• Biuro tłumaczeń szukam Autor: ~Berton [10.42.8.*]
  Szukam obecnie dobrego biura tłumaczeń dla wykonania profesjonalnych tłumaczeń z zakresu finansów Czy możecie kogoś polecić?
 • Re: Biuro tłumaczeń szukam Autor: ~Chriss [10.102.52.*]
  Zapytaj o ceny. Ceny za tłumaczenia mogą się różnić w zależności od języka i poziomu trudności tekstu. Upewnij się, że ceny biura tłumaczeń są zgodne z Twoim budżetem.

  Sprawdź, czy biuro tłumaczeń oferuje terminowe realizacje zamówień. Dobrze jest znaleźć biuro, które może zaoferować szybkie i terminowe wykonanie zamówienia.

  Zwróć uwagę na język, z którego i na który będzie tłumaczona umowa i dokumentacja. Dobrze jest wybrać biuro tłumaczeń, które posiada tłumaczy z doświadczeniem w tłumaczeniu dokumentów finansowych i dobrą znajomością terminologii finansowej
  W takich tlumaczeniach specjalizuje się na przykład biuro tłumaczeń ATET https://atet.pl/kategorie/biznes/bankowosc/ 
 • Re: Biuro tłumaczeń szukam Autor: robertmilczarek [37.248.249.*]
  Znalezienie doświadczonego tłumacza wcale nie jest takie proste, pomimo wielu ofert jakie znajdziemy w internecie. Musimy wiedzieć na jakie aspekty zwracać uwagę podczas swoich poszukiwań. Jednym z najlepszych wyznaczników będzie zawsze portfolio. Nie ma lepszego polecenia niż współpraca z wieloma klientami na przestrzeni ostatnich kilku lat. Ważne też jest określenie swoich oczekiwań oraz rodzaju konkretnego tłumaczenia. Inaczej będzie to odbywało się w przypadku tłumaczeń specjalistycznych niż standardowych. Przeglądając recenzje, świetnie prezentuje się biuro tłumaczeń - https://www.translationstreet.pl/ jako jedne posiadające najbardziej doświadczonych specjalistów, działających na kilku rynkach.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl