• Codziennie wyższe ceny Autor: ~anty [83.26.171.*]
  Chcesz podwyżek cen? Głosuj na PiS.
  "codziennie wyższe ceny"
  Wskaźnik cen i usług konsumpcyjnych (inflacja CPI) wyniósł 18,4% r/r w lutym 2023 r., wobec 16,6% r/r w styczniu.
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~bull [79.184.240.*]
  Brawo PIS, Brawo Dojna Zmiano!
  Majonez w cenie wódki. Fajne Święta będą...
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~anty [83.26.171.*]
  Nowe opłaty, obowiązki firm sprzedających i produkujących alkohol, nowe wymogi – to wszystko spowoduje, że alkohol podrożeje nawet 30% – ostrzegają organizacje producenckie. Oznacza to, że butelka wódki dojdzie do kwoty nawet 40 zł.
  PiS szykuje kolejne uderzenie w Polaków. Gdzie najłatwiej pobrać nowe pieniądze z naszych kieszeni? Na alkoholu. Dlatego nowe przepisy, obowiązki, opłaty i różne wymagania, które w efekcie doprowadzą do gigantycznego wzrostu cen alkoholu.


  Dzisiaj pół litra wódki można kupić za 25-30 zł. Po zmianach PiS będzie to około 40 zł. Jednocześnie PiS chce sprzedawać alkohol w coraz większych butelkach, żeby… więcej zarabiać. Koniec z 100 ml i 200 ml. Będzie 250 ml… i więcej.
  Po to abyś płacił większe podatki na partię Jarozbawa.
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~olek [79.110.5.*]
  Dnia 2023-03-16 o godz. 15:00 ~anty napisał(a):
  > Nowe opłaty, obowiązki firm sprzedających i produkujących alkohol, nowe wymogi – to wszystko spowoduje, że alkohol podrożeje nawet 30% – ostrzegają organizacje producenckie. Oznacza to, że butelka wódki dojdzie do kwoty nawet 40 zł.
  > PiS szykuje kolejne uderzenie w Polaków. Gdzie najłatwiej pobrać nowe pieniądze z naszych kieszeni? Na alkoholu. Dlatego nowe przepisy, obowiązki, opłaty i różne wymagania, które w efekcie doprowadzą do gigantycznego wzrostu cen alkoholu.
  >
  >
  > Dzisiaj pół litra wódki można kupić za 25-30 zł. Po zmianach PiS będzie to około 40 zł. Jednocześnie PiS chce sprzedawać alkohol w coraz większych butelkach, żeby… więcej zarabiać. Koniec z 100 ml i 200 ml. Będzie 250 ml… i więcej.
  > Po to abyś płacił większe podatki na partię Jarozbawa.

  > bardzo dobrze wóda powinna kosztować 200 zł jak w norwegii albo australii
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~anty [83.26.171.*]

  > bardzo dobrze wóda powinna kosztować 200 zł jak w norwegii albo australii

  wódka 200zł jak w Norwegi - jakie oni mają tłumaczenia , jakie to prostactwo wciskane
  średnia pensja w Norwegi 23tyś. zł u nas 6tyś
  ceny paliw , gazu , energii utrzymywane są tak jak w UE ale nie ma porównania płac
  propaganda sukcesu na każdym froncie , wszyscy winni tylko nie pis - Tusk , Niemcy wojna.

  wątek wódki - podwyżka spowoduje że nawet w blokach będą pędzić bimber , na dzień dzisiejszy można go kupić na każdym targu wraz z wyrobami tytoniowymi. Jak tego mało będzie na czarnym rynku sprowadzany np. z Czech.
  kto pamięta lata 90-te , Royal był najbardziej popularny ale i butelki plastikowe tak z wódką jak i spirytusem.

  nie wciskajcie ludziom ciemnoty mamy inne czasy .

  PiS wysyła swoich ludzi na spotkanie z politykami PO.
  Media: PiS zaprasza swoich działaczy na spotkania z posłami PO w Sosnowcu
  "Szanowni Państwo. W piątek 17 marca o godz. 12:00 w Miejskim Klubie Maczki, Sosnowiec, ul. Krakowska 26 odbędzie się spotkanie parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej (m.in. Dariusz Joński) z mieszkańcami. Zachęcamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu, aby w dyskusji wyrazić swój stanowczy sprzeciw wobec szkalowania rządu Prawa i Sprawiedliwości" – wiadomość o takiej treści ujawniła "Gazeta Wyborcza" (pisownia oryginalna).
  https://natemat.pl/475562,pis-szykuje-sie-na-spotkanie-z-poslami-po-w-sosnowcu-ujawniono-tresc

  nie ma to jak wozić swoich i tylko z zaproszonymi działaczami pis.
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~Olek [31.60.126.*]
  Dziękuj Bogu że jest PIS możesz pisać te pierdoły kłamliwe i nic ci nie grozi jedyne co to pośmiewisko z siebie robisz
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~anty [83.26.171.*]
  Dnia 2023-03-19 o godz. 03:37 ~Olek napisał(a):
  > Dziękuj Bogu że jest PIS możesz pisać te pierdoły kłamliwe i nic ci nie grozi jedyne co to pośmiewisko z siebie robisz

  nie widzisz że ten okręt nie ma już kapitana a szczury uciekają.
  na spotkaniu z Tuskiem w Bytomiu
  co miał do powiedzenia pisowiec "zamknij się"
  wyssali to z partii

  KO 29,7, PiS 27,3 proc -dzięki Bogu że pis staje sie partią marginesową
  zapisz to w kalendarzu by wspominać tak wysokie notowania , bo to już nie wróci.

