusterko z jego auta zaparkowanego pod domem. Daniel Liszkiewicz zasugerował, że może to mieć związek z jego pracą. Z ustaleń Wirtualnych Mediów wynika, że takich przypadków może być więcej i dotyczy to nie tylko pracowników warszawskiego oddziału, ale też jednostek regionalnych. W ostatnich dniach w kilku miejscach miało dochodzić do prób wtargnięcia "osób zachowujących się agresywnie".

  W sprawie zastanawiające może być to, dlaczego TVP sama nie zatrudniła dodatkowych ochroniarzy. Zamiast tego przed TVP stoją policjanci, za których służbę płacą wszyscy podatnicy.

  czego się bać będąc uczciwym , Polacy mówią nie zakłamaniu i trolowania , krwawe media krwawa obstawa.

  Joanna Borowiak z PiS (znana ze słów „trzeba anulować bo przegramy”) uznała, że pochwali się na swoim facebooku przekazaniem wozu strażackiego (kupionego z naszych podatków). Ten rzekomy sukces pani poseł został dostrzeżony, przede wszystkim przez …. jej asystentki.
  Ta sprawa nie tylko pokazuje zakłamanie i hipokryzję PiS ale również zerowe poparcie dla tej partii. Jeśli post posłanki jest polubiony tylko przez pracowniczki biura, to trzeba przyznać, że sprawa po prostu żenuje.

  Wszyscy Polacy i wszystkie miejscowości muszą mieć równy dostęp do takich wozów strażackich. Dlatego w najbliższych wyborach każdy kto został pominięty, wykluczony, czuje się przez PiS pokrzywdzony, wszyscy mieszkańcy miejscowości, które PiS omija i z nich ucieka, wszyscy musimy głosować na partie opozycji demokratycznej: czyli przede wszystkim na PSL, PO, Polskę 2050 i inne.
  pis to zakłamanie ciągnące się 8 lat ,

  Dramatyczne dane z gospodarki. Idziemy na dno!
  Sprzedaż spadła o 5% r/r, a ceny cały czas błyskawicznie idą w górę przy gigantycznym spadku sprzedaży i popytu.

  Gwiazdor TVP Info zniknął z anteny. Nieoficjalnie: został zawieszony
  Poseł Solidarnej Polski Mariusz Kałużny

 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [104.216.4.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl