• Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~AkcjonariuszRDG [10.42.3.*]
  https://www.senat.gov.pl/prace/komisje-senackie/posiedzenia,183,1,10067,komisja-zdrowia.html
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~psychiatra [10.42.4.*]
  Do akcjonariuszy. Z czego pokryje straty RDG za rok 2021?
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~AkcjonariuszRDG [10.42.3.*]
  Na przykład z komercjalizacji patentów onkologicznych, jakie zostały zgłoszone w latach 2021-2022 tudzież dodatkowo z nowych przychodów po uchwaleniu ustawy o KSO w ramach której będzie 5 mld na onkologię. Chyba wystarczy ? :) :)
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~psychiatra [10.42.3.*]
  Dnia 2023-02-14 o godz. 13:58 ~AkcjonariuszRDG napisał(a):
  > Na przykład z komercjalizacji patentów onkologicznych, jakie zostały zgłoszone w latach 2021-2022 tudzież dodatkowo z nowych przychodów po uchwaleniu ustawy o KSO w ramach której będzie 5 mld na onkologię. Chyba wystarczy ? :) :)

  Musze ochłonąć po przeczytaniu tego co wyżej napisałeś. Ale i tak dziękuję.Tylko tyle masz na ten prosty temat do napisania? Nie znasz żadnych informacji ze strony spółki na ten temat?
  Ktoś pisał, że wchodzą fundusze. Jakie?
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [10.42.4.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~NOWY [193.56.104.*]
  W monologach jest niezrównany, razi rozsądkiem kazdego i walczy z trollami :)
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~NOWY [193.56.104.*]
  Współczesny Don Kichote :)
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~Blackpik [91.226.236.*]
  Strata zostanie pokryta z gotówki na kontach. Więcej też powie zapewne raport roczny. Dajcie sobie naprawdę spokój i inwestujcie w stadne spółki.. tam szukajcie leszczy, jeleni, shortow i innych g..n. To są spółki na lata i tylko dla wierzących w misję tego typu firm..
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~Akcjonariusz [94.254.176.*]
  Trafione w punkt, kto rozumie i wierzy w spółkę ten dokupi na korekcie i poczeka aż spółka wygeneruje skokowe przychody i zyski po komercjalizacji patentów onkologicznych, No ale każdy ma swój rozum.
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~NOWY [5.173.16.*]
  Jakbyś tak kupował, jak zachwalasz to kurs już dawno by był, jak to napisałeś jak na twoim innogene czy bumechu :) bo ponoć tu prawie nie ma akcji na tych poziomach :) Można rownie dobrze napisać że jak coś wystawisz, powyżej 3 to nie ma kto brać tego twojego przyszłego Bumechu :) Może to przez to rozsądne naganianie :)
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~Akcjonariusz [10.102.52.*]
  Napisz Nowy coś sensownego na temat spółki, zamiast tutaj pisać bzdury. Każdy ma swoją taktykę skupowania akcji i sprawdzania rynku, w tym wyleszczania i nikt nie lubi przepłacać. Tacy jak Ty chcieliby w 2 tygodnie spekulacyjnie zarobić 50 % a potem dać dyla na inną spółkę, a tutaj spokojnie, powoli, bez pośpiechu, papier zostanie w mocnych rękach, to wtedy zobaczysz gdzie będzie kurs, zanim założysz plombę w zębie, trzeba go dokładnie wyczyścić z próchnicy :) i dzisiaj od rana ktoś czyści stawiając 4 kg z lewej. To chyba nie jest mało jak na tą spółkę ??? Jedno Espi o komercjalizacji patentu i dwa dni się nie otworzy, a wtedy groszołapy będą wsiadać np. po 8 zł w zależności od wartości potencjalnego kontraktu. No, ale na tym polega ryzyko !!! I każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chce je podjąć !!!
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~NOWY [5.173.16.*]
  Opisujesz siebie? Kto tu rozbudza nadzieje na ponadprzeciętne zyski dając za przykład takie spółki jak inno..... gdzie ludzie na spekulacji potracili kase ? Cała Twoja merytoryka to wklejanie linków z internetu i pisanie tych samych frazesow pod różnymi nickami ? A na proste pytanie na forum nie umiesz odpowiedzieć:) Spółka jak najbardziej ciekawa do inwestycji ale tak jak napisał poprzednik na lata i dla tych co wierzą, że się powiedzie:) Twoje
  wpisy jak dla mnie to czysta spekulacja, która zarzucasz ciagle innym :) , ale to może ja się mylę:)
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~Akcjonariusz [10.42.4.*]
  Od kiedy podawanie faktów jest rozbudzaniem nadziei ? Jak można rozbudzić nadzieję u rozsądnych Inwestorów, którzy powinni sami czytać raporty ? Rozumiem, że Ty ich nie czytasz, dlatego potem zadajesz takie infantylne pytania o pokrycie strat, jakbyś nie wiedział co to kapitał zakładowy spółki etc. Zawsze należy brać pod uwagę RYZYKO !!! Dlatego piszę je wielkimi literami. Jak chcesz je minimalizować zanieś kasę do banku albo na obligacje. Powtórzę jeszcze raz, napisz coś merytorycznego o spółce. A ten Inwestor co dzisiaj Wam zabrał prawie 5 kg to pewnie myślący inaczej, który nie ma własnego rozumu, no ale Was boli grudzień i straty przy oddawaniu, a wtedy od Was trochę tego naprawdę wziąłem.
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~Akcjoariusz [10.42.3.*]
  A tu masz odpowiedź źródłową na Twoje pytanie: Czy im się powiedzie ? Podpowiem Ci im się już powiodło, a Twoje pytanie byłoby zasadne 10 lat temu:https://www.medexpress.pl/prof-jan-lubinski-selen-moze-sie-okazac-kluczowym-pierwiastkiem-w-badaniach-nad-dlugowiecznoscia/86018
  Wklejam link, ponieważ nikt nie wypowie się kompetentniej niż sam profesor Lubiński. Problem w tym, że trzeba jeszcze to zrozumieć i mieć wyobraźnię co do potencjału komercjalizacyjnego. Niech przypadek Ryvu będzie podpowiedzią. Rok 2013 kurs 2,39 Rok 2023 kurs 60 !!! W 10 lat ponad 2400 % Faktycznie to nie jest spółka dla Ciebie. Ty kupisz jak będzie już po 30 i będziesz wtedy kręcił kółka. Dlatego teraz absolutnie nie kupuj, po co masz zamrażać kapitał. Kupią Ci którzy rozumieją to co tam się dzieje. A porównywanie do bajkopisarza z Innogene jest z Twojej strony obraźliwe dla prof. Lubińskiego, a podałem to jako przykład tego jak kuriozalna może być spekulacja. Dlatego wolałbym aby papier trafił w ręce normalnych Inwestorów
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~NOWY [5.173.56.*]
  Czyli kupowales po ok 2 i produkujesz sie powyzej 3 cytat"Tacy jak Ty chcieliby w 2 tygodnie spekulacyjnie zarobić 50 %" No cóż motasz się:), a ten dzisiejszy koszyk to pewnie jakiegos " rozsadnego" inwestora co mu się marzą ponad przeciętne zyski :) :):) Każdy ma swoją bajkę:) Ten dialog nie ma sensu. Pozostań przy monologu. Nie będę już przeszkadzał:) Miłego
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~Akcjonariusz [10.42.3.*]
  No widzę, że merytoryczny wpis zakneblował usta i jak zwykle w takich wypadkach działa tylko bełkot trolla wyrywający wszystko z kontekstu. Masz rację, ta dyskusja przy takiej zdolności do wyciągania logicznych wniosków pozostaje bezsensowna. Czas pokaże, kto miał rację. Ja sobie w ramach mojego ryzyka inwestycyjnego przypisuję prawo do błędu, podobnie jak prof. Lubiński bierze pod uwagę ryzyko naukowe. Tacy spekulanci jak Ty, marzą tylko o kręceniu kółek, więc to nie jest spółka dla Ciebie. Bo dzisiaj jeśli brał ktoś rozsądny, to wie po co to robił, a że jest trochę zarobionych od grudnia, którzy może chcieli/musieli wyjść z kapitałem, to już ich sprawa. Ja w to nie wnikam. Zachęcam mimo wszystko do lektury materiałów źródłowych dotyczących odkryć RDG, wtedy poziom tej dyskusji zyska i może pojmiesz w końcu o co tutaj toczy się gra. A może już dawno pojąłeś, tylko masz wyznaczone zadanie dyskredytowania inwestorów na tej spółce, aby ktoś mógł zebrać resztki papieru ? Wiadomo, że się do tego nie przyznasz, więc niech to pozostanie pytaniem retorycznym :)
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~psychiatra [5.173.26.*]
  Dnia 2023-02-17 o godz. 12:50 ~Akcjonariusz napisał(a):
  > Napisz Nowy coś sensownego na temat spółki, zamiast tutaj pisać bzdury. Każdy ma swoją taktykę skupowania akcji i sprawdzania rynku, w tym wyleszczania i nikt nie lubi przepłacać. Tacy jak Ty chcieliby w 2 tygodnie spekulacyjnie zarobić 50 % a potem dać dyla na inną spółkę, a tutaj spokojnie, powoli, bez pośpiechu, papier zostanie w mocnych rękach, to wtedy zobaczysz gdzie będzie kurs, zanim założysz plombę w zębie, trzeba go dokładnie wyczyścić z próchnicy :) i dzisiaj od rana ktoś czyści stawiając 4 kg z lewej. To chyba nie jest mało jak na tą spółkę ??? Jedno Espi o komercjalizacji patentu i dwa dni się nie otworzy, a wtedy groszołapy będą wsiadać np. po 8 zł w zależności od wartości potencjalnego kontraktu. No, ale na tym polega ryzyko !!! I każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chce je podjąć !!!

  Łapią groszołapy po 8 zł? Dawno nic nie pisałeś na forum. Długoterminowi kupujący wcześniej, macie teraz znowu okazję? Tak to jest jak słucha się naganiaczy. Było 3.80 zł a jest 2.84 zł. Robi ktoś kolejne kółeczko? Spokojny jesteś tutaj?
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [46.112.6.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~psychiatra [5.173.190.*]
  Dnia 2023-02-14 o godz. 13:58 ~AkcjonariuszRDG napisał(a):
  > Na przykład z komercjalizacji patentów onkologicznych, jakie zostały zgłoszone w latach 2021-2022 tudzież dodatkowo z nowych przychodów po uchwaleniu ustawy o KSO w ramach której będzie 5 mld na onkologię. Chyba wystarczy ? :) :)
  Do nagonieni wystarczyło, mnie nie.

  I ramach tych 5 mld i komercjalizacji patentów onkologicznych spółka pokryła, naganiaczu? Jaki spółka miała zysk netto za 2021-2022 czy za pierwsze 3 kwartały 2023 roku? Jakie miała spółka zyski ze sprzedaży? Podaj źródło swoich informacji z linkiem a nie swoje wymysły.
  https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-rachunek-zyskow-i-strat/READ-GENE

  A teraz melduj, jeżeli masz coś innego do napisania.
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce Autor: ~AkcjonariuszRDG [10.42.4.*]
  Odpowiadając dodatkowo na Twoje pytanie, zapytałbym tych wszystkich "spóźnialskich" którzy w ostatnim czasie zebrali ponad 40 kg papieru w okolicy 3-3,3. Pewnie nie wiedzą co robią i nie potrafią czytać raportów ze zrozumieniem ?? :) :) zwłaszcza spółek z tak małym FF. No, ale każdy ma swój rozum :) Przypomnij sobie historię Columbusa, Innogene i wielu, wielu innych papierów, każdy z nich ma swoją specyfikę, ale pewne zasady są te same. 1 Wsiada się do windy jak jest na niskich poziomach 2. Nie wkłada się więcej niż 10 % portfela 3. Czyta się raporty !!! 4. Cierpliwie się czeka :)
 • Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO a kurs? Autor: ~psychiatra [5.173.20.*]
  Komisja już była naganiaczu-teraz "myslącyinaczej". Gdzie jest kurs RDG? Ilu wisi na hakach? Gdzie są te mityczne fundusze? Pisałeś o 4zł lada moment. Wracaj na XTB i jęcz tam na wątku.
[x]
READGENE -0,99% 5,00 2024-02-29 16:06:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.