• Platformy inwestycyjne Autor: jumper1985j1 [89.64.118.*]
    Witam. Mam pytanie odnośnie platformy pixpalpro. Miał ktoś z was, lub ma nadal możliwość sprawdzenia tej platformy? Jak ją oceniacie?
  • Re: Platformy inwestycyjne Autor: ~Rafał [88.156.130.*]
    Witam. Ja mam pytanie o platformę Fortisio.. Doradcy tej firmy wyczyscili mi konto do zera. I zawsze kiedy się odbilem od dna to wtedy dzwonią i mówią w co zainwestować i po kilku godzinach zamyka Ci się konto bo podali Ci niewłaściwy kierunek. 4 razy odbijalem swój rachunek sam, a oni zawsze mi go okradali , po czym dzwonili i proponowali dopłacać srodki i dokiedy to robiłem to tak bylo wkoło. Kiedy powiedziałem ze juz nie dopłaca to zadzwonił pan powiedział ze znów mój kierunek inwestycji jest zly bo po otwarciu rynku amerykańskiego rachunek mi się zamknie bo strace wszystko wiec zmieniłem kierunek zgodnie z podpowiedzią. Po otwarciu się rynku amerykanskiego oczywiście gdybym nie słuchał tego złodzieja zarabialbym do dziś bo dwa dni juz rosnie zgodnie z moim trendem. Myślę że ludzie tej platwormy to sami nieudaczniki i zlodzieje. Chcialem skontaktować się z przełożonym- niestety do dziś nic..
  • Re: Platformy inwestycyjne Autor: ~Stan [89.64.72.*]
    Polecam mecenasa z Warszawy 694 046 319, prowadzi tego typu sprawy. Uważam, że warto się zgłosić i zapytać czy w twojej sytuacji jest w stanie pomóc.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl