• Kurła jego mać, japindole znowu nasza perła nurkuje Autor: ~serio [188.147.64.*]
    co za bagno
  • Re: Kurła jego mać, japindole znowu nasza perła nurkuje Autor: ~Grzegorz [79.186.185.*]
    To nie sprzedałeś koledze AndŻejowi po 16,7 zł. To żeś frajer do potęgi n-tej.
  • Re: Kurła jego mać, japindole znowu nasza perła nurkuje Autor: ~Andrzej [188.146.66.*]
    Ja rok temu dawałem mu po 24 zł na umowę notarialną i nie chciał wtedy sprzedać
    To tzw.dawca kapitału
  • Re: Kurła , mistrz, mistrz Autor: prof_wiatr [185.128.23.*]
    Dnia 2022-08-11 o godz. 09:02 ~Andrzej napisał(a):
    > Kupno ponad 5,4 k akcji po 16,7zl!!!
    -------------------------------------------------------------
    Tak kupuje mistrz, zaczął od 26zł.....
    A za kilka dni odda poniżej 15.
    Szacunki zrobią swoje, a otoczenie może jeszcze dodatkowo pomóc.
  • Re: Kurła , mistrz, mistrz Autor: ~Elczapo [37.7.130.*]
    No cóz jednak jesteś profesor wiatr.
  • Re: Kurła , mistrz, mistrz Autor: ~Grzegorz [79.186.185.*]
    Spoko, Andrzej jeszcze powalczy z kursem i będzie uśredniał, bo niebawem dostanie dodatek węglowy i 14-nastkę.
  • Re: Kurła, mistrz, mistrz Autor: ~zen_on [87.99.119.*]
    Odnośnie szacunków to tylko jeśli ktoś nie umie liczyć... odnośnie otoczenia ciężko powiedzieć według mnie.

Z wypowiedzi było: "W lipcu i sierpniu spółka kontynuuje tendencje widoczne w wynikach za czerwiec, kiedy przychody były niższe o 14 proc. rok do roku. (...) Spodziewamy się korzystnego wyhamowania spadku przychodów. Myślę, że w dużej mierze będzie to związane z odbudowującym się popytem w Ukrainie".

Załóżmy jednak że będzie gorzej i już -20% w kazdym miesiącu r/r do końca roku, w takim wypadku przychody przebiją prognozę spółki (2550 mln $).

Załóżmy że będzie przez recesję/inflację w kolejnych miesiącach jeszcze gorzej od -20% w lipcu przez -23%/-26%/-29%/-32% do -35% w grudniu, wtedy przychody wyjdą 2400 mln $ - górne widły prognozy spółki.

Mogą oczywiście wyjść też lepsze scenariusze, ale to już wogóle nie ma co o tym pisać (albo oczywiście gorsze jak się coś złego na świecie wydarzy).
  • Pseudo profesorek kółkowicz za 3,5 groszy Autor: ~Andrzej [37.225.45.*]
    świstaku bez wiedzy powiedz wszystkim gdzie w którym zdaniu napisałem,że to ja kupiłem po 16,7 zł???
    Albo jesteś Tumanem umysłowym albo mistrzem świata w manipulacji
    Czekam na sprawdzenie mojej średniej
    Znowu stchorzysz ?
    Taka Nowa tradycja na Asbisie Świstak zamienia się w tchórza
    Już wiesz czy ta spółka nazywa się Asbis czy Aspis?
    Hahahaha po roku może już zapamiętaleś,że jest to Asbis a nie Aspis
  • Re: Pseudo profesorek kółkowicz za 3,5 groszy Autor: ~Elczapo [37.7.130.*]
    To taka prawdziwa histroria jak mieć Bumech gdzie prostego nawet wpisu nie zobaczysz autorskiego imć Faść pana. Wstydu oszczędź.
  • Re: Pseudo profesorek kółkowicz za 3,5 groszy Autor: ~Andrzej [37.225.45.*]
    Pisał Nasz Świstak,że trzeba sprzedawać akcje i najlepiej trzymać kasę
    Pisał, że mają pójść do góry banki, developerzy i firmy budowlane nawet ukraińskie spółki miały według Świstaka iść do góry
    Teraz piszę,zakupił Bumech i zarobił miliony
    To największy hipokryta na GPW co innego robi co innego pisze i kłamie jak najęty
[x]
ASBIS 4,49% 22,36 2022-11-29 17:02:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.