• Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~xyz [89.64.68.*]
    Spekuła wywindowała ostatnio kurs z okolicy 18zł na 27zł pod info transportu zboża z portów morskich.
    Spekuła sprzedała na górce i teraz jest nieuniknione że będzie dołować kurs znów do poziomów 18zł lub niżej aby znów zarobić pod jakieś pozytywne info .
    Jedynie co można zrobić to podłączyć się pod spekułę czyli sprzedać obecnie chociaż połowę ( awaryjnie zostawić drugą) i odkupić po 18zł.
    Zauważcie że to się systematycznie powtarza.
    Ja już zrobiłem trzy kółka po kilkadziesiąt procent zarobku.
    Marzyciele niech trzymają i patrzą jak zjeżdża coraz niżej.
    Ja sprzedałem 70% z tego co miałem na górce i czekam na spadki.
    To są moje przemyślenia i proszę się tym nie sugerować.
  • Re: Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~ABC [31.0.62.*]
    Misiu czekaj dalej na 18, tylko nie kupuj wcześniej bo to bez sensu, aha i napisz dopiero jak już kupisz po te 18 zł , po co zaśmiecać forum , przecież według Ciebie spółka nie jest więcej warta.
  • Re: Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~DYziek [5.173.248.*]
    A gdzie napisał że spółka nic nie warta
  • Re: Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~głupek [37.225.78.*]
    naucz się czytać zanim odpiszesz
  • Re: Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~xyz [89.64.66.*]
    Tak jak myślałem i pisałem spekuła zbija kurs .
    Pomimo pozytywnych informacji zamiast do góry to stacza się powoli do dołu.
    A co będzie w przypadku negatywnego info?
    Podejrzewam że -15%.
  • Re: Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~Poiuy [5.184.213.*]
    Spekula? Obroty 1000 akcji. Sezon ogórkowy i niepewność na rynkach.
  • Re: Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~xyz [89.64.68.*]
    Czy to wina spekuły czy małych obrotów i brak zainteresowania ze strony inwestorów wszystko mi jedno.
    Tak jak przewidywałem prawie miesiąc temu że spadnie do 18zł lub niżej to na to się zanosi.
    Już krąży około 20zł czyli 7zł niżej niż sprzedałem.
    Na każdym tysiącu prawie 7tys.zł mniej do zakupu.
    Wtedy mało kto wierzył że może tyle spaść.
    To się dzieje już czwarty raz z rzędu. Tylko kółka mają tu sens. Może po zakończeniu wojny coś się zmieni a do tego jeszcze daleko.Ja ustawiam koszyk na 17- 18zł a może i niżej.
    Co do wojny to Ukraina fajnie się broni ale co do przeprowadzenia kontrofensywy to nie ma szans.
    Musieli by mieć przewagę w artylerii, czołgach,samolotach bojowych itp. Ciągły dostęp do zaopatrzenia w przypadku zajęcia terenów i super dowodzenie na szczeblu kilku korpusów.
    Jak narazie to są ostrzeliwani dzień i noc przez rusków i tylko czasami odpowiadają bo mają 1/5 tego co agresor.
    Zachód dozuje im dostawy sprzętu chyba tylko po to aby częściowo zmniejszyć arsenał rusków.
  • Re: Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~Free [156.17.163.*]
    Jak to ktoś kiedyś napisał Ukraina jest na kroplówce sprzętowej a powinna dostać transfuzję.

A co do spadku na 17-18 zł, to raczej wątpię. Raport za I półrocze jest niedługo i obstawiam, ze będzie lepszy niż zakładają pesymiści.
    KSG Agro pokazało już swój raport i był całkiem dobry, dlatego tutaj jestem tez spokojny.

No i jednak ten transport morski troszkę zmienia perspektywę. Drogą lądowa już podobno transportują 3 mln ton zbóż a razem z morskim na obecnym poziomie daje to miesięcznie ok. 4 mln ton (a planują zwiększyć przesył morski do 3 mln, czy im się uda nie wiem, ale razem to by było już 6 mln ton razem). Jak dla mnie jest to już niezły wolumen i na pewno Astarta zarabia swoje.
    Ale od czasu do czasu daje ładnie zarobić. Myślę, ze obecnie jesteśmy w podobnym miejscu jak przed pojawieniem się infa o FDA (nawet wartość kursu jest podobna). Zasięg wzrostów pewnie nie będzie tak duży jak po FDA, ale kto wie jak pojawią się naraz trzy pozytywne infa to może i wzrośnie do tych 2 zł.
    Nie to forum:)
  • Re: Grę spekuły widać jak na dłoni. Autor: ~Paweł [188.146.12.*]
    Ladnie dziś do góry...
[x]
ASTARTA -2,42% 20,15 2022-11-29 12:25:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.