• A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął? Autor: ~AntyTusk [5.184.253.*]
    Polakowi zabrakło argumentów?Takiego pewniaczka strugał.Bronisz złej sprawy kolego dlatego ten deficyt racji.Chciałem odpowiedzieć a tu po wątku ani śladu...Widzieliście państwo?Niemiec mówi "mój portal,mój portal,mój portal" mogę sobie robić co mi się podoba.Tylko pozytywy o łotrze Tusku tylko za darmo nikt już nie pisze.Tak daleko nie zajdziecie a nawet nie zajdziecie.Informacje o Tusku znowu zamieszczę jak płatni będą pluć na prof.Kaczyńskiego lub Pana Premiera.I znowu : nie usuwaj bo rejestruję wprowadzanie... będziecie tu szczuć na patriotów...
  • Re: Tu masz cały wątek. Nikt nic nie usunął Autor: ~Polak [5.173.132.*]
    https://www.bankier.pl/forum/temat_sama-elyta-z-po-i-wszyscy-oczywiscie-po,56971337.html

Po co kłamać?

Dnia 2022-10-02 o godz. 20:36 ~AntyTusk napisał(a):
    > nie usuwaj bo rejestruję wprowadzanie...
    Ja też.

• W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów Autor: ~jatowidziałemisłys [46.205.214.*]
    Nie puszczali wypowiedzi tego co w kasynach wygrywał a o Tusku mówił skąd ma jego partia pieniążki z glapą na rewersie
    Nie puszczali Komorowskiego co to młodzieży wprost osobiście proponował cyt: ..."weź kredyt, zmień pracę, wyjedź zaa granicę"...
    Z nimi nie warto chyba już dyskutować bo widzisz jak przerobił to co napisałeś.
    Sikorski to kacapski agent zagrażający bezpieczeństwu wszystkich a oni mówią, że to jakiś żart, może był po jednym itd.
    Nie baczą na to, że ten ruski kacap Putin ten wpis chce wykorzystać przeciwko całej ludzkości. Obydwoje są w zmowie jak wtedy na Ukrainie jak namawiał ich do kapitulacji bo jak nie to będą wymordowani. W Polsce mówił przed Smoleńskiem cyt:..."jeszcze tylko dorżniemy watahy"... Na tarczę antyrakietową Tusk mówił, że nie możemy ją realizować bo to się kacapom może nie spodobać.
    Co to za ludzie ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!

Czy wiecie w jakim niebezpieczeństwie byliśmy za ich rządów ?
    Taki jeden chyba potomek folksdojczów w rozmowie ze mną zachwalał Niemców i ich państwo. Pytam się dlaczego tutaj mieszka i skąd zna j. polski. Nie odpowiedział skąd zna polski dalej zachwalając Niemców. W końcu mówię mu, człowieku nie mów mi tu takich popierdółek o Niemcach bo zatrudniali Polaków na czarno więc żadnej uczciwości nie przedstawiają a dokładności żadnej niemieckiej nie ma bo wszystko produkują w Chinach. Na koniec mówię, jeśli jesteś Polakiem to pamiętaj, że Niemcy w 1939r bez powodu napadli na Polskę i okupując ją przez 6 lat wymordowali ze szczególnym okrucieństwem 6 mln Polaków a ten wiecie co mi na to odpowiedział ??? cyt..." Widocznie za mało"... Powinien dostać w mordę a ja odwróciłem się na pięcie i odszedłem. Jezuuu co to za człowiek. Których Polaków? O jego rodzinę czy moją mu chodziło.
  • Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów Autor: ~Polak [5.173.131.*]
    Dnia 2022-10-02 o godz. 23:50 ~jatowidziałemisłys napisał(a):
    > Nie puszczali Komorowskiego co to młodzieży wprost osobiście proponował cyt: ..."weź kredyt, zmień pracę, wyjedź zaa granicę"...
    Puszczali, nawet w podległych PO mediach. Ale wy licząc na krotką pamięć ludzi, wymyślacie bajeczki, o wiecznie prześladowanym PiSie.

> Z nimi nie warto chyba już dyskutować bo widzisz jak przerobił to co napisałeś.
    Jak przerobiłem? Pisz, chętnie przeczytam.

> Sikorski to kacapski agent zagrażający bezpieczeństwu wszystkich a oni mówią, że to jakiś żart, może był po jednym itd.
    > Nie baczą na to, że ten ruski kacap Putin ten wpis chce wykorzystać przeciwko całej ludzkości.
    I co zrobi? Pogrozi paluszkiem? Umiecie dużo gadać o patriotyzmie, ale jak przychodzi, co do czego, to chowacie głowę w piasek, bo nie daj Boże Putin się pogniewa.

>Obydwoje są w zmowie jak wtedy na Ukrainie jak namawiał ich do kapitulacji bo jak nie to będą wymordowani.
    Porozumienie, to nie kapitulacja.

>W Polsce mówił przed Smoleńskiem cyt:..."jeszcze tylko dorżniemy watahy"... Na tarczę antyrakietową Tusk mówił, że nie możemy ją realizować bo to się kacapom może nie spodobać.
    Taki drobny szczegół: Obama zaproponował tarczę, która chroniła USA (na YT były nawet symulacje). W przypadku ataku na Polskę rakiety tarczy spóźniłyby się o jakieś 20 minut.

>
    > Czy wiecie w jakim niebezpieczeństwie byliśmy za ich rządów ?
    W jakim. Na pewno nie byliśmy uzależnieni od ruskiego węgla, jak teraz.

> Taki jeden chyba potomek folksdojczów w rozmowie ze mną zachwalał Niemców i ich państwo. Pytam się dlaczego tutaj mieszka i skąd zna j. polski. Nie odpowiedział skąd zna polski dalej zachwalając Niemców. W końcu mówię mu, człowieku nie mów mi tu takich popierdółek o Niemcach bo zatrudniali Polaków na czarno więc żadnej uczciwości nie przedstawiają a dokładności żadnej niemieckiej nie ma bo wszystko produkują w Chinach. Na koniec mówię, jeśli jesteś Polakiem to pamiętaj, że Niemcy w 1939r bez powodu napadli na Polskę i okupując ją przez 6 lat wymordowali ze szczególnym okrucieństwem 6 mln Polaków a ten wiecie co mi na to odpowiedział ??? cyt..." Widocznie za mało"... Powinien dostać w mordę a ja odwróciłem się na pięcie i odszedłem. Jezuuu co to za człowiek. Których Polaków? O jego rodzinę czy moją mu chodziło.

Następna wyssana z palca historyjka, ku pokrzepieniu waszych zakłamanych serduszek.

• Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów Autor: ~AntyTusk [213.5.143.*]
    Oj dziękuję Ci za ten wpis, rzeczywiście tak to wygląda. Dzięki takim ludziom jak Ty t.j. silnych intelektualnie i z moralnym kręgosłupem Polska przetrwa,bo było i jest wielu takich ludzi w Polsce. To dlatego podnieśliśmy się z jarzma zaborów a samo to że okupanci się ze sobą pokłócili nie wystarczyłoby - znamy fakty ile to krwi kosztowało... A w kotle przed zaborami też mieszała ta nacja co teraz. Bo przecież "wielka" caryca była Niemką i podobno zachowały się raporty które składała zwierzchnikowi ówczesnego państwa niemieckiego. Potrafili z prawowitego cara zrobić wariata żeby przeprowadzić swoje działania a 22 lata temu ponownie wrócili do tej polityki. Oni doskonale sobie zdają sprawę z tego że przed zaborami nie mieliśmy poparcia USA ale teraz jest,dlatego próbowali tam wkładać palce instalując trumpa bo on JEST ich człowiekiem i jest to bardzo widoczne. Teraz znowu liczą na to że broń atomowa im pomoże... Mają dobrobyt (również dzięki USA które stworzyły im po wojnie warunki) ale nie usiedzą na tyłkach,bez końca będą prowokować jakieś konflikty bo postanowili tego sobie nie cenić A to dlatego że mają przecież ambicje nadludzi,im "należy się więcej". A gdzie ich to zaprowadziło dwukrotnie?Robią to właśnie trzeci raz - niczego nie chcą się nauczyć. Powinni raczej nauczyć się okiełznawać swój duży potencjał bo jest dla nich zagrożeniem.Próbowali podejścia chytrze i przebiegle bez brutalnej siły i myśleli że narody są głupie i słabe. Teraz przeszli do brutalnej siły rękami swojego biednego acz ambitnego chłopca na posyłki Putina. Zrobił dzięki nim oszałamiającą karierę ale czegoś od niego i od Rosji oczekują : kontroli w Eurazji. To zawsze był cel i zawsze przegrywali płacąc wysoką cenę. Myślą że teraz się uda. Widać wyraźnie że się nie uda ale rozgrzali się mocno i po fazie militarnej zakładają nam surowcową pętlę znowu rękami Putina. Smuci mnie to,bo jestem w połowie Niemcem i mam tam sporo rodziny ale wszystko wskazuje na to że po 40 latach będą musieli wracać do Polski, bo zadzieranie z takimi potęgami jak USA i Chiny (które de facto są sojusznikami Stanów a konflikt jest fikcyjny na potrzeby zmylenia Berlina i Moskwy) musi się tak skończyć z racji różnicy potencjałów.Pozdrawiam Cię.

