• That hurt - S&P500 Autor: ~Johann [23.229.21.*]
    dziś jeszcze spokojnie w klasycznym stylu grillują byka robią z niego steak, ale jutro dane o inflacji i tylko naiwny myśli że inflacja przy ropie w lipcu a więc zapasy ze średniej właśnie z czerwca będzie niższa. Przecież paliwa nie spadają na stacjach w ich galonych w realtime jak w Chicago....

I jak to się mówi: ALARM!
    https://images89.fotosik.pl/612/73108e5911e71459.png
  • Re: That hurt - S&P500 Autor: ~Johann [23.229.21.*]
    na przykładzie ropy:

upstream z cenami na czerwiec, w lipcu downstream cen za czerwiec do dystrybucji przykładowo, w sierpniu odczyt danych za lipiec :)) a więc mamy peak cenowy i jak ta inflacja a inne produkty analogicznie może wypaść słabiej?
    https://images91.fotosik.pl/610/89a1d5a81d79c687.png
  • Re: That hurt - S&P500 Autor: ~Johann [23.229.21.*]
    i tak po zakończeniu świecy EXIT, panowie przyśpieszyli :)) jak w szwajcarskim zegarku i jak tu nie kochać Ameryki :)
  • Stawiam pionowego członka jutro! Autor: ~kiepskoL [89.64.58.*]
    Ciekawe czy masz racje ja myślę ze 90% wzrost do 10% twoja historia bo kreski jakieś nierówne podprowadzasz :) Ja tam lubię to co ma być na prosto stycznie. Kasa kasa kasa na zakupy po troche do wora ludzie, nie za wszystko wchodzić w jednym momencie. Zachłanność to pierwszy stopień do piekła :) Może by tak większa podbitka i zjazd 30-40% a tu by było zbyt czytelnie spory zjazd i odbicie zdechłego kurczaka co to za fale :P
  • S&P500 Autor: ~black944 [78.11.154.*]
    Dnia 2022-08-09 o godz. 20:07 ~Johann napisał(a):
     tylko naiwny myśli że inflacja przy ropie w lipcu a więc zapasy ze średniej właśnie z czerwca będzie niższa. 
    >
    > I jak to się mówi: ALARM!

----------------------------------------

nio . . .

• Re: S&P500 Autor: ~KiepskoL [37.47.112.*]
    Miałem ci gdzie ququen napisać poprawnie twoja pseudo to masz Qupen hammmen!!!!!. Kto mnie posłuchał a nie ciebie bajkopisarza zbija bąki na plaży
  • Re: S&P500 Autor: ~KiepskoL [37.47.112.*]
    Podbijam żebyście wiedzieli z kim macie do czynienia. To hurtownicy ze spółdzielni i zwykle trole kupenn hammmen zwlaszcza. Piszą hurtowo brednie które im pasują. Słuchać siebie i tylko siebie.
[x]
PKPCARGO -1,61% 15,25 2022-12-06 11:05:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.