• PGF ESPI: list intencyjny w zakresie realizacji 30 farm fotowoltaicznych Autor: ~iller [88.156.141.*]
  Zarząd Spółki PGF Polska Grupa Fotowoltaiczna S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka") niniejszym informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 21 marca 2023 r. doszło do podpisania listu intencyjnego zawartego pomiędzy spółką zależną Emitenta LionPower Sp. z o.o. a Aranella Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, określającego wstępne warunki współpracy pomiędzy Stronami w przedmiocie realizacji budowy farm fotowoltaicznych.

  Intencją stron jest współpraca w zakresie dostawy konstrukcji wsporczej dla 30 farm fotowoltaicznych o łącznej szacunkowej wielkości 30 MW, kafarowania i montażu słupów fundamentowych dla w/w farm fotowoltaicznych oraz pozostałych prac związanych z przedmiotowymi realizacjami.

  Szacunkowa wartość kontraktu to 9.360.000,00 złotych. Sposób realizacji wspólnych działań o których mowa w liście intencyjnym będzie ustalany każdorazowo w odrębnie zawieranych umowach. Niniejszy list intencyjny nie powoduje żadnych zobowiązań finansowych dla żadnej ze stron.

  Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na potencjalnie istotny wpływ na kształtowanie się przyszłej sytuacji gospodarczej, finansowej oraz majątkowej Grupy Kapitałowej Emitenta.
 • Re: PGF ESPI: list intencyjny w zakresie realizacji 30 farm Autor: ~ebek55 [81.219.10.*]
  Nie wiadomo czy finalnie zdobędą to zlecenie bo to tylko list intencyjny. Na pewno przydałoby się
[x]
PGFGROUP 3,20% 0,52 2023-12-07 17:02:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.