• Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Greco [79.129.103.*]
  Ile można czekać z tym państwowym gigantem Orlen? Fuzja robi masę biurokracji i papierologii. Dodatkowo to jest firma państwowa czyli gigantyczna biurokratyczna bezwładność. Proponuję wystawić oferty dla drapieżnych kapitalistów. Może zaproponują mniej, ale czekanie się skończy. Proszę brać to pod rozwagę.
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Greco [188.147.12.*]
  Obajtek prezes Orlen, ale zepsuty nadmiarem majątku. Myślenie lekko zaściankowe. Brak kapitalizmu w najczystszej postaci doskwiera mu po stokroć. Brak zmysłu biznesowego. Puenta. OTG niech idzie na free market. WHO pays most is the winner. Time counts as well!!! Start it
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Cegła [195.181.163.*]
  Proponuję mur rozbieg głowa mur
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~gro [83.12.187.*]
  " gorzkie żale " na fujarze.
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Realista [5.184.93.*]
  Dnia 2022-08-05 o godz. 22:57 ~Greco napisał(a):
  > Obajtek prezes Orlen, ale zepsuty nadmiarem majątku. Myślenie lekko zaściankowe. Brak kapitalizmu w najczystszej postaci doskwiera mu po stokroć. Brak zmysłu biznesowego. Puenta. OTG niech idzie na free market. WHO pays most is the winner. Time counts as well!!! Start it

  Gdyby Obajtek odkupił Petrola, to co na to nasza kochana opozycja? Już widzę te nagłówki w Wyborczej, że Obajtek WYDAŁ
  MILIONY na bankruta, SPRZENIEWIERZYŁ PAŃSTWOWE PIENIĄDZE! Nawet jeśli taki ruch to intratna inwestycja,
  która zwróci się po latach, to opozycja i tak tego nie przepuści i wyleje wiadra pomyj na prezesa Orlenu. W takiej rzeczywistości żyjemy i nie łudźmy się, że lewactwo ulituje się nad nami.
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Student [31.61.252.*]
  Przeciez wiadomo, ze zadna spolka panstwowa nie wchodzi w inwestycje venture capital. Powodow jest cala masa. Polityka i ryzyko to przeciwstawne bieguny. Akcjonariat tutaj jest uposledzony, dlatego inwestor tylko ze Stegny.
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Realista [31.60.139.*]
  Dnia 2022-08-06 o godz. 15:56 ~Student napisał(a):
  > Przeciez wiadomo, ze zadna spolka panstwowa nie wchodzi w inwestycje venture capital. Powodow jest cala masa. Polityka i ryzyko to przeciwstawne bieguny. Akcjonariat tutaj jest uposledzony, dlatego inwestor tylko ze Stegny.

  Oj tam, oj tam, nie z takimi handlarzami (bronią) państwowe podmioty robiły interesy, gorzej, że kiepskie, za co teraz opozycja psy
  na nich wiesza, co oczywiście do wejścia w Petrola zniechęca. Jak pech, to pech, a lewactwo się na nas uwzięło i łatwo nie odpuści.
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Simon [209.126.88.*]
  Dnia 2022-08-06 o godz. 14:30 ~Realista napisał(a):
  > Dnia 2022-08-05 o godz. 22:57 ~Greco napisał(a):
  > > Obajtek prezes Orlen, ale zepsuty nadmiarem majątku. Myślenie lekko zaściankowe. Brak kapitalizmu w najczystszej postaci doskwiera mu po stokroć. Brak zmysłu biznesowego. Puenta. OTG niech idzie na free market. WHO pays most is the winner. Time counts as well!!! Start it
  >
  > Gdyby Obajtek odkupił Petrola, to co na to nasza kochana opozycja? Już widzę te nagłówki w Wyborczej, że Obajtek WYDAŁ
  > > MILIONY na bankruta, SPRZENIEWIERZYŁ PAŃSTWOWE PIENIĄDZE! Nawet jeśli taki ruch to intratna inwestycja,
  > > która zwróci się po latach, to opozycja i tak tego nie przepuści i wyleje wiadra pomyj na prezesa Orlenu. W takiej rzeczywistości żyjemy i nie łudźmy się, że lewactwo ulituje się nad nami.

  Lewactwo to niebawem zostanie przegonione do Niemiec niech tam sobie ujadają tam jest ich miejsce powinno się takich szkodników wywozić na taczkach z zakazem wjazdu już kiedykolwiek do Polski ! Działają cały czas na szkodę Polski aby tylko nas osłabiać i szkodzić !! Działają tylko dla swojej kieszeni i dla UE aby dostać potem stołeczki i aby kasa leciała !! takich zdrajców powinno się exmitować raz na zawsze z kraju !! to zdrajcy Polski i naszego Narodu którym powinno się odbierać obywatelstwo na całe życie ! Może ktoś kiedyś zrobi z tym porządek i skończy się ich era raz na zawsze i Polacy zrobią z tym porządek !!
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Realista [31.60.139.*]
  Marzyć można, ale tej zarazy, jak chwastów, nigdy nie wyplenisz raz na zawsze, co najwyżej przerzedzisz i osłabisz jej negatywne oddziaływanie, a może być i tak, że rozpleni się jak Barszcz Kwaśniewskiego. Wystarczy popatrzeć na Parlament Europejski.
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Realista [31.60.139.*]
  Sorki, chodziło mi o Barszcz Sosnowskiego.
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [45.56.197.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Greco [188.146.74.*]
  Cokolwiek znaczy to co piszesz. Lewactwo to największe gów.. No współczesnego świata
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~RR [88.156.211.*]
  Dnia 2022-08-05 o godz. 22:02 ~Greco napisał(a):
  > Ile można czekać z tym państwowym gigantem Orlen? Fuzja robi masę biurokracji i papierologii. Dodatkowo to jest firma państwowa czyli gigantyczna biurokratyczna bezwładność. Proponuję wystawić oferty dla drapieżnych kapitalistów. Może zaproponują mniej, ale czekanie się skończy. Proszę brać to pod rozwagę.

  Po pierwsze aktywa Petrola są nic nie warte, bo gdyby były, to już dawno zostałby sprzedane.

  Ale załóżmy, że są. To po drugie, całość jest zastawiona na rzecz wierzycieli. Nie ma możliwości sprzedaży, wynajmu, itd. bez ich (wierzycieli, banków) zgody. To tak jakby ktoś chciał sprzedać dom wzięty na kredyt. Teoretycznie można to zrobić, tyle tylko, że nikt nie kupi takiej nieruchomości z obciążoną hipoteką.
 • Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas? Autor: ~Greco [46.204.32.*]
  Ten polski bank gigant to niezłych prezesów ma co nie potrafią nawet zapisnąć o zwrot długu
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.