• Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~Konkurs [193.192.179.*]
    Ja obstawiam 17.60 zł.
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~Gajer [37.225.1.*]
    18.90
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~krazinski [83.27.129.*]
    Może i zejdzie do tylu, ale ważne, że trend pozostaje wzrostowy.
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~Mexx [5.173.56.*]
    19
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~grzyb [194.242.52.*]
    korekty zawsze są po wzrostach - a tu urosło i to konkretnie myślę, że spółka ma świetlana przyszłość i będzie ciągle rosła przy tak kosmicznych zyskach co najmniej przez najbliższy rok. Ja nie pytam do ilu spadnie ale czy urośnie do 100 zł w przyszłym roku, czego jestem w zasadzie pewien.
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~hihi [31.0.68.*]
    Pomyśl,.kto I po co ma pompować to do 100?
    Spokojnie będzie zbierane w przedziale 15-20 i zarabianie na dywidendzie.
    Pompuje się balony np. Ryvu tam do 100 dociagna potem się okaże że z pięknej współpracy wyjdzie ..
    Kilka komputerowców po kilkaset % przed wydaniem gry ewentualnie po podpisaniu czegoś zanim wszyscy zrozumieją że z tej gry nue starczy nawet na prąd.
    Tak wygląda rzeczywistość.
    Spółki z zyskami się zbiera a nie pompuje.
    Wczoraj 10mln obrotu przy 20 a 3mln obrotu ściągnęły kurs wczoraj indzis do 18.2.
    Teraz jest czas na uwalanie kursu by poxniej zbierać nic nie poradzisz.
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~Robert [31.182.151.*]
    Czasem się zastanawiam dlaczego jakiś duży gracz czasem nie tupnie nogą i zrobi sobie jaja z wszelkiej maści kółkowiczów, kombinatorów.
    Dziś lak dla śmiechu, ku ogólnemu zdziwieniu na początek sesji stawiam 1mln akcji po 20 zł do kupna i gońcie się !

Czy nie warto tu wsadzić 50 - 100 baniek, zysku z tego toku starczy na wypłacanie dywidendy 3zł przez 3 lata!!!
    Przy kursie 20zł to 15%

Ale to tylko takie przemyślenia, może gdybym miał te 100 mln patrzyłbym na to inaczej.
    W sumie to logiczne co piszę kolega wyżej, zwalić a później do 20 nazbierać i po co przepłacać?
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~hihi [31.0.68.*]
    Cieszmy się, że po rekordowych wynikach w historii firmy spadamy tylko 3-4% mogło być gorzej
    W zasadzie to i tak nie jest źle przez chwilę zbliżyliśmy się z kursem do wk.!!!!!
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~Nobody [78.10.206.*]
    "[...]Dziś lak dla śmiechu[...]"
    .

No i stało się... z forum, gdzie był jeden post na kilka dni i to z reguły merytoryczny, robi się śmietnisko i wynurzenia wszelkiej maści panikarzy, którzy kupili akcje wczoraj a dziś są zdziwieni, że jeszcze nie są zarobieni co najmniej 50%.
    Nie piję konkretnie do Ciebie, ale popatrz od wczoraj, mielonka bez żadnej wartości, jak na większości forów.
    Ludziska zdziwieni, że zarobieni kasują zarobek po wynikach, pod które urosło z ca. 12 na ca. 20 zł.
    Ja zamierzam czekać na dywidendę no i część Arctica mam na IKE / IKZE, poza tym nie mam czasu na kółka.
    Ze średnią w okolicach 13,5 czuję się bardzo komfortowo, zerkając raz, dwa razy dziennie na notowania offline...
    Tyle.

• Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~Robert [31.182.151.*]
    Każdy gwałtowniejszy ruch na kursie, jak zapewne zauważyłeś, powoduje wzrost emocji i co za tym idzie wpisów.
    Przy wzrostach pojawiają się wpisy o windach, rakietach, zostających na peronie natomiast przy spadkach o śmieciach, gniotach, ubranych leszczach.
    Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoje emocje na poziomie jakim potrafi, dlatego mnie nie martwią takie wpisy, czytam czasem się uśmieję... wiem swoje, jeśli chodzi o naszą spółkę wierzę i trzymam jako "lokatę". W IIIq nie wierzę, że jakoś znacznie pogorszy się otoczenie może w 4 będzie trudniej - nie wiem.
    Zakładam w tym roku zysk netto 500-700mln co przełoży się na dywidendę (sądzę) około 3zł - wystarczy! - reszta gotówki zostanie w firmie na inwestycje, zmniejszenie zadłużenia a może na skup akcji - kto wie?

Cyfra np.600mln to jest połowa dzisiejszej kapitalizacji!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny Autor: ~krazinski [83.27.129.*]
    Dnia 2022-08-05 o godz. 09:00 ~grzyb napisał(a):
    > korekty zawsze są po wzrostach - a tu urosło i to konkretnie myślę, że spółka ma świetlana przyszłość i będzie ciągle rosła przy tak kosmicznych zyskach co najmniej przez najbliższy rok. Ja nie pytam do ilu spadnie ale czy urośnie do 100 zł w przyszłym roku, czego jestem w zasadzie pewien.

100 zł w ogóle mi przez myśl nie przeszło. Jeśli dojdzie do 30 zł, będę już pozytywnie zaskoczony. Na razie jestem "tylko" bardzo zadowolony, a od początku (tzn. od kwietnia) nastawiam się na 2x,xx zł.
[x]
ARCTIC -0,24% 20,85 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.