• Dwa tygodnie Autor: ~Amiga [83.30.6.*]
    Tyle czasu zostało by FE. ogłosił datę premiery FM. w innym razie premiera zostanie przesunięta .
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~ja [5.173.15.*]
    Lato kończy się 23 września , chyba jesteś jakims cudotwórcą skoro zakończysz je za dwa tygodnie :)
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Alek [89.78.213.*]
    Ale spokojnie przecież przesunięcie gry o 3-6 miesięcy to norma w gamingu. Jak nie wyda się FM to przecież w tym roku zostanie wydanych jeszcze z 6 remaków. No chyba, że nie xD
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~nienajnowszy [178.16.102.*]
    A ja myślę, że firma już tyle czasu spędziła przed chocby fear effect reinvented, ze najwyzszy czas już to wydac i prezes o tym wie
    Front mission potwierdzili w tym kwartale, więc sądzę że możemy być spokojni
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~janekfranek [31.0.55.*]
    Hahaha xD "Nienajnowszy", na tej spółce to od dwóch lat już jest spokój xD
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Kkk [83.9.55.*]
    Dlaczego niby dwa tygodnie? We wrzesniu zazwyczaj odbywa sie nintendo direct, wiele gier jest oglaszanych na tych pokazach i dodawanych do sklepu niezwloczenie po pokazie.
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Pocker [188.33.248.*]
    Ploteczki na tt i redit też mowia o początku września i ND a wraz z nim obiecany remake FM
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Amiga [83.30.16.*]
    Czasu zaczyna brakować na zapowiedź premiery , tradycyjnie na miesiąc przed
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Hubcio [193.30.1.*]
    Już widzę ten "sukces" FM, jeśli HOTD nie było aż takim hitem XDDD
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~jw [31.61.248.*]
    HOTD zgarneło już 6 baniek a FM1 jest grą bardziej rozbudowaną, drożdza, z wyzszą ceną i większym gronem fanów
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Amiga [83.30.27.*]
    Szanse na premierę do końca lata coraz to mniejsze , niestety .
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~cena [79.186.109.*]
    jeszcze jest okazja sprzedać pow. 4,xx
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~To [5.172.232.*]
    Dnia 2022-09-01 o godz. 10:02 ~cena napisał(a):
    > jeszcze jest okazja sprzedać pow. 4,xx

sprzedaj na co czekasz ,na oklaski ,czy
    na poklepanie po ?,
    dobrze zrobiłeś ,nie zawracaj więcej gitary .

• Re: Dwa tygodnie Autor: ~Nienajnowszy [5.184.222.*]
    Skąd taki wniosek?
    W raporcie jasno napisali 3 qw.
    Aha, Zbyniu coś napisał w raporcie to musi być prawda:D Jeszcze się nie nauczyłeś, że to co jest napisane może się zmienić i dla prezia przesunięcie 3,6,9 miesięcy to nic ?:)
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Nienajnowszy [157.158.161.*]
    A o czym mówisz geniuszu, o inwestycji w zegarki czy na giełdzie?
    Przecież wszyscy dobrze wiedzą że inwestycja w giełdę wiąże się z ogromną niepewnością i trzeba mieć dużo cierpliwości

Proszę Cię tylko o jedno, jak już bawisz się w dalajlame ms. Obvious, to pisz tak na forum każdej ze spółek, wtedy będziesz szczery w tym co mówisz a nie udzielasz się tylko tutaj ostrzegając rzekomo wszystkich inwestorów xD

Żałosne
    A kogo ja mam ostrzegać? Każdy inwestuje na własne ryzyko.
    A żałosne to jest twoje zachowanie, bronisz zbynia mimo iż od dwóch lat robi cie w ..uja. Chcesz tak robić to rób, ja mówię jak jest. W tym momencie powinniśmy mieć wydane przynajmniej dwa remaki na rok 2022, a my jeszcze nie wydaliśmy zaległych remaków z 2021. Ty widzisz co się na rynkach dzieje? Jaka panika się zaczyna? Jak się zacznie panika tutaj to może zrozumiesz o co chodzi na giełdzie. Że tu przychodzi się zarabiać, a nie czekać nie wiadomo na co, bo nagle koniunktura może się odwrócić i kursy będą lecieć bez patrzenia na fundamenty.
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Nienajnowszy [157.158.161.*]
    Ty jesteś żałosny. Non stop te swoje wy***y tutaj prezentując, bez żadnej merytoryki
    Merytoryka? To przecież ja pisałem na początku roku o bessie, wojnie, łamaniu kolejnych wsparć, czym grożą kolejne opóźnienia, że nie sprzedało się 400 000 kopii HOTD jak niektórzy próbowali lukrować rzeczywistość. Mało merytoryki? To jak mówiłem bolesną prawdę to byłem nazywany trolem. Wyszło na moje.
    Dzięki preziowi jesteśmy na deskach i prędko się nie podniesiemy. Bo, że będzie 8 remaków w tym roku to chyba nikt nie wierzy? Gość nawet nie miał odwagi wyjść do inwestorów i odpowiedzieć na kilka pytań na czacie.

• Re: Dwa tygodnie Autor: ~forek [185.107.56.*]
    Tego BEŁKOTU trolizny już nawet się czytać nie da .....

Jakie 8 remaków ? Z d*py sobie je wyciagnałeś ?????????????????????????

------------------------------- HARMONOGRAM REMAKE'ÓW ------------------------------------------

Panzer Dragon 03/2020
    Panzer Dragon Zwei II 202?
    The House Of The Dead Remake Q1/2022
    The House Of The Dead 2 Remake 202?
    Front Mission 1st Remake Q/2022
    Front Mission 2nd Remake 202?

W 2022 są zaplanowane DWA REKAME'I !!!!!!!!!!! A NIE K****A OSIEM POJ**** ANCU

WSZYSTKO PONAD HOTD i FM1 TO EXTRA BONUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dGlLOcE6bXk&t=499s , 8:08 min
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Ma [109.196.148.*]
    Szkoda czasu na trolla. Byłem tydzień na urlopie. Odpoczalem od forum i dalej robię przerwę do następnego newsa :) ps. Między 10 a 15 choć bliżej 10 obstawiam ND. Mniej niż tydzień do tgs a zawsze tydzień wcześniej robili ND. jednocześnie po premierze splaton 3 więc odliczam :) miłego weekendu Akcjonariuszom.
    Czyli jak w listopadzie poprzedniego roki i lutym tego roku przesio mówił o nadgonieniu 3-4 remaków za rok 2021 w 2022 to zakładał, że na 2022 nic nie jest zaplanowane ?! Ty jesteś poważny? Jak tak powiedział to tutaj podnieta była ile to remaków nie wyjdzie. Teraz jak już widać, że prawie nic nie zostanie spełnione to teraz zachwyt jak dwa remaki wyjdą. Jesteście tak zaślepieni bajkami zbynia, że już nie myślicie. Te 6-8 remaków zobaczymy tak jak Ma widział 400 000 sprzedanych sztuk HOTD w Q2 2022 :D
  • Re: Dwa tygodnie Autor: ~Forfan [31.61.246.*]
    Ten pro trol oczadzial

Chłopie przejzyj na oczy, oszukują cie, wydają połowę co obiecali a ty skamlesz o okruchy z pańskiego stołu, otrzezwiej
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.61.246.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
FOREVEREN 0,33% 6,00 2022-11-29 11:13:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.