P.s.O... widzę że znalazł się wątek. Obserwuję Cię Polak,od w wyniku zależy czy jeszcze popiszemy.
  • Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów Autor: ~Polak [5.173.131.*]
    Dnia 2022-10-03 o godz. 09:22 ~AntyTusk napisał(a):
    > Oni doskonale sobie zdają sprawę z tego że przed zaborami nie mieliśmy poparcia USA ale teraz jest,dlatego próbowali tam wkładać palce instalując trumpa bo on JEST ich człowiekiem i jest to bardzo widoczne.

Ulubieniec prawicy nagle jest ruskim agentem??? Jacy wy jesteście obłudni, to słów brakuje.

> > P.s.O... widzę że znalazł się wątek. Obserwuję Cię Polak,od w wyniku zależy czy jeszcze popiszemy.
    Nie "się znalazł", tylko ja go za ciebie znalazłem.

• Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów Autor: ~AntyTusk [213.5.143.*]
    Dnia 2022-10-03 o godz. 09:38 ~Polak napisał(a):
    > Dnia 2022-10-03 o godz. 09:22 ~AntyTusk napisał(a):
    > > Oni doskonale sobie zdają sprawę z tego że przed zaborami nie mieliśmy poparcia USA ale teraz jest,dlatego próbowali tam wkładać palce instalując trumpa bo on JEST ich człowiekiem i jest to bardzo widoczne.
    >
    > Ulubieniec prawicy nagle jest ruskim agentem??? Jacy wy jesteście obłudni, to słów brakuje.
    >
    > > > P.s.O... widzę że znalazł się wątek. Obserwuję Cię Polak,od w wyniku zależy czy jeszcze popiszemy.
    > Nie "się znalazł", tylko ja go za ciebie znalazłem.
    >

Jaki ulubieniec prawicy?Dla niemieckiego interesu nie ma prawicy czy lewicy.Dla dowiezienia tego interesu ubiorą swoich za granicą w każde szaty.Pamiętacie jak tusk z kościołem się układał?Ślub kościelny itd...Teraz już lewak choć mówi że centrowiec.

Wątku szukałem wczoraj na telefonie kilkanaście razy.Nie było,nie opowiadaj bajek...wrzuciliście go znowu i tyle,a zawsze można rzucić potem że się "kłamie".Usuwanie bez śladu tu właśnie na KGHM-e jest jak najbardziej możliwe co już raz zrobiono z wątkiem który miał 51 wpisów.Przykro mi że musiałem znowu to wypomnieć ale pisanie źle o Polskich Patriotach jak prof.Kaczyński (niskiego wzrostu to może i jest ale pogardliwe "karakan"?) będzie natrafiało na reakcję,bo piszesz po polsku i czytają to często zdezorientowani Polacy.Zdezorientowani bo muszą iść do pracy,bo mają obowiązki a tempo zdarzeń jest kosmiczne.Wy natomiast robicie wiele żeby namieszać im bardziej w głowach,ale jest wam coraz trudniej i tych wyborów na pewno niemieccy agenci nie wygrają.Ich niemieckie zaplecze i jego polityka też już słabnie ale jeszcze powalczą znając niemiecki charakter.Tylko że to pogłębi ich niedolę w przyszłości bo również braki technologiczne im nie pozwolą.Już przed pandemią odczuwali że PKB im spadł mimo że np.urobek z przekrętów VAT-owskich trafiał prawdopodobnie do Berlina ale co to na ich potrzeby.Rząd jeszcze nie gra tą kartą ale już było przebąkiwane że mogą to też odpalić ( "odbiorcą miał być jakiś człowiek z Niemiec",ale przecież pozacierali tropy a że tak musiało być znowu wskazuje ogólny kontekst).Jak zawrócą z tej drogi to może uda im się zażegnać nadciągający kryzys,ale coś się na to nie zanosi a przecież jeszcze mają do wypłacenia reparacje.

Trzymaj się "Polak".I zmień tego nicka,bo wygląda to sarkastycznie i niesmacznie.

