• Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~konrad [5.173.210.*]
    Kingdom Investments + pixpalpro, pixpalpro.com jedna szajka, jeden adres - ta sama śpiewka i te same głosy, nikt i nic nigdy nie mógł wyciągnąć od nich to jest pewniak na 100% / z Kingdom Investments udało mi się odzyskać jakieś 39 tyś $, zostało jeszcze prawie drugie tyle, z pixpalpro myslalem ze bedzie inaczej, mieli super oceny na t rust pi locie mieli tez mega komentarze i nic się nie udało wypłacić, dopiero po niewczasie pojawiły się jakieś alerty o pixpalpro, i dopiero w tedy przekonałem się że to ta sama szajka, jak chciałem wypłacić pieniądze, ta sama polityka, podatki, blokady aml, zakładanie jakiś skrytek i robienie przelewów lustrzanych, masakra , mój adwokat prowadzi mnie od samego początku, z Kingdom Investments , teraz zajął się pixpal pro, obecnie w ogole zbierają innych osdzukanych dla wiekszej liczby poszkodowanych zgłaszanych do prokuratury, namiar na adwokata Zawadę ! 696718446, na pewno doradzi wam co robić a czego obecnie unikać
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~kornel [185.107.56.*]
    kolejni. Jak wy ich znajdujecie? Przecież.jest lista z kim warto i można a wy ciągle wchodzicie w to samo bagno!!
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~jackson [156.146.54.*]
    to prawda, okradają wszędzie w całej Europie. Zarobili na mnie 17 tysięcy plus to co wyrobiłem w zysku :/
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~alex [146.70.202.*]
    dzięki Konrad. Trafiłem na twój wpis w związku z pixpalpro. Przez weekend nasłuchałem się ich oszczerstw wyzwisk i wszystkiego co najgorsze o sobie bo nie chciałem dalej inwestować a chciałem zwrot pieniędzy. Jak się możecie domyślić to pieniędzy nienwyplacilem bo się najzwyczajniej na świecie nie dało. Nie rozumiem tego procederu. Dużo pieniędzy poszło na prywatne konto (teraz wiem , wcześniej nie wiedziałem że to prywatne numer.echunku) moje "brokera". Pisałem przez weekend z tym adwokatem (696718446). Na rozmowę jestem umówiony w poniedziałek. Ale dzięki wymianie kilku wiadomości zdążyłem sobie zablokować już dowód osobisty, pozmieniać hasła wszędzie. Blokady porobiłem w koncie. Może to nie dużo, ale przynajmniej dranie nie wyzerują mi konta bankowego ani mojej żonie. pixpalpro.com okradli mnie na 37 tyś usd, nie piszę nawet ile łącznie z kwotą z giełdy mi ukradli bo to straszne pieniądze! Ale to ostrzeżenie dla innych żeby z nimi nie działać!!
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~kolada [146.70.174.*]
    ja zaliczyłem minus na 100000 zł
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~hodorr [149.34.244.*]
    jakim cudem ? Ja się pytam, jakim?? pixpalpro od dawna jest na listach ostrzeżeń, trąbią o pixpalpro.com w.internecie że oszukuje tak jak jotulcapital, czy kingdom-investments! więc jakim cudem straciliście chociaż 1 cent? Nie sprawdzaliscie ich czy o co z wami chodzi!!??
