• Wszystko leci do góry oprócz RNK Autor: ~Rafako [31.0.71.*]
    Nie szkoda wam mrozić kasy i ciagle mieć starty bez opcji zarabiania na innych spółkach? Pisałem przed chwila o Rafako po 1,6 a zaraz górne widły na 1,74. Rafako za chwile może być po 10zl nawet
  • Re: Wszystko leci do góry oprócz RNK Autor: ~abc [78.88.25.*]
    Dnia 2022-08-10 o godz. 14:53 ~Rafako napisał(a):
    > Nie szkoda wam mrozić kasy i ciagle mieć starty bez opcji zarabiania na innych spółkach? Pisałem przed chwila o Rafako po 1,6 a zaraz górne widły na 1,74. Rafako za chwile może być po 10zl nawet

Jak mrozić tu kasę? Wszyscy tu piszący włącznie z tobą nie maja akcji tego śmiecia.
  • Re: Wszystko leci do góry oprócz RNK Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*]
    Dnia 2022-08-10 o godz. 15:11 ~abc napisał(a):
    > Dnia 2022-08-10 o godz. 14:53 ~Rafako napisał(a):
    > > Nie szkoda wam mrozić kasy i ciagle mieć starty bez opcji zarabiania na innych spółkach? Pisałem przed chwila o Rafako po 1,6 a zaraz górne widły na 1,74. Rafako za chwile może być po 10zl nawet
    >
    > Jak mrozić tu kasę? Wszyscy tu piszący włącznie z tobą nie maja akcji tego śmiecia.

Chociaż raz prawdę napisałeś Abc... :-)
    Z tym, że... nie wszyscy - np. ja tu piszę, mam akcje i zamierzam je nadal mieć.

A i zobacz ty - post tytułowy już nieaktualny. :-)

comtrader
  • Re: Wszystko leci do góry oprócz RNK Autor: ~to_ja_nowy [37.30.104.*]
    A gdyby było tak że trzeba mieć z 10 k żeni pisać na forum ?
  • Re: Wszystko leci do góry oprócz RNK Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*]
    Dnia 2022-08-10 o godz. 21:10 ~to_ja_nowy napisał(a):
    > A gdyby było tak że trzeba mieć z 10 k żeni pisać na forum ?

Ciekawy pomysł. :-)
    Ale Bankier idzie na masową odwiedzalność i zasięgi i tu nigdy tak nie będzie.
    Zapewne tak z 95% piszących (tak na ilość akcji) Ranka nie ma.

Np. taki James... napierdziela dziesiątki postów, bo chce kupić po 0,70 zł.
    Owszem... pewnie, że każdy rozgarnięty spyta dlaczego robi to przy kursie ok. 1,60 zł... ale to już jego słodka tajemnica. ;-)

comtrader
[x]
RANKPROGR -4,34% 1,88 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.