• AGORA CZYLI TEMAT ZASTĘPCZY PIS, A MICHNIK MA TAŚMY KACZYŃSKIEGO? A MA? Autor: ~MAZUR [79.185.176.*]
  NO TO BĘDZIE NAWALANKA NA CAŁEGO, PRZED WYBORAMI SZAMBO WYBIJE, KTO ZACZYNA PREZES KACZYŃSKI? CZEGO BOI SIĘ PREZES KACZYŃSKI? ŻE AŻ ATAKUJE AGORĘ? KTO PIERWSZY ATAKUJE TEN SIĘ BOI, JAK MAWIAŁ MILTON FRIDMAN
  "SPOŁECZEŃSTWO, KTÓRE PRZEDKŁADA RÓWNOŚĆ NAD WOLNOŚĆ, NIE MA ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO.
  I ODWROTNIE.
  WOJNA NA UKRAINIE NIEDŁUGO SIĘ KOŃCZY, WŁADYMIR TAK POWIEDZIAŁ, A CI CO WALCZYLI Z WŁADYMIREM BĘDA MIELI BARDZO DROGIE PALIWA. TAK ŻE RFN MOŻE DOSTARCZAĆ POLSCE PALIWO GAZOWE, Z ZASOBÓW ROSJI ALE PO ODPOWIEDNIEJ CENIE. A GDYBY TUSK ZGODZIŁ SIĘ NA TO CO UJAWNIŁ MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH RP SIKORSKI PO ROZMOWIE Z ŁAWROWEM, ŻE POLSKA PRZEJMIE CZĘŚĆ UKRAINY NALEŻĄCEJ DO RP W 1939 ROKU, TO ROSJA PRZEJMIE SWĄ CZĘŚĆ. CO WIEDZIAŁ SIKORSKI? ŻE UKRAINA ZOSTANIE PRZEJĘTA PRZEZ ROSJĘ, I GŁOŚNO TO MÓWIŁ, ŻE DOJDZIE DO WOJNY JAK UKRAINA NIE WSTSZYMA SIĘ Z WOJNĄ? . A PAN PREZYDENT ROSJI CHCIAŁ SIĘ PODZIELIĆ UKRAINĘ, NA CZĘŚĆ POLSKĄ I ROSYJSKĄ. TO DZIŚ WOJNY O UKRAINĘ BY NIE BYŁO. TERAZ SĄ PROBLEMY Z INFLACJĄ I KOSZTAMI ENERGETYCZNYMI. A SIKORSKI TYLKO PRAWDĘ POWIEDZIAŁ. I ZA TO SIKORSKIEGO GANIĄ? WYWIAD TO WYWIAD A NIE CHARCEŻYKI KACZYŃSKIEGO, CO NAWET TU 154M NIE POTRAFILI DOPILNOWAĆ, TO JAK POLSKI DOPILNUJA? JAJA JAK BALINY, A ROSJA MA BROŃ JĄDROWĄ I TYLKO BAWI SIĘ ZABAWKAMI Z II WOJNY ŚWIATOWEJ, A CO JAK ZAGONIĄ ROSJAN POD SCIANĘ? CZEGO BOI SIĘ USA? PREZESA KACZYŃSKIEGO I JEGO ARMII?
 • Re: AGORA CZYLI TEMAT ZASTĘPCZY PIS, A MICHNIK MA TAŚMY KACZYŃSKIEGO? A Autor: ~Olek [79.110.5.*]
  No to gruba afera w Agorze się kroi brawo PIS
 • Re: AGORA CZYLI TEMAT ZASTĘPCZY PIS, A MICHNIK MA TAŚMY KACZYŃSKIEGO? A Autor: ~marta [83.28.240.*]
  Co ten były kochanek Jaruzelskiego jest w stanie zrobić?
 • Re: AGORA CZYLI TEMAT ZASTĘPCZY PIS, A MICHNIK MA TAŚMY KACZYŃSKIEGO? A Autor: ~Olek [79.110.5.*]
  No to wezmą im się do d…py brawo szambo lewackie wybiło
 • Re: AGORA CZYLI TEMAT ZASTĘPCZY PIS, A MICHNIK MA TAŚMY KACZYŃSKIEGO? A Autor: ~MAZUR [79.185.176.*]
  Dnia 2022-07-25 o godz. 15:24 ~Olek napisał(a):
  > No to wezmą im się do d…py brawo szambo lewackie wybiło

  DROGI OLKU CÓŻ CI PORADZĘ NA TWA ZACHCIANKĘ, JAK CHCESZ I TO LUBISZ TO DAWAJ DUP CI, JA MAM TO W DU PIE. TU PROBLEM JEST INNY, CO WYGADYWAŁ PREZES KACZYŃSKI? I TO JEST AFERA? JAK W TV BĘDZIE GŁOŚNO. JA OSOBIŚCIE TEGO NIE POPIERAM, TO POWINNO BYĆ ZAŁATWIONE BEZ MEDIÓW. ALE SKORO TAKIE BĘCKI STOSUJE PREZES KACZYŃSKI? TO MNIE TO DZIWI, ALBO JUŻ NIE. CZEGO BOI SIĘ KACZYŃSKI? ŻE UDEŻA W AGORE? CO TAKIEGO PIER DOLIŁ NA DYSKUSJACH? I TU MOŻE BYĆ PROBLEM, BO PREZES JEST SKŁUCONY ZE WSZYSTKIMI, A PREZYDENT PUTIN JEST OBRAZONY PRZEZ KACZYŃSKIEGO. TO KIEDY DOSTANIEMY KASĘ OD UE? A SŁÓŻBY WALA W NAMIESTNIKA RP JAK W D KACZORA?
[x]
AGORA -0,22% 4,45 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.