• Poprzednie kwartały były słabnące i taki obraz pozostanie. Autor: ~amino [188.146.5.*]
  Pozostanie, bo wynik za III q choć lepszy od prognoz analityków, to nie jest lepszy od wcześniejszych kwartałów mimo ich spadającej tendencji.
  Oczywiście hasło pt "lepsze" na iluś ludzi zadziała i bez doczytania ze zrozumieniem do końca komunikatu, stworzą sztuczny popyt - na chwile.

  Okazji po przecenach parę jest. Nawet coś tak okazałego , niczym ukryty w ciszy park na terenie metropoli;

  Japonia to dodatkowy bonus, bo Japończycy zanim podpiszą umowę współpracy, tym bardziej na wyłożenie pieniędzy ( do 197 mln euro - prawie 1 mld zł )sprawdzają/testują/determinują moment/prześwietlają firmę-ludzi.

  cytat z komunikatu ;
  Zarząd Captor Therapeutics S.A. z siedzibą we Wrocławiu („Spółka”) informuje, że 14.11.2022 r., Spółka zawarła z Ono Pharmaceutical Co., Ltd. z siedzibą w Osace, Japonia („Ono”) umowę o współpracy. Przedmiotem Umowy jest współpraca w zakresie rozwoju małych cząsteczek zdolnych do degradacji ustalonego przez obie strony celu molekularnego, który może mieć zastosowanie przede wszystkim w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. Postanowienia Umowy o Współpracy obejmują wszelkie wskazania chorobowe u ludzi objęte powyższym celem molekularnym oraz nieograniczony zakres terytorialny współpracy.
  Ono Pharmaceutical Co. Ltd. (Japonia) jest firmą farmaceutyczną koncentrującą się na działalności badawczo – rozwojowej i ukierunkowaną na opracowanie innowacyjnych leków w określonych obszarach. Ono skupia swoje badania na onkologii, immunologii, neurologii i badaniach specjalistycznych o wysokich potrzebach medycznych jako priorytetowych obszarach odkrywania i rozwoju innowacyjnych leków. Zarząd informuje, że uznał zawarcie Umowy o Współpracy za informację poufną ze względu na istotną wartość Umowy o Współpracę oraz jej istotność dla dalszego rozwoju Spółki.
  Przewidywana łączna kwota skumulowanych płatności Ono na rzecz Spółki (przy założeniu realizacji opcji wyłączności, wszystkich kamieni milowych oraz zwrotu kosztów badań, jednakże z wyłączeniem płatności przewidzianych w punkcie (iii)) wynosi ok. 197 mln EUR.

 • Re: Poprzednie kwartały były słabnące i taki obraz pozostanie. Autor: ~Inwestor [46.134.64.*]
  Tylko kurs wcześniej chodził ponad 250 pln a teraz 150 pln przy prawie podobnym zysku, większym zysku EBIT, sprzedaży większej o ponad 20%, większym kapitale własnym. Napisać możesz wszystko ale od tego jest raport żeby samemu zobaczyć, porównaj sobie k/k sprzedaż /zysk nim napiszesz te kocopoly xD
 • Re: Poprzednie kwartały były słabnące i taki obraz pozostanie. Autor: ~Marek [95.40.239.*]
  Zupka Amino, nie porąbały Ci się fora?
[x]
COMARCH 1,22% 149,00 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.