• Maliniak 50 gr się zbliża Autor: ~Beniu [5.173.65.*]
    Jesteś już spakowany i gotowy do opuszczenia forum Huby? :-)
  • Re: Maliniak 50 gr się zbliża Autor: ~Kamikadze [31.0.181.*]
    Dzisiaj chyba ma hubciu notowania zawiesili czyżby prokurator przyjechał na parking.....A może automat się zaciął
  • Re: Maliniak 50 gr się zbliża Autor: ~Kisiel [31.182.202.*]
    zbliża sę 50 groszy :):):)
    zoba co jest - kilka groszy a cieszy.
    :):)
    i tak za wysoka wycena jak na tę "innowacje". Cóż mają mieć premie za kapitalizację na poziomie 1mld, to chyba jednak nie będzie. Nie da się budowy wartości długofalowej spółki na kopiowaniu cudzych pomysłów, co nie Boruta?
  • Re: Maliniak 50 gr się zbliża Autor: ~Adam [195.33.224.*]
    Kisiel jak ci się chce tak pisać za darmo , frajer z ciebie . Pewnie rodzina się wstydzi .
  • Re: Maliniak 50 gr się zbliża Autor: ~Kar [89.64.123.*]
    Daj mu spokój. Zarabia jak potrafi :(
  • Re: Maliniak 50 gr się zbliża Autor: ~Inżynier_z_Nicozji [46.204.44.*]
    Karniaku, dawno należało się kapnąć, że zarabiam i to dobrze. Do tego stopnia dobrze, że mam czas na fora i nie tylko. Zetknąłem kiedyś na hubrawą lipę i stwierdziłem, że do mojego portfela takiego kantu nie włożę i jak widzisz dobrze postanowiłem, to też zarabianie. Pieniądze które ulokowałem zamiast w Boru.ciany kant Pawlikowskiego zbudowały mi kapitał, który jeszcze procentuje. Ty natomiast trzesz kolanami razem takim Em, gdy ci kwit zmieni cenę o 3 grosze. Dziaders nawet dalej w tym oglupieniu się zapędził, bo do ruchu o 3 grosze całą strategię analizy technicznej dobudował z komentarzami. Takie to pieniądze robicie na Borucianym kancie.
  • Re: Maliniak 50 gr się zbliża Autor: ~Inżynier_z_Nicozji [46.204.44.*]
    50 groszy już dawno było. Kurs je minął lotem nurkującym w dół.
[x]
HUBTECH -0,78% 0,38 2022-12-08 16:48:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.