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~kristoff [146.70.202.*]
    ja na pixpalpro trafiłem przez reklamę na Facebook było pod nią chyba z 50 komentarzy, wszyscy super zadowoleni, konta wieloletnie tych co pisali pod reklama. Wyszedłem z założenia że pixpalpro.com skoro jest na Facebooku reklamowany to że będzie to prawdziwe i legalne źródło na którym można działać
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~aniaania [149.34.244.*]
    a ja dałem się nabrać :( :( , dodałam się do grupy na Facebooku, wiele osób różne rzeczy w postach pisało, chciałam zacząć gdzieś swój start no i jakaś dziewczyna do mnie napisała na messenger że może mi pomóc, że prowadzi grupę traderów i ze jeśli chce też zacząć to mnie nauczy wszystkiego. Nazywają się Aldona Kotlińska i z tego co już wiem to na 90% to były fikcyjne dane. Dałam się po prostu zmanipulować tym z pixpalpro (pixpalpro.com) , co mogę więcej napisać. Uwierzyłam kobiecie bo pisała wszystko to co chyba chciałam przeczytać ... :(:(:(
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~bobrowiecmajki [169.150.218.*]
    pani Aniu, proszę się nie łamać. To nie jest koniec świata. wiem z własnego wielkiego doświadczenia, że te pieniądze jeszcze można odzyskać, może nie za 3 miesiące czy pół roku, ale jest jednak taka możliwość. Proszę spokojnie podejść, czy zadzwonić do któregoś z adwokatów i spokojnie porozmawiać, opowiedzieć wszystko krok po kroku. ja osobiście korzystam z kancelarii adwokatów z Norwegii bo tam mieszkam na stałe, jednak ci razem z kancelarią z Polski prowadzą wspólnie sprawy przeciwko tym osobom z pixpalpro.com czy pixpal.site - to w sumie jedno i to samo. pixpalpro.tech też, tylko inaczej pisane. ktoś nawet wcześniej udostępniał ich numer telefonu: 696..718..446 . Proszę spróbować dzwonić, tylko na pewno do południa, aby ktoś tam odbierał. Może pomogą ! Powodzenia Pani Aniu
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~kronikarzmalpatvn [212.8.250.*]
    muszę z przykrością dodać swoje "4 litery". pixpal nie jest godne zaufania. jest wiele zarejestrowanych rozmów, które w 98% są 100% scamem! pixpalpro i każdy ich analitym czy broker to po prostu oszukańczy biznes. wcześniejszy ich twór, niejaki uni-co oszukali mnie pod koniec 2021 na ponad 62 tyś dolarów. walkę póki co wygrywam i póki co dostaję co miesiąc przelewy, ale jeszcze długa droga przede mną. jednak i tak zaliczam się do szczęśliwców. Jest mase osób które straciły więcej niż pół miliona. To są niesamowite pieniądze. dodam od siebie, ze mnie reprezentuje pani mecenas, uczesniczylismy we wspolnej sprawie z innymi oszukanymi - ich kancelaria z tego namiaru - moge polecić. na rynku od 2018r, to już 5 lat działania z takimi oszustami jak pixpalpro.com - swoją drogą - opis działania pixpal można też znaleźć na trustpilot!!
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~lasslopiks [169.150.196.*]
    Forex trading is currently not available. this is another company that will just take your money (they tried to take mine) and refuse to return it. six 6 nine 9 six 6 seven 7 one 1 eight 8 four 4 four 4 six 6 - here you can talk and get full support in criminal matters to recover all taken / stolen funds from pixpalpro.com! A dla rodaków - na powyższym n u m erze można skorzystać, porozmawiać i uzyskać pełne wsparcie. 
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~PatrykPustecki [64.176.64.*]
    znam tą kancelarię. mogę polecić (chociaż pewnie ktoś pomyśli, że kim ja jestem że polecam), ano z tego względu że ich prawnik prowadził na przełomie 2019/2020 kilka moich spraw gospodarczych na terenie RP, a do tego pod koniec 2021 roku przyjął i prowadził moją sprawę w związku z oszustwem dokonanym przez brokera, który działał na rzecz grupy pixpalpro. Pan Nawara reprezentował mnie na każdym etapie, razem ze mną był również na przesłuchaniu w komendzie. Odzyskali dla mnie 19 tyś zł. Stąd moje polecenie. Tym samym jeśli ktoś się zastanawia czy skorzystać z usług kancelarii (696718446) to śmiało, warto. Ale też po prostu można zadzwonić i uzyskać niezbędne informacje.
