• HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółce? Autor: ~Madian [188.121.15.*]
  Jakiegoś newsa, info wyszperane w necie czy od kogoś kto kogoś tam niby zna?

  No właśnie - a forum powinno być w celu wymiany informacji a nie anonimowego budowania własnego ego poprzez nikomu nie potrzebne treści. Aż za głowę się łapię widząc na co tutaj wielu traci swoje życie. A mamy je jedno :)

  Obudźcie się zanim będzie za późno!


  P. S. 1. Tak tak od razu odpowiem wszelkim samarytaninom i innym upierdliwym nickom jak aa - jestem w akcjonariacie, czekam cierpliwie i ani 1 akcji nie oddam. A Wy wmawiajcie, że ktoś do czegoś Was namówił, naobiecywał czy.... No właśnie co? Sami sobie każdy z nas z osobna niech zada pytanie po co tu w ogóle jesteśmy i róbmy swoje.

  P.S.2. Osobiście również widziałem naszą drogę do sukcesu w nieco inny sposób, ale życie potrafi zaskakiwać i trzeba dostosowywać się do realiów. Ale aby móc być elastycznym trzeba od początku mieć szeroki plan i kilka opcji jak np. długoterminowa inwestycja (czy zrealizujemy swój cel rok później na jakieś znaczenie?). A jeśli ktoś chce na szybko to chyba też miał wiele okazji co? Zatem mniej jadu i szukania winy wszędzie tylko nie u siebie.

  Nie zapominajmy o jednym - spółka sama w sobie z przychodami, zyskiem i środkami trwałymi jest w innej lidze niż jeszcze rok temu - i Wy też to wiecie, oj wiecie. Bardziej polecam skupić się na tym co zrobić gdy kurs będzie już w okolicy indywidualnego "wyjścia na zero" - no wtedy każdy ponownie sam podejmie decyzję czy zostaje, ucieka uff bez straty czy znowu poczyta wypociny niektórych jegomości i będzie miał na kogo zwalić swoją "niedolę".

  Miłego dla akcjonariatu (jesteśmy coraz ważniejsi bo i ff się zmniejsza - jakoś dziwnie wykorzystując negatywnych ujadaczy do powiększania własnych pakietów - a większość zamiast skupić się na tym to biadoli o błędnie interpretowanych pismach z knf).
 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: ~Adi [46.205.149.*]
  Brawo Ty. Nikt nikogo na nic nie na mawia. Każdy podejmuje samodzielnie decyzje. Ale paru Gamoni tego nie rozumie.
 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: sandman76 [178.235.186.*]
  ale to jest nawet dość ciekawe doświadczenie widzieć wpisy ludzi, ktorzy dwoją się i troją, żeby tutejsi forumowicze sprzedali im swoje akcje, a ci forumowicze jakoś nie chcą tego robić. Osobliwe jest widzieć ich miotanie się, zakładanie coraz to nowszych wątków pod coraz to nowymi nickami, żeby tylko ich posty nie były niezauważone :)
  Ta frustracja i bezsilność w postach jest nawet zabawna :) A najlepsze jest to, że nie przyjmują do wiadomości, że straty o których tak nagminnie piszą ponoszą zawsze akcjonariusze ( będąc tego świadomymi ) niż ci, którzy akcji nie posiadają, ale chcą je posiadać, tylko od tych, którzy je posiadają :)

