• Ugoda?? Autor: ~nik [89.151.40.*]
    Dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć jaka była treść ugody między Polwax a Orlen ? Może ktoś ma możliwość to odszukać?
  • Re: Ugoda?? Autor: ~zorro [5.184.214.*]
    bo zadnej ugody nie ma , cwoku
  • Re: Ugoda?? Autor: ~nik [89.151.40.*]
    III. Sprawa z powództwa POLWAX przeciwko ORLEN Projekt o zapłatę 132 mln PLN, rozpatrywana przez Sąd Okręgowy w Rzeszowie sygn. akt VI GC 84/20 Dochodzone przez POLWAX od ORLEN Projekt roszczenie obejmuje 84 mln PLN tytułem szkody rzeczywistej oraz 48 mln PLN tytułem utraconych korzyści, które miały powstać w związku z nienależytym wykonaniem i niewykonaniem umowy przez ORLEN Projekt. Postępowanie zostało zawieszone na zgodny wniosek stron.
  • Re: Ugoda?? Autor: ~zorro [5.184.225.*]
    czytac potrafisz, ale ze zrozumieniem juz masz chłopcze problem, tak własnie jest obcecnie pośród tych domorosłych inwestorów co pokończyli 8 klas podstawówki a w porywach liceum profilowane !!
  • Re: Ugoda?? Autor: ~Jony [185.234.91.*]
    Do ugody dojdzie kiedy niewiadomo zależy od nowego sędziego w Rzeszowie tylko tu dwaj rozgrywający czyli K.M.i Sob. trzymaj kurs w ryzach jak najwięcej wyrwać akcji poniżej 3 zł mają czas niecierpliwi oddają szacun dla gościa co wystawia po 5akcji
  • Re: Ugoda?? Autor: ~Jack [37.163.166.*]
    Wreszcie lody ruszyły. Po roku czasu marazm, jedna sesja, 20% UP i takie obroty! Aż miło popatrzeć. Ale oddawać lepiej jak dojdzie do 6-7
[x]
POLWAX -0,93% 3,20 2022-11-28 16:49:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.