Dnia 2022-10-03 o godz. 10:51 ~AntyTusk napisał(a):

> Jaki ulubieniec prawicy?
    Trump
    https://www.newsweek.pl/swiat/prawica-w-usa-dlaczego-weszla-w-uklad-z-donaldem-trumpem/xs5fl1p

> Wątku szukałem wczoraj na telefonie kilkanaście razy.Nie było,nie opowiadaj bajek...wrzuciliście go znowu
    Jasne. Wszyscy się na was uwzięli. Wszechpotężny spisek na niszowym forum giełdowym.

>Przykro mi że musiałem znowu to wypomnieć ale pisanie źle o Polskich Patriotach jak prof.Kaczyński
    Albo PiSowiec albo patriota. Zdecyduj się, bo te dwie rzeczy nie występują razem.
    (a tak poza tym, to prof. Kaczyński zmarł 12 lat temu, Jarem jest co najwyżej doktorem)

>(niskiego wzrostu to może i jest ale pogardliwe "karakan"?)
    Nazwałeś demokratycznie wybranego premiera łotrem.

>Zdezorientowani bo muszą iść do pracy,bo mają obowiązki a tempo zdarzeń jest kosmiczne.
    Trochę szacunku dla swoich rodaków. Nie każdego partia musi prowadzić za rączkę.

>Wy natomiast robicie wiele żeby namieszać im bardziej w głowach.
    Od lat mi to wypominacie, ale jeszcze nigdy nie udowodniliście mi kłamstwa.

>.urobek z przekrętów VAT-owskich trafiał prawdopodobnie do Berlina
    Dowodów tradycyjnie brak.

> przecież jeszcze mają do wypłacenia reparacje.
    W sprawach reparacji kazali się wam wypchać dzień po.
    https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/niemcy-ostro-o-reparacjach-to-nie-spodoba-sie-w-pis/37h2bfz
    PiS wolał to przemilczeć. Czemu?

• Re: Jeszcze raz o zachwytach prawicy nad Trumpem Autor: ~Polak [5.173.131.*]
    https://kulturaliberalna.pl/2017/01/24/donald-trump-prawica-polska/

• Re: W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów Autor: ~Pomyślnimnapiszesz [46.205.214.*]
    Dnia 2022-10-03 o godz. 13:04 ~Polak napisał(a):
    > Dnia 2022-10-03 o godz. 10:51 ~AntyTusk napisał(a):
    >
    > > Jaki ulubieniec prawicy?
    > Trump
    > https://www.newsweek.pl/swiat/prawica-w-usa-dlaczego-weszla-w-uklad-z-donaldem-trumpem/xs5fl1p
    >
    > > Wątku szukałem wczoraj na telefonie kilkanaście razy.Nie było,nie opowiadaj bajek...wrzuciliście go znowu
    > Jasne. Wszyscy się na was uwzięli. Wszechpotężny spisek na niszowym forum giełdowym.
    >
    > >Przykro mi że musiałem znowu to wypomnieć ale pisanie źle o Polskich Patriotach jak prof.Kaczyński
    > Albo PiSowiec albo patriota. Zdecyduj się, bo te dwie rzeczy nie występują razem.
    > (a tak poza tym, to prof. Kaczyński zmarł 12 lat temu, Jarem jest co najwyżej doktorem)
    >
    > >(niskiego wzrostu to może i jest ale pogardliwe "karakan"?)
    > Nazwałeś demokratycznie wybranego premiera łotrem.
    >
    > >Zdezorientowani bo muszą iść do pracy,bo mają obowiązki a tempo zdarzeń jest kosmiczne.
    > Trochę szacunku dla swoich rodaków. Nie każdego partia musi prowadzić za rączkę.
    >
    > >Wy natomiast robicie wiele żeby namieszać im bardziej w głowach.
    > Od lat mi to wypominacie, ale jeszcze nigdy nie udowodniliście mi kłamstwa.
    >
    > >.urobek z przekrętów VAT-owskich trafiał prawdopodobnie do Berlina
    > Dowodów tradycyjnie brak.
    >
    > > przecież jeszcze mają do wypłacenia reparacje.
    > W sprawach reparacji kazali się wam wypchać dzień po.
    > https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/niemcy-ostro-o-reparacjach-to-nie-spodoba-sie-w-pis/37h2bfz
    > PiS wolał to przemilczeć. Czemu?
    >

