• Powróćmy do gazu z łupków? Autor: forward [37.47.173.*]
    https://www.onet.pl/biznes/biznesalert/rewolucja-lupkowa-w-teksasie-zlapala-drugi-oddech/8b0f5lh,30bc1058

w Europie przekupieni przez Putina "ekolodzy" wciskali kit że to dewastacja środowiska,
    a nasz przygłupi rząd łyknął to jak gajor kluskę

Teraz Petrol jest już bez koncesji, ale szansa był większa by coś ugrać z tego niż Kazachstanu pod wpływami Ruskich

Niech rząd zwóci koncesje. Taki mały myk i zarazem prztyczek Putinowi w nos. (:

• Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Kazach [83.30.188.*]
    Tak jak pisałem Rosja nie ma nic już do gadania w Kazachstanie !! Kazachstan chce do Europy i co Ważne Prezydent chce zastąpić Rope i gaz z rosji swoimi surowcami które będą płynąć do Europy a co za tym idzie jest ogromny potencjał do przejęcia OTB i Emby przez Polskiego Giganta który łączy się i wyrasta na Giganta Europy Orlen-Lotos-PGNiG -Petrolinvest -taki scenariusz tutaj się rysuje a więc drodzy Akcjonariusze bądźcie cierpliwi bo zarobicie krocie !
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Realista [46.134.140.*]
    Dobrze kombinujesz, ale to jeszcze potrwa, bo to nie jest wykopanie bajorka/studzienki czy podstawienie beczułki na gromadzenie wody do podlewania ogródka. Petrolowy biznes jest perspektywą w latach.
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Sky [95.160.115.*]
    Trzymam kciuki, żeby coś z tego było. Nie zależy mi na tych co kupowali na końcu notowań, ale są tacy co kupowali po 500 i wyżej i tacy co kupowali po kilka razy i sprzedawali ze stratą. Sam kupowałem i sprzedając za każdym razem mówiłem że już nigdy nie wejdę w tą spółkę jednak informacje podawane na temat spółki powodowały że ja i inni ponownie kupowali te akcje z myślą odrobienia strat. Ile ci ludzie stracili oprócz pieniędzy innych rzeczy których nie da sie wycenić. 15 lat swojego życia i IM się należy rekompensata za stres, kłótnie z rodziną rezygnacje z wakacji niezrealizowane inwestycje nerwy. Ja jakikolwiek byłby finał to już nie nadrobię straconego czasu. W wielu przypadkach bez petrola życie ułożyło by sie im całkiem inaczej, lepiej.
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Berbeć [213.134.169.*]
    Buhahahahahah
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Rumburak [46.204.96.*]
    Na końcu notowań przez ostatni miesiąc odkupowali Krauze wraz z KNF. Tak ze rozumiem Ciebie ze o nich się nie martwisz
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Realista [46.134.140.*]
    Każdy ma prawo wyboru momentu zakupu i słuchania jednych doradców, a ignorowania innych, tak jak i popierania jednych
    polityków, a potępiania innych, ale trzeba umieć ocenić, którzy doradcy (podpowiadacze) czy politycy są godni zaufania, a którzy nie.
    Tylko tyle, czy aż tyle? Nie bądźmy ślepi. Musimy odróżniać ziarno od plew, bo za nasze wybory odpowiedzialność ponosimy my sami, no chyba, że chcemy potem popłakiwać nad własnym losem, jak to nas ktoś wyprowadził w pole, zapominając, że nie posłuchało się tych, którzy przed tym przestrzegali. Bóg dał nam rozum i radzi by z tego korzystać, ale nie każdy tak robi.
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Sky [95.160.115.*]
    to były informacje ze spółek. 100m do ropy, mamy pierwszy na świecie lek na covid 19. To nie doradcy tylko prezesi ze spółek
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Realista [46.134.60.*]
    A prezydent Putin przekonuje, że wyzwala Ukrainę od nazistów. Też należy mu zaufać, bo to prezydent, a nie doradca?
    Twoja żona też cię przekonuje, że dzieci są twoje i co wierzysz jej czy nie?
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Realista [46.134.60.*]
    To zależy od tego co jest korzystniejsze. Nie ma przymusu.
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Ament [185.107.57.*]
    Realista byłeś na Ukrainie że tak oczywistym dla ciebie jest że nie ma nazizmu na Ukrainie? Banderyzm UPA etc to nie jest nazizm? Możesz stwierdzić oczami telewizora że nic takiego nie ma? Czy dopiero jak zaczną riezać lacha rozum wróci?
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Wibrator [31.61.178.*]
    Ja bylem wielokrotnie. Nie ma zadnych nazistow. Nacjonalistow w Ukrainie to jest mniej, niz u Ruskich smierdzieli Wagnerowcow wyznawcow Hitlera. Taka jest prawda. Ruscy to faszysci sa i to juz jest okolo 50% kacapskiej juchy.
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Qs [37.248.177.*]
    Macie cos do faszystow? Lepsi od lewackiej zarazy ktora rzadzi "wolnym zachodem". Niech zyje Putin
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    Dnia 2022-07-31 o godz. 11:56 ~Qs napisał(a):
    > Macie cos do faszystow? Lepsi od lewackiej zarazy ktora rzadzi "wolnym zachodem". Niech zyje Putin

To Ty chyba jesteś Miedwiediew . -:)
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Realista [46.134.146.*]
    Dnia 2022-07-31 o godz. 11:56 ~Qs napisał(a):
    > Macie cos do faszystow? Lepsi od lewackiej zarazy ktora rzadzi "wolnym zachodem". Niech zyje Putin

Ej, ej, no już nie przeginaj! Zresztą jaki jest sens porównywania np. smrodu kupy niedźwiedziej czy psiej. Jedno i drugie jest be i nie
    wydaje mi się, że coś tu jest lepsze od drugiego, no chyba, że ktoś ma niespotykanie wyrafinowany gust, a z tym trudno dyskutować.
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Realista [46.134.35.*]
    Dnia 2022-07-29 o godz. 18:12 ~Ament napisał(a):
    > Realista byłeś na Ukrainie że tak oczywistym dla ciebie jest że nie ma nazizmu na Ukrainie? Banderyzm UPA etc to nie jest nazizm? Możesz stwierdzić oczami telewizora że nic takiego nie ma? Czy dopiero jak zaczną riezać lacha rozum wróci?

Czy chcesz powiedzieć, że Putin w naszym imieniu wyrównuje niewątpliwe polsko - ukraińskie rachunki krzywd, których zaznaliśmy?Widzisz w tym coś pozytywnego, usprawiedliwiającego? Bo ja nie. Zacytuję poetę : "Są w Ojczyznach rachunki krzywd. Obca (ruska)
    dłoń ich też nie przekreśli" - Oczywiście mała modyfikacja, ale nasze sprawy z Ukrainą powinniśmy załatwić my sami, a ruscy takich krzywd od Ukrainy nie zaznali i my ich nie prosimy by mścili się za nasze. POSZLI WON!!!. I dziwię się Twojej naiwności w tym dostrzeganiu nazizmu w Ukrainie, a nie w Rosji. Doradzam głębszą refleksję.
  • Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen Autor: ~Der [31.0.86.*]
    KNF i GPW to największy przekręt. :))) podobno już coraz mniej ludzi inwestuje na GPW i wybierają rynki zachodnie :-)
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.