• INFO Autor: ~500900 [194.110.116.*]
    Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
    BluGo S.A. z siedzibą w Warszawie (dawniej: YOLO S.A. z siedzibą w Pile) ("Spółka"), informuje, że w dniu dzisiejszym powzięła wiedzę o rejestracji przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy KRS w dniu 19 lipca 2022 r. zmian Statutu Spółki, które wynikają ze zmian uchwalonych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie z dnia 10 lutego 2022 r.
    Zarejestrowane zmiany obejmują zmianę firmy Spółki (z: YOLO na: BluGo), zmianę siedziby (z: Piła na: Warszawa) oraz zmianę przedmiotu działalności.
    W załączeniu Spółka przekazuje aktualny tekst jednolity Statutu Spółki uwzględniający przedmiotowe zmiany Statutu.
  • Re: INFO Autor: ~Cenzurisan [185.124.129.*]
    co to oznacza? co z akcjami ?
  • Re: INFO Autor: ~Marian [31.0.37.*]
    Zmienia się tylko nazwa spółki i profil działalności rozszerzony na branżę elektryczną. Ostatnim ruchem pozostał jeszcze split akcji 1:10 to jest za jedną akcję dostaniem dziesięć o nominalne 0,10 pl. Tak uchwaliło walne zgromadzenie. Reasumując będzie bardzo ciekawe.
  • Re: INFO Autor: ~Cenzurisan [185.124.129.*]
    skąd takie info możesz dać link? przecież jakby tak było to każdy kto ma akcje to ma zysk teoretycznie.
    dlaczego jedni piszą, że oszustwo i spółka się zwija a inni, jak Ty że będzie dobrze, albo nikt nic nie wie albo ktoś kłamie.
    Milego dnia mam trochę akcji kupionych średnio po 60 kilka groszy kupowałem dzień przed zamknięciem notowań. Nie znam sie bardzo i wiem że na stracie nie sprzedam, ale tu nawet sprzedać sie nie da i nie wiadomo kiedy będzie można.
  • Re: INFO Autor: ~Marian [31.0.37.*]
    Przeczytaj sobie uchwały podjęte na walnym zgromadzeniu z lutego. Ostatnia uchwała mówi o splicie akcji 1:10 . Wszystko pisze w sprawozdaniu walnego.
  • Re: INFO Autor: ~Inwestor2 [193.192.177.*]
    W punkt będzie dobrze a może jeszcze lepiej
[x]
YOLO 0,28% 0,36 2023-02-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.