  porównaj ceny Donka do pinokia
  koszyk- nie wklejam bo du-pa żre trawę z głogu,
  pis na kampanie wydaje mld.
  co ma pis w kampanii.
  Tusk , JPII
  gdzie nas ma ?

  zakłamana zgnilizna.
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~anty [83.26.171.*]
  "To nie jest wielki człowiek". Córka przyjaciela Jana Pawła II o papieżu i jego obrońcach.
  Znała Karola Wojtyłę, odkąd miała 12 lat. "Był człowiekiem bliskim moim rodzicom. Odkąd został papieżem, kochałam go, podobnie zresztą jak oni" – pisze Magdalena Smoczyńska, córka Jerzego Turowicza, w reakcji na ostatnie doniesienia o Janie Pawle II. W dosadnych słowach podsumowała wyniki dziennikarskich śledztw i reakcje, jakie wywołały one w Polsce. Pisze o "szaleńczych, absurdalnych działaniach obronnych ze strony PiS-owców".

  https://natemat.pl/475907,magdalena-smoczynska-o-janie-pawle-ii-mocny-list-corki-jerzego-turowicza
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~Olek [79.110.5.*]
  A co proponuje Partia Oszustów oprócz plucia jadem i wykonywania na kolanach brukselskich lewackich rozkazów?
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~anty [83.26.171.*]
  Kaczyński pluje, Polska maszeruje.
  Wzbudzanie strachu i nienawiści to stała metoda, którą posługuje się Kaczyński. On zawsze potrzebuje wroga, żeby poszczuć: "Bierz go!".

  Centralna Porażka Komunikacyjna, Centrum Prania Kasy, Cudowny Pieniądz Kaczyńskiego – takimi skrótami Polacy określają jedną z największych porażek PiS. Porażek, bo ten projekt nigdy nie będzie zrealizowany a jego celem jest dokładnie to samo co Willa Plus oraz inne pomysły zakłamanych polityków władzy: pieniądze.
  C P K jest projektem wymyślonym typowo w stylu komunistycznym: ma być wielkie, gigantyczne, największe. Wielkie budowle socjalizmu stawiano bez przemyślenia i analizy. Tutaj również: lotnisko jest Polsce niepotrzebne, bo nie ma ruchu lotniczego, który byłby w stanie utrzymać tak wielki obiekt.

  Po co więc C P K? Dla stanowisk i pensji. Dla możliwości uczestniczenia w wywłaszczaniu ludzi z ich cennych działek. Dla wyciągania kasy. Dla opowiada bzdur w telewizji, radiu oraz w gazetach. Jako narzędzie propagandowe C P K jest słabe, bo nic nie powstało, ale PiS z uporem maniaka opowiada same kłamstwa na ten temat i próbuje używać lotniska jako kolejnej pałki na opozycję. Nieudolnie.
  C P K budzi też tak wielkie protesty społeczne, że PiS straciło władzę w jednym z województw, bo marszałek nie wytrzymał zalewu kłamstwa.
  C P K przyniesie Kaczyńskiemu potężnego pecha. A opozycja myśli, jak odebrać nienależnie wypłacone pieniądze różnego rodzaju Ho rałom  – bo są to przecież nasze pieniądze.
 • Re: Codziennie wyższe ceny Autor: ~anty [83.26.171.*]
  Minister Henryk Kowalczyk ewakuowany z targów rolniczych. PSL zapowiada wniosek o dymisję
  PSL ma w przyszłym tygodniu złożyć wniosek o odwołanie ministra rolnictwa, Henryka Kowalczyka. Polscy rolnicy są w ciężkiej sytuacji i planują protesty. Wyraz swojego niezadowolenia dali na targach rolniczych, z których trzeba było ewakuować Kowalczyka
  Przedstawiciele rządu razem z ministrem rolnictwa w pewnym momencie zostali otoczeni przez rolników, którzy zaczęli gwizdać i skandować m.in. "judasze". Jak podaje "Echo Dnia", wicemarszałkini województwa Renata Janik została pchnięta na jeden z ciągników. Wicepremier Henryk Kowalczyk został następnie ewakuowany z obiektu przez policję i ochronę.
  To co wydarzyło się na targach w Kielcach jest wyrazem rozpaczy, zniecierpliwienia i dramatu rolnika, polskiego gospodarza i chłopa, jest dramatem polskiej wsi

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29574642,minister-henryk-kowalczyk-ewakuowany-z-targow-rolniczych-psl.html

  Policja zatrzymywała i nielegalnie przetrzymywała ludzi, którzy jechali na protest przeciwko niszczeniu polskiej wsi w Kielcach. Sprawę ujawnił prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz.
  – Zgłosił się do nas rolnik z Lubelszczyzny, który był w Kielcach. Autokar, którym jechał został zatrzymany na 2h przez policję. Za co? Za to, że protestują przeciw PiS? To nie pierwszy raz. Interweniujemy w tej sprawie – powiedział Kosiniak-Kamysz.


  Policja zatrzymała autokar rolników nielegalnie. Przetrzymywanie ludzi wbrew woli oraz uniemożliwianie wyrażania swojej opinii, jest przestępstwem. Rolnicy zapowiadają, że nie zostawią tak tej sprawy i pociągną do odpowiedzialności zarówno funkcjonariuszy – przestępców, jak i ich politycznych mocodawców.
  PiS popełnił błąd zadzierając z rolnikami. To twardzi ludzie, którzy nie odpuszczą. Każdy mundurowy, który przykłada swoje ręce do ochrony reżimu PiS i robi to nielegalnie, będzie rozliczony ze swojego działania. Nie ma zgody na bandyckie putinowskie działania policji wobec ludzi, którzy chcą wyrażać swoje poglądy i protestować.
  Nie zrobicie z Polski drugiej Rosji.

  ich bastiony padają a oni liczą na wygraną Ha ha.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl