• Sytuacja Autor: ~Bazyli [46.205.148.*]
    Czy mógłby ktoś zorientowany, napisać na czym stoimy?
    A może lepiej na czym siedzimy lub czy już leżymy?
    W każdym razie na co czekamy?
  • Re: Sytuacja Autor: ~Media [87.239.222.*]
    Co niektórzy chcą zaangażować w to media, tylko nie wiedzą, że właściciel Polsatu, to rodzina z Krokiem ?!
  • Re: Sytuacja Autor: ~henryk [93.175.76.*]
    Wiedzą tylko że polsat nie jest jedyny w kraju.
  • Re: Sytuacja Autor: ~Fee [89.70.80.*]
    upadłość, ale spółka niczego nie posiada, więc to koniec projektu
    w USA b. dużo było takich zdarzeń, ktoś szukał złota, ropy i ...nie dowoził, bankrutował. Generalnie jest to normalne, tylko w PL oczekiwanie jest takie, aby stał się cud. Młody rynek, naiwny.
  • Re: Sytuacja Autor: forward [37.47.150.*]
    Dnia 2022-09-05 o godz. 09:20 ~Fee napisał(a):
    > upadłość, ale spółka niczego nie posiada, więc to koniec projektu
    > w USA b. dużo było takich zdarzeń, ktoś szukał złota, ropy i ...nie dowoził, bankrutował. Generalnie jest to normalne, tylko w PL oczekiwanie jest takie, aby stał się cud. Młody rynek, naiwny.

/////////////////// własnie ze nie masz racji. Ta spółka znalazła i rope i gaz tylko złodziei miała w zarzadzie, ale wyprostujemy temat nalezycie

• Re: Sytuacja Autor: ~Pytamsię [5.172.235.*]
    Co za wysyp frustratów od upadłości, czyżby wykup akcji Pam miał nastąpić?
    Po co komuś akcje jak ,,mówią,, że nic nie ma.
    Po co oni tu siedzą i piszą że nie ma nic?
  • Re: Sytuacja Autor: forward [37.47.150.*]
    Dnia 2022-09-05 o godz. 10:40 ~Pytamsię napisał(a):
    > Co za wysyp frustratów od upadłości, czyżby wykup akcji Pam miał nastąpić?
    > Po co komuś akcje jak ,,mówią,, że nic nie ma.
    > Po co oni tu siedzą i piszą że nie ma nic?

/////////////////////// wszedzie pełno zgnilizny. W koncu zyjemy w czasach ostatecznych, ale sprawiedliwosc wygra
  • Re: Sytuacja Autor: ~smerf [68.235.38.*]
    A forward od dawna ślepo wierzy Małeckiemu i wierzy w niego jak w Boga, mimo że to jakiś emeryt, przyszedł znikąd i był NIKIM. Bo pluł z charczał z wściekłości na stary zarząd - podstawa do wiary w umiejętności co się zowie!
    Mój drogi forwardzie ! Przypomnij sobie powiedzenie: wierzę więc sprawdzam.
  • Re: Sytuacja Autor: ~Leszcz [5.173.81.*]
    Forqard gotów oddać za 10zl sztukę to o czym tu mowa ?
  • Re: Sytuacja Autor: ~Johnny [5.173.152.*]
    To tym bardziej wstyd i hańba dla żaby i smerfo-kroka, że "człowiek z nikąd" takich znanych złodziei z Petrola się pozbył. Smerfo-krok taki cwany i przemądrzały, a "człowiekowi z nikąd" się dał rozjechać i teraz tylko plucie na bankierze mu pozostało.
  • Re: Sytuacja Autor: ~Cypis [37.30.4.*]
    Lewitujemy
  • Re: Sytuacja Autor: ~Realista [46.134.164.*]
    Dnia 2022-09-05 o godz. 17:47 ~Johnny napisał(a):
    > To tym bardziej wstyd i hańba dla żaby i smerfo-kroka, że "człowiek z nikąd" takich znanych złodziei z Petrola się pozbył. Smerfo-krok taki cwany i przemądrzały, a "człowiekowi z nikąd" się dał rozjechać i teraz tylko plucie na bankierze mu pozostało.

Nie to, że lubię Johnna, ale smerf, tu się odkryłeś i prawy sierpowy poszedł Ci na szczękę i jesteś liczony, bo Cię zamroczyło. Ockniesz się, podniesiesz, czy już nie bardzo?
  • Re: Sytuacja Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
    Ry realista nie dorastasz żeby być sędzią jakiegokolwiek pojedynku .
    W dodatku żeby uważać Johnnego śmiecia i podnóżka Małeckiego za godnego zawodnika.
  • Re: Sytuacja Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
    Dnia 2022-09-10 o godz. 08:32 ~JohnnyKiller napisał(a):
    > Ry realista nie dorastasz żeby być sędzią jakiegokolwiek pojedynku .
    > W dodatku żeby uważać Johnnego śmiecia i podnóżka Małeckiego za godnego zawodnika.

oczywiście ma być : "W dodatku uważając Johnnego śmiecia i podnóżka Małeckiego za godnego zawodnika."
  • Re: Sytuacja Autor: ~Realista [46.134.60.*]
    Killer, Johnny jaki jest, każdy widzi, więc podzielam Twoje zdanie, że trzeba wyjątkowego zaparcia (zmagania z odruchami obronno-zwrotnymi organizmu), aby przyznać mu w czymkolwiek rację. Niemniej, zatykając nos i usta, odwracając się w drugą stronę trzeba
    przyznać, że postawa BLG chluby mu nie przynosi. I teraz pytanie - był tak słaby, że dał się byle komu wysiudać, czy ten byle ktoś nie jest wcale byle kim?
  • Re: Sytuacja Autor: ~Berbeć [213.134.169.*]
    Ja tak mam też jak przechodzę obok toalet publicznych. Też odruchy mam ale co zrobić na sam widok znaczka już mi bulgocze i ledwo dobiegam. Zmagam się ze smrodem, ale ta otucha daje wiele satysfakcji, wiec co zrobisz. Nic nie zrobisz.

Dnia 2022-09-11 o godz. 16:14 ~Realista napisał(a):
    > Killer, Johnny jaki jest, każdy widzi, więc podzielam Twoje zdanie, że trzeba wyjątkowego zaparcia (zmagania z odruchami obronno-zwrotnymi organizmu), aby przyznać mu w czymkolwiek rację. Niemniej, zatykając nos i usta, odwracając się w drugą stronę trzeba
    > > przyznać, że postawa BLG chluby mu nie przynosi. I teraz pytanie - był tak słaby, że dał się byle komu wysiudać, czy ten byle ktoś nie jest wcale byle kim?

• Re: Sytuacja Autor: ~Cypis [37.248.153.*]
    Kiedy kasa za las?
  • Re: Sytuacja Autor: ~petrol [31.0.121.*]
    Dnia 2022-09-11 o godz. 18:20 ~Cypis napisał(a):
    > Kiedy kasa za las?

zbieraj chrust...........
    Dnia 2022-09-11 o godz. 16:38 ~Berbeć napisał(a):
    > Ja tak mam też jak przechodzę obok toalet publicznych. Też odruchy mam ale co zrobić na sam widok znaczka już mi bulgocze i ledwo dobiegam. Zmagam się ze smrodem, ale ta otucha daje wiele satysfakcji, wiec co zrobisz. Nic nie zrobisz.
    >
    > Dnia 2022-09-11 o godz. 16:14 ~Realista napisał(a):
    > > Killer, Johnny jaki jest, każdy widzi, więc podzielam Twoje zdanie, że trzeba wyjątkowego zaparcia (zmagania z odruchami obronno-zwrotnymi organizmu), aby przyznać mu w czymkolwiek rację. Niemniej, zatykając nos i usta, odwracając się w drugą stronę trzeba
    > > > przyznać, że postawa BLG chluby mu nie przynosi. I teraz pytanie - był tak słaby, że dał się byle komu wysiudać, czy ten byle ktoś nie jest wcale byle kim?
    >

szambonurek w akcji.............

Dnia 2022-09-11 o godz. 16:14 ~Realista napisał(a):
    > Killer, Johnny jaki jest, każdy widzi, więc podzielam Twoje zdanie, że trzeba wyjątkowego zaparcia (zmagania z odruchami obronno-zwrotnymi organizmu), aby przyznać mu w czymkolwiek rację. Niemniej, zatykając nos i usta, odwracając się w drugą stronę trzeba
    > > przyznać, że postawa BLG chluby mu nie przynosi. I teraz pytanie - był tak słaby, że dał się byle komu wysiudać, czy ten byle ktoś nie jest wcale byle kim?

większość bezczelnych oszustów kończy za kratami..............
    Dnia 2022-09-10 o godz. 08:46 ~JohnnyKiller napisał(a):
    > Dnia 2022-09-10 o godz. 08:32 ~JohnnyKiller napisał(a):
    > > Ry realista nie dorastasz żeby być sędzią jakiegokolwiek pojedynku .
    > > W dodatku żeby uważać Johnnego śmiecia i podnóżka Małeckiego za godnego zawodnika.
    >
    > oczywiście ma być : "W dodatku uważając Johnnego śmiecia i podnóżka Małeckiego za godnego zawodnika."

killer sriller - napisz w końcu coś konstruktywnego.............o ile to słowo jest dla ciebie zrozumiałe ..............jak na razie twój poziom konwersacji jest na poziomie niejakiego berbecia...............
  • Re: Sytuacja Autor: ~Berbeć [213.134.169.*]
    Poziom poziomem, ale ja juz zacieram raczki na koopala rano. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
  • Re: Sytuacja Autor: ~Toż_to_szok [46.187.235.*]
    Ty to masz fajnie Berbelus,tak niewiele do szczęścia potrzebujesz...
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.