• Masakra Autor: ~Wojtek [89.64.13.*]
    Siedze w tym gownie prawie 3 lata .Nawed dzwonilem do nich dziwny byl sygnal po 6-7 sygnale ktos odebral i jakis dziwny glos mial (chwile pogadalem ).Utopilem kase .Zero info ,nic sie nie dzieje .Poprostu sk....ny. Dobrze ,ze mam Lubawe i ona mi odrabia straty. A Tych z EFE ze kratyy!!!!!!!!!!!!!.Pozdrawiam tych co tez stracili
  • Re: Masakra Autor: ~gracz_w_trupy [159.205.211.*]
    Grając w trupy trzeba się liczyć z tym, że 3/4 trupów nie zmartwychwstaje.
  • Re: Masakra Autor: ~pisia [5.172.255.*]
    Dnia 2022-08-31 o godz. 11:02 ~gracz_w_trupy napisał(a):
    > Grając w trupy trzeba się liczyć z tym, że 3/4 trupów nie zmartwychwstaje.

Przecież Polska giełda jest w najgorszym stanie w Europie .
    KGHM ,CDprojekt to są nieliczne przykłady b.dobrych spółek , które pospadały z powodów czysto politycznych...

• Re: Masakra Autor: ~maszRację [89.67.208.*]
    ciekawe czy KNF dobiorą się do skóry zarządowi. Podejrzewam że zarząd już poprzepisywali majątki na rodzinę i pociotków.
    zbierałem na poziomach od 40gr do 30gr bo myślałem że to okazja zwłaszcza że energetyka OZE jest na fali
    nazbierałem tego i nawet gdybym chciał wyjść ze stratą i to sporą to nie mam jak.
    na dodatek jak na dłoni widzę że kurs jest poprostu utrzymywany przy życiu sztucznie
    zastanawiam się tylko jak to wywalić by chociaż stratę zaksięgować bo gdy to ściągną z notowań to nawet straty nie zamknę.
    To że takie spółki wogóle istnieją to nieporozumienie, które przykładnie winno być karane.

• Re: Masakra Autor: ~Zarząd [185.151.119.*]
    Efe jest prężnie rozwijającą się spółką akcyjną która z powodzeniem zdobywa nowe rynki dla swoich produktów. W skład efe wchodzi m.in spółka Pan Stanisław zajmująca się handlem i obrotem ziemniakami na bydgoskim targowisku. Jesteśmy firmą na którą warto stawiać-klocka.
    Prezes zarzątu.
  • Re: Masakra Autor: ~kolo [185.221.82.*]
    miała być nowa strategia w 3 kwartale ogłoszona, gdzie info urwo kulczykowa?
[x]
EFENERGII 0,00% 0,22 2023-02-03 09:45:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.