• Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~patrycjazgierska [143.244.44.*]
    Uważajcie na nich! Zabrali mi 11 tysięcy i teraz krzyczą i wyzywają że nie chce więcej wpłacić i dalej inwestować w intratne pozycje, ale jak mam to zrobić skoro mnie okradli i nie chcą oddać moich pieniędzy!! Teraz żądają instalacji anydesk bo inaczej nic nie dostanę!!
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~KajetanPyrkowski [89.64.125.*]
    SimpleWay
    STRONA: www.simpleway.world / www.simpleway.trade
    SPÓŁKA: Seabreeze Partners Limited
    To oni próbowali ukraść mi depozyt o wartości 24 tyś zł. Do tego rozpoczęli procedurę pozyskania na moje dane kredytu gotówkowego o wartości 45 tyś zł. Ani jedno ani drugie jednak się im nie powiodło.
    Procedurę bankową udało mi się powstrzymać samemu. W drugiej z udziałem prokuratury i prawnika mnie reprezentującego udało się doprowadzić do zwrotu należności.
    Mecenasi mnie reprezentujący osiągalny pod numerem 696718446 - wiedzą o systemie kradzieży. Pełne wsparcie we wszystkich krokach i procedurach prawnych. A na dodatek zrozumienie w sprawie finansów i problemie z opłatą kosztów sądowych.
    Dziękuję obu Panom.
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~aacento [185.107.56.*]
    ja wpłaciłem jedynie 250$$. Ktoś wie jak można to od nich wypłacić?
    Simpleway to wielka ściema! a facebook ich reklamuje , porażka !
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~oszukanyprzrzrce [212.8.250.*]
    nie wiem jak działa simpleway.world ale mnie oszukali w rcebanque!! To jest banda z pseudo brokerami co zaciągają wschodnim chyba ukraińskim akcentem !! Uważajcie na nich !!
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~annonimus [169.150.196.*]
    Działa jak każdy pseudo broker. Omami cię , ogłupi i zmanipuluje! Później analityk simpleway poprosi o dostęp do konta i weźmie na Ciebie kredyty albo sami ci udziela kredytu, podwoją albo potrójna pieniądze na transakcjach - to też ukradną a na koniec ukradną twoje opłaty, 10/20% od kwoty do wypłaty bo tu ci wmówią że musisz opłacić. Ale te opłaty się nie kończą !!!!!!!!!!
    Rcebanque pewnie to to samo głów***no
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~bartek [169.150.218.*]
    Jest sprawa. Od lutego toczy się sprawa w prokuraturze we Wrocławiu. A dzisiaj ktoś zadzwonił do mnie z pixpalpro twierdząc że pieniądze z simpleway do nich trafiły bo platforma została zamknięta i wszystkie depozyty wylądowały u nich? Ktoś się z czymś takim spotkał!? Nie ukrywam że.juz o tym pixpal poczytałem i śmierdzi to na kilometr, ale.moze.ktos , ktokolwiek jednak jakoś oberal swoje pieniądze??
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [185.65.134.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [185.65.134.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~borowczyckinia [138.199.7.*]
    można próbować odzyskać, jak nie całość to przynajmniej część. mnie się udało na tyle że pospłacałam pożyczki. oszczędności pooooszłyyy, ale mam za co żyć, nie muszę spłacać kredytów, ani rat. więc jest chu*** ale stabilnie.
    na początku w jednym z postów, ktoś podawał namiar na adwokata ( 696 .,. 718,,. .446.) - spróbuj, dowiedz się co i jak i czy coś z simpleway można zrobić i czy będą wstanie jakkolwiek cię pokierować
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~arturaxel [70.34.253.*]
    Uważajcie na simpleway - to cała grupa z Seabreeze Partners LTD - zbiór podmiotów wchodzących w skład grupy: to (www.simpleway.trade / www.simpleway.world / www.simpleway.one) -- Invest Flow (www.invest-flow.io, www.investflow.trade) -- MaxiPlus (www.maxiplus.trade) -- Tetra Invest (www.tetra-invest.co / www.tetra-invest.world) -- WinMarket (www.winmarket.io) -- Profit Assist (www.profitassist.io) -- IGFB (www.igfb.one) - pewnie jest tego więcej, na razie w postępowaniu ujawniono jakie oni waŁKI robią straszne i jak wiele osób oszukują. tysiące oszukanych osób
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~patrycki0lecki [146.70.96.*]
    niestety to co napisałeś jest prawdą. kasa ulokowana w Simpleway przepadła. ci oszuści wypłacili sobie moje pieniądze z konta handlowego na bitcoin, łącznie okradli mnie na 1,1 btc co wyszło mocno ponad 100 tyś zł!! faktycznie próbowali mi coś wyjaśniać, ale kręcili i mieszali się, każdy z nich mówił coś innego, mój makler nowak mówił jedno, jego kierownik drugie, banda oszustów, a chcieli jeszcze żebym im zapłacił za ubezpiczenie, to w tedy przeleją mi kasę na binance, ale w to ja już nie uwierzyłem.
    sprawa zleciłem do adwokatów, kancelaria z gdańska, jutro rusza moja sprawa, prócz mnie jeszcze 7 innych osób zgłoszonych w tym jedna, która ma prawie pięć razy większą stratę niz ja. (maksakra!!)
    na pewno jeśli ktokolwiek z was będzie miał jakiekolwiek relacje z tymi oszustami z Simpleway  to nie wierzcie w ani jedno ich słowo, wszystko co wypływa z ich ust to szlam i kłamstwa !!
    na pewno nie warto zwlekać i czekać, że może to się jakoś ułoży, bez sądu, prokuratury, całej sprawy nie odzyskacie od nich nawet złotówki, a najgorzej, że to nie koniec bo jeszcze mogą wyłudzać na nas pożyczki, co zrobili już innym osobom !
    moja kancelaria które mnie reprezentuje, prowadzi to 696-718-446 - można spokojnie do nich zadzwonić , uzyskać poradę i pomoc

simpleway.trade
    simpleway.world
    simpleway.one oszuści złodzieje, banda krętaczy !!
  • Re: Simpleway broker - i mnie oszukał broker Autor: ~Aneta [103.125.235.*]
    .. a czy ktoś tu kojarzy pana Piotra Nowakowskiego? wydzwaniał do mnie: kupić sprzedać szybko coś tu tamto zamotał zamotał ja miałam ponad 100 tyś on do mnie wieczoten dzwoni że trzeba szybko inwestować w żabkę ja nie mam czasu bo tu mi dziecko płacze tu mama chora, on dobra to ja się zaloguję i zalogował się ja rano patrzę: konto wyczyszczone! dzwonię do tego pana Piotra a on do mnie: czasem się zarabia czasem się traci…. i ja nie wiem co teraz mam zrobić całe oszczędności …. czytam tu ze nie jestem jedyna ale co teraz ? Ja jestem z Jordanowa może ktoś z okolicy miał podobnie albo kojarzy tego pana Piotra bo chce odzyskać swoje pieniądze !!
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl