• KURNA. KIEDY TO WYSTYGNIE? Autor: ~Samson [74.119.193.*]
    Przy 10 groszach.

Mogłoby wreszcie zacząć stygnąć.

Pewnie sypią ci co jeszcze brali od zarządu za grosze.
  • Re: KURNA. KIEDY TO WYSTYGNIE? Autor: ~wariner [89.64.119.*]
    Gosc wrzuca post w sobote o 2:30 nad ranem i klika sobir 4 lapki w gore, beka z was trejdery
  • Re: KURNA. KIEDY TO WYSTYGNIE? Autor: ~X3 [82.180.151.*]
    Może i tamten to trol, ale ma rację. Ktoś sypie. Na moje oko Rosiński z Varsav albo podobny układ, darmowe akcyjki spod stołu. Polska giełda w pigułce.
  • Re: KURNA. KIEDY TO WYSTYGNIE? Autor: ~Frank [46.205.157.*]
    I oczywiście wg ciebie i trolla wystygnie na 10 gr?bo ktoś sypie?
    Gdzie napisałem coś o 10 groszach ?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [149.34.244.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    Myślę, że każdy kto zainwestował w te akcje jest trochę id***tą. Jeśli sugerujesz, że to ja pisałem o 10 gr to jesteś nie tylko trochę.
  • Re: KURNA. KIEDY TO WYSTYGNIE? Autor: ~wariner [89.64.119.*]
    X3 wiesz co, ja bym sie predzej sklanial ku temu co ostatnio mozna bylo wyczytac w espi, a o czym kazdy wiedzial. Otoz knf zglosil do prokuratury podejrzenie manipulacji na softblue i po nitce do klebka powiazania grupy osob prywatnych i podmiotow(!) Z kilkoma innymi spolkami. Woda na mlyn bo wiadomo ze nikomu nic nie udowodnia a korelacje spekulacyjna na wykresach tych spolek zauwazylby chyba nawet dwulatek. Smieszne ze nikogo z 4massa, albo januara nie scigaja jak tam zenia w najlepsze tyle czasu. Wracajac do meritum, ja raczej stawiam ze to ta sama ekipa ktora buja red devem, pixel crowem, niedawno sonka, buja takze i tutaj. Pytanie kiedy zdecyduja to wybic i na jaki poziom.
    Niespecjalnie orientuje się przypadkach o których piszesz. Widzę za to dużo podobieństw do Varsav, tam też kurs przeżył totalny upadek po premierze. W przeciwieństwie to Varsav ekipa Ovidu jeszcze walczy i ma Interkosmos w odwodzie i ogólnie jest to przyzwoite studio. Do niezbyt udanej premiery dołóż bessę i kryzysowy odpływ kasy z newconnect i masz efekt w postaci 80 gr na kursie. Nie potrzeba spółdzielni.
[x]
OVIDWORKS 0,26% 0,78 2022-11-29 15:04:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.