• Blokada na 18 ładnie postawiona..... Autor: ~analityk [194.146.4.*]
    Jak nie zostanie zdjęta to zjazd... na 17...pewno. albo na ile tam zbije...
  • Re: Blokada na 18 ładnie postawiona..... Autor: ~MarekAureliusz [5.173.21.*]
    Ja uszczypnąłem sobie z niej 10 K.
    Sądzę że dobrze zrobiłem, a jeśli faktycznie zjadą niżej, to pomyślę nad dobraniem.
    Spółka faktycznie pięknie zarabia, niewiadomo tylko jak długo uda się zachować to mega prosperity na rynku papieru....

• Re: Blokada na 18 ładnie postawiona..... Autor: ~analityk [194.146.4.*]
    Tego nigdy niewiadomo.. ale prawda jest taka, że na ten moment nie ma żadnych inf. aby miało się pogorszyć.
    Fundy zbijają i puszczają 10% kurs, sprzedają na blokadzie i tak non stop.. już raz mnie wyleszczyli przy akcjach za 12,80.. cały czas tutaj jest ten sam schemat grany..

Tez bym jeszcze dokupil, ale kasa zablokowana.. i zadna spólka nie odbija...
  • Re: Blokada na 18 ładnie postawiona..... Autor: ~MarekAureliusz [5.173.21.*]
    Taka cecha GPW...
    Mała płynność i i brak poważnych instytucji pozwala decydować 10 osobom ile warta jest "butelka wody".
    Gdyby firma była na dużym rynku jak Londyn czy New York , to o cenie tej przysłowiowej butelki decydowałyby tysiące osób i cena byłaby bliższa wartości godziwej
    Zgadzam się, a tutaj jeden fund postawi 100 tys akcji.. po 18zl i nie przebijesz głową muru.. smutne..
    Najgorsze, że giełda chcę w spółkę inwestować, ale nie dają.. i sprzedają kilkadziesiąt tys. akcji po 18 zl.. gdzie spokojnie byłoby juz po 22 zl... to są dopiero jaja, i działanie na szkodę spółki.. giełda ogórkowa..

I trole tutaj nie piszą, ze to spółka państwowa, i podatki dodatkowe.
    Po prostu trzymają kurs za pysk..
  • Re: Blokada na 18 ładnie postawiona..... Autor: ~Adam [89.73.13.*]
    Chwilę musi postać, w końcu cały czas wzrostu nie może być do 30 zł. Sądzę, że z 2 mce będzie na tym poziomie, a później pod wynik 3 kwartału zacznie rosnąć i pójdzie w górę po wyniku za 3 kw.
    Bo? co to za teoria? Nie może byc wzrostu na spółce, która osiaga rekordowe wyniki?
    Nie może, bo ktoś tutaj robi ładne kółka i zarabia potężną kase na tym, a na forum wypisuje, ze spólka musi postać tutaj,

Większej bzdury w życiu nie słyszałem..
    wysprzedaliście kupe papieru po 19,80, teraz zbiliście i znowu blokujecie na 18. aby odkupić od ludzi na hakach po 16-17 zł, i łatwo przyjemnie zarobić 20%..
  • Re: Blokada na 18 ładnie postawiona..... Autor: ~Lu [5.173.16.*]
    Takie akcje są tutaj co najmniej od 6 pln
    Na 15,28 zostali przełamani, i wtedy kurs wybił jak należy w takich spólkach, ale nazbierali znowu mnóstwo papieru, kurs do góry o 30% a teraz będą dążyli do zejścia na 15, bo tam ponieśli wtope.. i teraz za skaze na honorze to mają i próbują wrócić do tego przedziału, jest tutaj jeden troll od nich, co własnie tak straszy, ze powrót na 16.
  • Re: Blokada na 18 ładnie postawiona..... Autor: ~krazinski [83.27.155.*]
    Troll straszy zejściem do 16 zł, a ty straszysz tylko zejściem do 15 zł?
[x]
ARCTIC -0,24% 20,85 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.