• na bananie kursy rosną przed podaniem informacji do Autor: ~das [94.254.228.*]
  publicznej wiadomości ... a po podaniu nawet bardzo dobrych informacji spadają ... ha ha ha ... a wszystkim organom państwowym to lotto ... taki mamy klimat ... nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobisz ...
 • Re: na bananie kursy rosną przed podaniem informacji do Autor: ~analityk [194.146.4.*]
  Każdy wiedział, że tutaj takie wyniki będą... Ci co mieli, to już kupili wcześniej, a dystrybuowali wczoraj tym co weszli z... "nadzieją" szybkiego zarobku, tak jest na giełdzie...
  Jak szachy, planujesz, realizujesz zarabiasz,
  Kierujesz się emocjami... tracisz.. nie ma szybkiego zarobku. to raz na 100 przypadków. popatrz na PKN, i inne spólki z dobrymi wynikami, bez znaczenia czy panstwowa, prywatna itp.

  Taktyka, wytrwałość i cierpliwość, kupuj jak jest tanio, jak wiesz, ze spólka jest dobra,..
  Fund upchnał wczoraj tysiacami papierów po 19,90 dzisiaj chce je odzyskać 10% taniej, i to mu bardzo dobrze idzie...
  teraz znowu akumulacja papieru, który sprzedał...

  Tutaj będzie odbicie, bo sa mocne podstawy.. ale Ci co liczą na szybki zarobek, sie przejechali..., jak nie sprzedadzą to i tak odrobią straty, bo to wróci ponad 20zl.
 • Re: na bananie kursy rosną przed podaniem informacji do Autor: ~Robert [31.182.151.*]
  Zastanawiam się ile "kosztuje go" odbieranie tych akcji, zrzuca i to jest proste ale ile tych akcji odzyskuje od przestraszonych, wątpiących - to mnie zastanawia a ile tylko z wora do wora.
  Chyba nikt nie ma wątpliwości że tak nie wygląda dystrybucja, również nie wierzę że wczoraj 10mln obroty między 19.8-20.30 zrobili Kowalscy!

  Mam i obserwuję spółkę od dawna, odnoszę wrażenie że wyjątkowo dużo tu inwestorów świadomych wartości posiadanej firmy, nawet spore wzrosty i poziomy bliskie ath nie wyzwalają dużego popytu, arkusz nie jest zastawiony a zlecenia (w moim odczuciu puszczane przez dużych) pojawiają się raczej uderzeniem w lewą stronę a nie wystawieniem do sprzedania. Puszczanie jednym zleceniem 1-2% w dół ???

  Niech się bawią chłopaki ich prawo, szkoda tylko wizerunku spółki dystyngowanej i stabilnej...
  Każde wzrosty kilkunasto procentowe i jazdy charakteryzują giełdowe baloniki a taką spółką Arctic nie jest!
 • Re: na bananie kursy rosną przed podaniem informacji do Autor: ~das [5.173.20.*]
  dla mnie to śmierdzi na kilometr ... nie tylko tutaj zresztą ... obserwuję podobne historie na wielu spółkach i dochodzę do wniosku, że informacje poufne to puste hasło ... nikt nie wiedział, że będzie taki wyniki, inaczej konsensus byłby inny ... ktoś jednak skupował duże ilości, a potem szybko zrealizował zysk ... takie skupowanie dużych ilości bez pewności tego, co się zdarzy, to proszenie się o duże straty ... no chyba, że się wie jaki jest wynik, wtedy wiadomo, że będzie można sprzedać nawet duże ilości zaraz po wynikach ... wykorzystywanie informacji poufnych to okradanie pozostałych akcjonariuszy/inwestorów ... tak jakby ktoś miał wątpliwości, co to za problem ...
[x]
ARCTIC -1,68% 20,50 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.