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~PatrykPustecki [64.176.64.*]
    Zapomniałem. pixpalpro.com obecnie rozpoczyna etap wdrażania nowego systemu, nowej platformy inwestycyjnej. Będzie coś nowego na rynku. Uważajcie na nowe twory! Sprawdźcie knf Polski, też rosyjski bo tam szybciej są wzmianki o oszustwach niż u nas.
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~PawelT [212.8.250.*]
    we wtorek mają mi dać znać czy wezmą moja sprawę. Nie wiem czy to zrobią. Z pixpal jedynie prowadziłem rozmowy telefoniczne. Miałem parę maili i tyle. No wiadomo, wyciągi z konta bankowego , z revoluta i binance ale nic poza tym. Fuck:/
    Dałem się wrobić jak małolat i przejęć**bałem 14 tysi:/
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~Martyna [83.16.41.*]
    Mam pytanie odnośnie tego prawnika, bo wczoraj dostałam właśnie ten numer telefonu i chcę się z nim skontaktować. Straciłam ponad 13tys $ w maxitrade w 2019 roku. Sprawa zgłoszona do prokuratury, do rzecznika finansowego, do banku - o zwrot chargeback (zwrócil 1140$). Póki co nic się w sprawie nie dzieje, straciłam już nadzieję i chciałam się coś o tej kancelarii dowiedzieć, bo jak szukam w necie to takiego prawnika - Michał Zawada nigdzie nie znajduję. Czy jest jakaś szansa, jakakolwiek nadzieja, że z nim uda się coś odzyskać? Czy on bierze jakieś pieniądze zanim zajmie się sprawą, czy powiedzmy jakiś % od odzyskanej kwoty?
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~DarekBiałas [185.107.56.*]
    Dla mnie odzyskali 9 tys zł z depozytu . Broker który mnien okradł pod.koniec 2021 r to był uni-co.org z grupy / spółki digital investments.
    Rozliczałem się prowizja na koniec sprawy. Jedyne co musiałem zapłacić to koszt zastępstwa procesowego. To normalka.
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~adrianW [138.199.7.*]
    sam pracuję w firmie zajmującej się ściąganiem zobowiązań. ale do swojej firmy nie zlecę w życiu sprawy, bo mi wstyd. dałem się naciągnąć jak małe dziecko. nie straciłem może majątku, nie zbiednieję, ale 14 999 zł poszłooooo! kontaktowałem się z tą firmą, zaraz po świętach Wielkanocnych, po powrocie do kraju będę im zlecał moją sprawę. rozmawiałem też z osobą która ma mnie reprezentować, pani mecenas naprawdę elokwentna, aż żałuję że sami jej nie zatrudniamy ...
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~anna [169.150.196.*]
    U mnie podobnie. Tyle że 80 tyś. a mąż nie chce mi pomóc bo twierdzi że.to tylko i wyłącznie moja własna wina
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~kaspin [169.150.218.*]
    :) to jak oddałaś prawie 100 000,00 zł ukraincom których nie znasz a jedynie obiecali że kiedyś zrobią ci dobrze !! pewnie wyrzuciłbym cię z domu !! Haha
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~martyna [146.70.128.*]
    Nie rozumiem. Nie mam kasy na podatek (chociaż teraz już wiem że.i tak w żadnym wypadku nie powinnam czegoś takiego płacić). Powiedziałam o tym mojemu analitykowi że mnie nie stać, że wszystko wyłożyłam na depozyt i na handel. A ten zamiast jakosmnir wesprzeć, pomóc czy doradzić to mnie zmieszał z błotem!! Zwyzywał! I w ogóle byłam najgorsza - a to tylko dla tego ze swoich własnych pieniędzy nie chciałam / nie mogła wypłacić :/.
    Coś strasznie nie halo.
    Dziękuję Wam za wpisy / ostrzeżenia. Napisałam do kancelarii (o tej 696718446). Jutro jestem umówiona po 13 na kontakt.
    Obecnie żałuję jakiegokolwiek kontaktu z pixpalpro !