  Co więcej - można się samemu ustawić niżej z koszykami i wykorzystać ich bajkopisanie, żeby coś tam wpadło. Mi ostatnio ktoś wrzucił za 42gr.
  Czy na tym stracę czy zyskam? To się okaże, ale zarówno zarobek, jak i stratę przypiszę nie komu innemu, tylko sobie. I żadne pisanie na forum - choćby nie wiem ile postów po iloma nickami powstało tego nie zmieni :)

  tymczasem wracam na inne swoje spółeczki, ( gaming :)

  pozdrawiam

 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: ~Luj [31.0.34.*]
  My piszemy prawdę o spólce nie po to zeby odkupić od wisielców akcje ,tylko zeby ostrzec potencjanych nabywców przed wdepnięciem w g..w.o . Ciagle biorą
  dotacje na jakieś projekty i nic z tego nie wynika ,troche zarabiaja na sprzedaży eko mydełek ,ale co to jest za zysk przy pół miliardzie akcji ,może jakiś milośnik Boruty napisze ile jest zysku na 1 akcję ,chętnie poczytamy .Gdyby nie podbitka lipnymi infami po Joifix to akcje dalej by sie kisily w ok 20gr .
 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: ~Adam [195.33.224.*]
  to jest troll z bogny wracaj skąd przylazłeśAutor: ~Piramida [31.0.34.*] Autor: ~Nokia [31.0.34.*] Autor: ~Nie-dać-się [31.0.34.*] Autor: ~JON [31.0.34.*Autor: ~Fall [31.0.34.*] Autor: ~Masakra [31.0.34.*]Autor: ~OK [31.0.34.*] Autor: ~Kiepsko [31.0.34.*] Autor: ~Alabama [31.0.34.*] Autor: ~Zwała_pewna [31.0.34.*Autor: ~Uwaga_trole_Bumech [31.0.34.*] Autor: ~LOL [31.0.34.*]Autor: ~Run [31.0.34.*] Autor: ~KOniec [31.0.34.*]Autor: ~TikTok [31.0.34.*] Autor: ~Balon_pęka [31.0.34.*]Autor: ~Trolle-SZALEJĄ [31.0.34.*] Autor: ~Dno [31.0.34.*]Autor: ~Uwaga_trole_Bumech [31.0.34.*] Autor: ~Spekuła_ubiera [31.0.34.*]Autor: ~DO-NOWYCH [31.0.34.*] Autor: ~DO-NOWYCH [31.0.34.*Autor: ~Zwała_pewna [31.0.34.*] Autor: ~Ubieralnia [31.0.34.*]Autor: ~FFF [31.0.34.*Autor: ~Krach_blisko [31.0.34.*Autor: ~Upadek_balona [31.0.34.*]Autor: ~Bogna [31.0.34.*] Autor: ~Przyszłość [31.0.34.*] Autor: ~Przeskok [31.0.34.* Może zacznij zarabiać , bo na ostrzeganiu widać klepiesz biedę
 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: ~Luj [31.0.34.*]
  Sprawdź jeszcze raz ponieważ wypisujesz klamstwa !!!.Napisz ile jest tego zysku na 1 akcje .
 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: ~Kamikadze [31.0.181.*]
  Za dużo akcji tutaj jest żeby to urosło np. ma dwa złote . Bo o kapitalizacji mld. dolarów umówmy się że można przestać dyskutować . Po prostu tylko troszkę do góry odrazu następuje wywalanie akcji
 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: ~stefan [46.205.211.*]
  Kiedyś wszystko przemija, ten etap też przejdzie.
  Pamiętam inne spółki co podobnie było, tamte miały dużo gorsze fundamenty, a HubTech ma dobre i się rozwija.
  Ale .... pojmuje Twój żal.
  Współczuję.
 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: ~Luj [31.0.34.*]
  Współczuj sobie i innym wisielcą ,ja na Borucie zarobilem miedzy innymi na podbitce ze 1pln do 1,3 na sesji bo zakończyla w ok 0% .Ostatni tak duzy wzrost pod sypanie przez Joifix bez rzadnego pomocniczego infaA tak z ciekawości zapytam na jakim haku Ciebie powiesili?!!!
 • Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc Autor: ~Obserwator [85.14.117.*]
  Frustracie "Luj": jesteś tak samo beznadziejny jak Maliniak, Kamikadze i Kisiel.
  Gdzie jest notowana spółka Boruta?
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.38.99.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
HUBTECH -2,05% 0,38 2022-12-05 16:22:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.