• Powinni to sprzedawać Autor: ~Gutek123 [195.182.15.*]
    Jak pompy ciepła teraz$$$ Ciągły wzrost kosztów zużycia mediów, wymusza poszukiwanie nowych rozwiązań wpływających na ich obniżenie. Odpowiedzią jest nasz autorski produkt ➡️ MCA5tech - SYSTEM MONITORINGU I ANALIZY ZUŻYCIA MEDIÓW

• Re: Powinni to sprzedawać Autor: ~www [37.109.33.*]
    też o tym myślałem jaki mają pomysł na rynek przez markety budowlane czy jak czy tak zrobili sobie nigdzie nie znalazłem jak to wdrażaja na rynek
  • Re: Powinni to sprzedawać Autor: ~Gutek123 [195.182.15.*]
    Oni dopiero to chyba ogarneli i wprowadzają na rynek .
    w pierwszym kwartale zdaje się skończyli projekt i nie znalazłem co oni będą robić z tym jak gdzie to wprowadzać jak zobaczymy jutro raport moze coś napiszą
    Chwalą się dziś na linkedin i Facebook więc dopiero chyba ogarneli temat do końca
  • Re: Powinni to sprzedawać Autor: ~Respawn [92.40.186.*]
    Instagram firmy aktywny w tym tygodniu
    potrzebne info o komercjalizacji sposobie nie wiem jakaś umowa ramowa z siecią sklepów budowlanych tak strzelam dobre info pod gpw
    Potrzeba jest zainstalowania nagrania i pokazania na filmiku jak to działa dokładnie jak z pompami ciepła i umowy z instalatorami niech oni to ogarniają
  • Re: Powinni to sprzedawać Autor: ~mca5tech [79.163.252.*]
    https://eco5tech.pl/pl/oferta/proptech/mca5tech/
  • Re: Powinni to sprzedawać Autor: ~Kola [37.30.33.*]
    Fajnie to wygląda. Ciekawe czy jest coś podobnego na rynku.
    Gutek dobrze prawi jak to połączyć z pompami ciepła czy innymi urządzeniami my wiemy teraz trzeba to sprzedać w infach i fizycznie i mozę startować
    To jest ich projekt więc kasa powinna być niezła z czasem potem jeszcze COVID system i będzie się działo
  • Re: Powinni to sprzedawać Autor: ~Www [37.109.33.*]
    To co mówiłem kompleksowe projektowanie i obsługa budynków pod kątem mca5tech ( pomiar i analiza zużycia mediów )jak i covid na te czasy idealnie dobra jutro wyniki mam nadzieję ,że nas zaskoczą on plus powodzenia panowie i panie
    czy ktoś się orientuje w temacie

Wsparcie w ramach programu Mój Prąd 4.0. Dla kogo i na jaki cel?
    „Program w nowej odsłonie nadal adresowany będzie do osób fizycznych mających zawartą umowę kompleksową lub umowy sprzedaży z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej (OSD), ale obecnie – poza dofinansowaniem do mikroinstalacji fotowoltaicznej – będzie można również uzyskać dofinansowanie do nowych komponentów, sprzyjających upowszechnianiu w kraju bezpiecznej, przemyślanej i dzięki temu efektywnej energetyki rozproszonej. Wsparcie w formie bezzwrotnej dotacji obejmie urządzenia do magazynowania energii elektrycznej oraz ciepła bezpośrednio u prosumenta, dzięki którym sieć elektroenergetyczna przestanie być 'wirtualnym magazynem energii'” – czytamy w komunikacie NFOŚiGW, który odpowiada za uruchomienie naboru wniosków.
    Dofinansowanie będzie mogło ponadto objąć urządzenia służące racjonalnemu zarządzaniu energią elektryczną.

Wsparcie może objąć zakup i montaż paneli wraz z podstawowymi urządzeniami (do 5 tys. złotych, przy finansowaniu także innych elementów), magazyn ciepła (do 5 tys. złotych), magazyn energii elektrycznej (do 7,5 tys. złotych) i system zarządzania energią HEMS/EMS (do 3 tys. złotych). W przypadku finansowania wyłącznie mikroinstalacji PV wsparcie może wynieść maksymalnie 4 tys. złotych

a z definicji

Energy Management System – EMS) to układ urządzeń i oprogramowania, którego zadaniem jest: monitoring i kontrola przepływu energii w obiekcie, zarządzanie jej dystrybucją, optymalizacja przepływów energii pod kątem kosztów oraz zapotrzebowania

[x]
ECO5TECH -0,23% 2,13 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.