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~zuzannaherbert [64.176.65.*]
    na ich koncie handlowym na stronie Web Pixpal czyli web.pixpal.tech mam ulokowane 56 tyś $ z czego 20 tyś to moje środki przelewane przez revoluta, jakiś pomysł jak je wypłacić inaczej niż przez prokuraturę, tak by nie trwało to wieki !! przecież na pewno coś da się zrobić aby odzyskac od pixpalpro pieniądze !
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~kingaW [5.253.206.*]
    właśnie trafiłam na forum, wcześniej nic nie szukałam, nic nie wzbudziło moich podejrzeń. do samego końca nim zaczęłam czytać wpisy miałam nadzieję, że wypłacą mi z pixpalpro pieniądze. ale im dłużej czytam i szukam, to już wiem że to na nic, ani prośby ani groźby nie będą działać. jestem załamana. wczoraj do 18 miałam mieć przelew, opłaciłam tą kwotę uwierzytelniającą 1500$, a dzisiaj dostałam maila że znów muszę płacić , tyle że podatek, nie mam już pieniędzy !! nie wiem co robić
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~polaczykjurek [77.247.178.*]
    pixpal.com i pixpal.site - oni grasują cały czas, nadal do mnie dzwonią. mam sprawę od początku marca już w prokuraturze, z tydzień temu została nadana sygnatura w sprawie, a ci nadal dzwonią i chcą żebym pieniadze od nich wypłacić, bo kary umowne jakieś mi naliczają i codziennie odliczają z mojego konta handlowego niby po 1000 usd, wierutn a bzdur a i idio tyzm. wystarczająco mnie oszukali i nabrali, już im nie uwierzę !!!
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [146.70.161.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~dobrzański [149.34.244.*]
    dziękuję za komentarz, ostrzeżenia i polecenie kancelarii. jako jedyna nie wzięła ode mnie z góry pieniędzy przynajmniej za część wynagrodzenia. pomogli mi w opłacie za koszt sądowy, nieodpłatnie zrobili mi analizę dokumentów i tego czy w ogóle jest z czym wyjść i na podstawie dowodów czy będzie opcja założenia sprawy. tym samym śmiało mogę powiedzieć, że pan konrad zrobił kawał dobrej roboty, a jeszcze wiecej już teraz zrobiły dla mnie prawniczki które zajmują się tymi oszustami z pixpal!!
    to ich numer 696718446
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~alaAla [146.70.161.*]
    Dzięki. Rozmawiałam z prawnikami i wzięli moja sprawa. Będę mnie reprezentować.
    Tyle że mnie nie pixpalpro oszukał a falcon, a w sumie to oni chyba da z jeden grupy.
    Na jednym forum brytyjskim o tym pisali, tak właśnie znalazlam ten wpis o pixpal i prawnikach którzy robią im sprawy w sądzie.
    Jeszcze raz dziękuję.
    Przez tych oszustów całkiem zakręcona jestem i chyba w depresji i samej ciężko mi wszystko było poogrniaf.
    Pixpal i falcon to kupa gruzu
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: ~alaAla [146.70.161.*]
    Dzięki. Rozmawiałam z prawnikami i wzięli moja sprawa. Będę mnie reprezentować. 
    Tyle że mnie nie pixpalpro oszukał a falcon, a w sumie to oni chyba da z jeden grupy. 
    Na jednym forum brytyjskim o tym pisali, tak właśnie znalazlam ten wpis o pixpal i prawnikach którzy robią im sprawy w sądzie. 
    Jeszcze raz dziękuję. 
    Przez tych oszustów całkiem zakręcona jestem i chyba w depresji i samej ciężko mi wszystko było poogrniaf. 
    Pixpal i falcon to kupa gruzu
    Zapomniałam - pod tym nr jest moja prawniczka 696718446
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.64.72.*]
  • Re: Pixpalpro.com knf broker o szustwo!? Autor: stachsgh [88.220.131.*]
    Jedź jak oni na maxa
    https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [85.132.252.*]
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.79.15.*]
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [80.50.235.*]