Jest wiele dowodów i świadków na to, że został wybrany za pomocą pieniędzy niemieckich a być może kacapów przez konta stazi a wiec Merkelowej bandy czyli pieniędzy z obcego państwa co jest w polskim prawie zabronione. Po to są dotacje partyjne i subwencje aby obcy kapitał nie "robił" nam wyborów.
    Konsekwencje jego rządzenia widzimy i są na to dowodem już niepodważalnym. Będą jeszcze papiery odnośnie Smoleńska po upadku Putinowców. Jestem ciekaw czy aby czasem wtedy nie zapadnie na zdrowiu albo jakiś szpital który specjalizuje się w dorabianiu cycek wytnie mu migdałki a on podczas zabiegu umrze na serce.
  • Re: A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął? Autor: ~Android [37.30.100.*]
    W tyłek sobie wsadź te wywody
  • Re: A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął? Autor: ~Android [37.30.100.*]
    PO to i tak mniejsze łajno od tego co mamy teraz
  • Re: A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął? Autor: ~AntyTusk [213.5.143.*]
    Dnia 2022-10-03 o godz. 10:08 ~Android napisał(a):
    > PO to i tak mniejsze łajno od tego co mamy teraz

O...jest następny...Znacznie mniej bystry i pewnie leniwy bo bez argumentacji.Ale co tu dużo mówić jak bronią sprawy której obronić się nie da.Współczuję wam panowie.
  • Re: A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął? Autor: ~Polak [5.173.131.*]
    Dnia 2022-10-03 o godz. 11:11 ~AntyTusk napisał(a):

> O...jest następny...Znacznie mniej bystry i pewnie leniwy bo bez argumentacji.

Napisał gość, który potrafi jedynie powtarzać wyświechtane slogany.

• Re: A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął? Autor: ~Ziutek [62.122.114.*]
    Dnia 2022-10-03 o godz. 11:11 ~AntyTusk napisał(a):
    > Dnia 2022-10-03 o godz. 10:08 ~Android napisał(a):
    > > PO to i tak mniejsze łajno od tego co mamy teraz
    >
    > O...jest następny...Znacznie mniej bystry i pewnie leniwy bo bez argumentacji.Ale co tu dużo mówić jak bronią sprawy której obronić się nie da.Współczuję wam panowie.

Kolego małointeligentny, jakich argumentów oczekujesz na bajki?
    Jak się o czymś pisze to się przytacza źródło,
    Dam Ci pole do popisu. Podam Ci zadłużenie SP na koniec 2015, a Ty znajdź zadłużenie obecne i rozpiszesz się na temat tak ogromnego wzrostu.
    Państwowy dług publiczny(PDP, zadłużenie sektora finansów publicznych po konsolidacji) na koniec 2015 r. wyniósł877.275,5 mln zł. źródło: https://www.cirf.gov.pl/documents/766655/5019519/zsfp_2015_12.pdf
  • Re: A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął? Autor: steve2 [213.5.143.*]
    Dnia 2022-10-03 o godz. 20:55 ~Ziutek napisał(a):
    > Dnia 2022-10-03 o godz. 11:11 ~AntyTusk napisał(a):
    > > Dnia 2022-10-03 o godz. 10:08 ~Android napisał(a):
    > > > PO to i tak mniejsze łajno od tego co mamy teraz
    > >
    > > O...jest następny...Znacznie mniej bystry i pewnie leniwy bo bez argumentacji.Ale co tu dużo mówić jak bronią sprawy której obronić się nie da.Współczuję wam panowie.
    >
    > Kolego małointeligentny, jakich argumentów oczekujesz na bajki?
    > Jak się o czymś pisze to się przytacza źródło,
    > Dam Ci pole do popisu. Podam Ci zadłużenie SP na koniec 2015, a Ty znajdź zadłużenie obecne i rozpiszesz się na temat tak ogromnego wzrostu.
    > Państwowy dług publiczny(PDP, zadłużenie sektora finansów publicznych po konsolidacji) na koniec 2015 r. wyniósł877.275,5 mln zł. źródło: https://www.cirf.gov.pl/documents/766655/5019519/zsfp_2015_12.pdf

Co nie daje wam to spokoju?Jutro może wpadnę jeszcze pogawędzić żeby wam objaśnić że Polska warta jest walki o Nią bo Polacy są kumatsi i lepsi tylko potencjał był blokowany i tępiony przez 300 lat.Naród który stworzył najlepszą kawalerię świata w końcu znowu rozkwitnie i jest to tuż za rogiem...Takie realia teraz,G. Friedman ma rację.Otwórzcie szerzej oczka żeby tego nie przegapić i wysiąść z niewłaściwego okrętu na którym teraz jesteście (bo płynie na mieliznę) puki oba są jeszcze w porcie.

I może też coś o tym zadłużeniu jutro/dzisiaj.
[x]
KGHM -2,04% 146,20 2023-01-27 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.