• Prezentacja nowej srategrii Autor: ~Zarząd [95.0.144.*]
  Dzień dobry państwu.
  Chcielibyśmy zaprezentować państwu długo oczekiwaną nową strategię rozwoju naszej brązowej perły. Naszą nową drogę rozwoju nazwaliśmy srategią co w 100% nawiązuje do nowej gałęzi biznesu na którą będziemy brać dofinansowanie i robić w jajo akcjonariuszy. Nasza nowa gałąź rozwoju to budowa i dystrybucja oraz serwis przenośnych magazynów stolca, po minutach intensywnej debaty doszliśmy do wniosku że kupa jest nieodłącznym elementem każdego życia ludzkiego dlatego postanowiliśmy że ten biznes nie wypali jak każdy inny ale jeszcze kilka lat będziemy brać pensje. Na więcej szczegółów zapraszamy wkrótce. W razie pytań zapraszamy do zakładki kontakt na naszej stronie
  Z poważaniem.
  Zarząd.
 • Re: Prezentacja nowej srategrii Autor: ~Akcjonariusz [95.0.144.*]
  Dzień dobry. W nowej srategi prezentujecie państwo innowacyjne produkt na skalę waszych możliwości. Chciałbym zapytać gdyż nie jest to wyodrębnione, czy magazyny nadają się zarówno na labrygę bardzo suchą taką po zatwardzeniu jak i labrygę ekstremalnie wodnistą?
 • Re: Prezentacja nowej srategrii Autor: ~Zarząd [95.0.144.*]
  Drogi Panie
  Nasz innowacyjny produkt znajduje zastosowanie we wszystkich rodzajach labrygi od suchej po mazistą.
 • Re: Prezentacja nowej srategrii Autor: ~lemek [5.102.70.*]
  Do Pana Prezesa
  gówno nie interes zrobicie na tej gównianej strategii. Przecież ToyToy już jest na rynku. Po co kopać się z koniem panie Prezesie?
  Zupełnie co innego gdyby wspomniane w strategii magazyny były zespolone ze SPA. Podobno od setek lat jest tzw. urynoterapia. Ludzie łykają urynę, a niektórzy robią kompresy a tych co stać to się nawet kompią w urynie (najczęściej końskiej bo zdrowa)
  Gdyby wyjść z nowatorską naturoterapią do ludzi, tzw. gównoterapia to wówczas coś by było z tego biznesu.
  Zazwyczaj stolec oddawany jest równocześnie z uryną. Gdyby odsączać lub odwirowywać urynę od gęstego to 2w1 bo pastę można by używać do smaroania się, a ci z zasobniejszym portfelem mogli by wylegiwać się w balii wypełnionej tym cudownym specyfikiem, coś na podobnej zasadzie jak nad morzem martwym najdroższe SPA to z tego błota mineralnego.
  Nawet pakują to błoto w pudełeczka i sprzedawane jest za grubą kasę na najbardziej ekskluzywnych salonach drogerii..
  Tamto mazidło to jest mineralnego pochodzenia a tu można by zastosować organiczne pochodzenie, bardziej ku naturze z duchem czasu. Trzeba by zlecić jakieś naukowe opracowanie że wygładza skórę, że odchudza bo po takiej kąpieli to jeść się zupełnie nie chce, najlepiej z dwóch niezależnych audytów i puścić to potem na ESPI i do prasy. To naprawdę byłaby cudowna terapia na odchudzanie, bardzo skuteczna ......wymioty po takiej kąpieli i awersja do jedzenia uczyniła by cuda terapii odchudzającej - kobiety szczególnie były by zachwycone. :)
  Zresztą już ten biznes kręci się dość ładnie bo ludzie po uszy siedzą w tym gównie od długiego czasu i to świetnie wspomaga też cierpliwość. Dziś społeczeństwo takie niecierpliwe i chciało by się dorobić w jednym pokoleniu, podczas gdy kiedyś dorabiali się długimi całymi pokoleniami.
  Panie Prezesie, proszę uwzględnić nasze dezyderaty i nieco skorygować nową strategię o wspomniane patenty.

  pozdrawiamy
  cierpliwy akcjonariat.

[x]
EFENERGII -0,44% 0,23 2023-01-31 16:05:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.