• Wyniki Autor: ~Xyz [5.173.241.*]
    Wyniki bomba
  • Re: Wyniki Autor: ~Reggaer [87.207.84.*]
    Biribomba
  • Re: Wyniki Autor: ~Hm [84.181.128.*]
    Image Games, dziwne ze PLI oddało cześć udziałów a movie już nie: W związku z powyższym, na dzień publikacji niniejszego raportu okresowego udział Platige Image S.A. wynosi 24,43% kapitału zakładowego i ogólnej liczby głosów w Image Games S.A. Zgodnie z najlepszą wiedzą Spółki pozostałe akcje Image Games S.A. są w posiadaniu Movie Games S.A. (46,97% udziału), Anshar Studios S.A. (22,55% udziału) oraz pozostałych akcjonariuszy (6,05% udziału).
  • Re: Wyniki Autor: ~Xyz [5.173.241.*]
    Zapewne chodzi o to kto wiecej pracy wklada w projekt
  • Re: Wyniki Autor: ~fanpli [89.64.68.*]
    r/r:
    przychody up 42%
    ebitda up 46%
    zysk netto up 87%
    https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2022-08/0000144343_202208100000142624.pdf
    można spokojnie trzymać i spokojnie ...spać
    co do ig to mov przyszedł do pli z pomysłem rookie i do tego zobowiązał się go całkowicie finansować, współpraca układa się różnie bo są inne oczekiwania i inny sposób działania, w każdym razie pli jest w puli i swoje zrobi,
    mnie nie dziwi, że postanowiło bardziej skoncentrować się na własnych projektach gier, te ukażą się szybciej - ponoć prototyp gry od pj games jest już grywalny!
    model hybrydowy jest wymagający - serwis już odpalił a trzeba jeszcze pokazać moc w ip filmowych i gamingowym
    ps> w kontekście tak rewelacyjnych wyników obecna wycena stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla strony popytowej....
  • Re: Wyniki Autor: ~Kosa [84.181.128.*]
    Dzięki za informacje. Tez się zgadzam, byłem sceptyczny co do movie wiec cieszy mnie ograniczenie udziałów. Niech robią swoje, zarabiają na tym co tam wkładają i koncertują się na PJ games a jeszcze lepiej na projektach własnych.
  • Re: Wyniki Autor: ~Xyz [5.173.241.*]
    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/platige-image-podwoil-zysk-amerykanska-spolka-od-poczatku-rentowna
  • Re: Wyniki Autor: ~Kibic [31.0.86.*]
    Brać inwestorski rzuciła się do zakupów po podaniu wyników. Naganiacz od Karola ma paliwo dla swojej poezji.
  • Re: Wyniki Autor: bialoczerwony1972 [79.191.88.*]
    Wszyscy podnieceni wynikami, a ja tak średnio to widzę. I nie podoba mi się to zejście do 20% w IG. Wiecie dlaczego? Bo ma przeczucie, że ta gra wypali....

I jeszcze jedno! Zanim nie zmieni się komunikacja ze strony spółki pies z kulawą nogą do nas nie zajrzy. No chyba, że taki jest plan że głośno ma być w odpowiednim czasie i przy innej cenie, ale jakoś słabo to widzę!
  • Re: Wyniki Autor: ~Qwerty [37.225.79.*]
    Jakby to powiedzieć, aby za dużo nie powiedzieć. Pli nie chce brnąć zbyt mocno w projekty nad którymi nie zbyt dużej kontroli, a wiarygodność partnera nie jest pierwszego sortu. Czasem lepiej zjeść małe ciastko niż zadławić się tortem
  • Re: Wyniki Autor: ~NIEdved [95.223.138.*]
    Wynikami tak małej spółki można łatwo manipulować, tym bardziej, gdy ponad 50% akcji jest w posiadaniu 2 osób - co czyni ją praktycznie spółka prywatną - Myślę, że papierowe wyniki będą z kwartału na kwartał wyższe, aby ładnie to wyglądało na wykresie, aż do dodruku akcji i próby przejścia na DUŹĄ giełdę
    NIEdved kto to?
    hehe, zupełny ignorant
    większych bzdur jakie napisał to nie czytałem!!!
    a tzw ''papierowe wyniki' nie pochodzą ze zwiększonej sprzedaży o połowę
    czy też ebitdy i zysku netto o drugie tyle
    jakby były jakieś księgowe przeszacowania to jeszcze, ale w core biznesie serwisu?
    nie i jeszcze raz nie!
  • Re: Wyniki Autor: ~bialoczerwony1972 [31.61.181.*]
    No niedved i teraz już całe forum wie, żeś durak :) a mogłeś siedzieć cicho...
    Papierowe wyniki jprdl skąd takie trolle się biorą?
  • Re: Wyniki Autor: ~NIEdved [95.223.138.*]
    Poprowadź troche firmę to się dowiesz jak łatwo nimi manipulować, zwłaszcza przy tak dużej ilości podmiotów zewnętrznych (podwykonawców), bo swoich pracowników to ilu oni na umowie aktualnie mają 50ciu? Reszta to podwykonawcy / wolni strzelcy
    Weź idź się nie ośmieszaj! To samo można powiedzieć na każdej spółce! To samo mówili o MCI,,że Czechowicz wycenia sobie spółki portfelowe jak chce, a życie pokazuje że wyceny są konserwatywne. Jeśli zarzucasz komuś kreatywną księgowość to argumenty na stół!
    Masz podejrzenia, nie wierzysz ok, twoja sprawa. Ja bym nie marnował swego cennego czasu na ostrzeganie ubranych na innych spółkach, które tu mogę wymieniać jedna za drugą ale powiem tylko ekipa holding xD https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2022-08/0000144342_202208090000142623.pdf a wycena 180 baniek haha idź tam napisz o kreatywnej księgowości i ostrzegaj ludzi altruisto :)
    omówienie raportu w przystępny sposób:
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/platige-image-podwoil-zysk-amerykanska-spolka-od-poczatku-rentowna
    No wreszcie jakaś reakcja na kursie..... Szału nie ma, ale dobre cokolek :D
[x]
PLATIGE 0,77% 26,20 2022-12-07 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.