• Czy to łyknie nasz czempion Autor: ~Maliniak [31.61.242.*]
  Warszawa, 14.07.2022 (ISBnews) - JR Holding ASI podpisała z The Great Ideas (w trakcie rejestracji zmiany nazwy na Honey Payment) porozumienie (term-sheet) w sprawie przeprowadzenia procesu połączenia Honey Payment ze spółką notowaną na NewConnect, która zostanie wskazana przez JRH, podał JR Holding. Połączenie nastąpi w drodze tzw. odwrotnego połączenia Honey Payment, tj. w zamian za wniesienie udziałów Honey Payment przez dotychczasowych wspólników tytułem opłacenia akcji nowej emisji wyemitowanych przez spółkę wskazaną.
  "Honey Payment jest podmiotem, do którego po zmianie nazwy, a przed połączeniem ze spółką wskazaną, zostanie wniesiona zorganizowana część przedsiębiorstwa podmiotu trzeciego (dalej: ZCP), zawierająca m.in. aplikację finansową typu marketplace, w wyniku czego docelowo będzie prowadzić działalność o charakterze małej instytucji płatniczej w obszarach związanych z tworzeniem i wprowadzaniem technologii finansowych, a także będzie rozwijał portfel produktów (będących składnikami ZCP) takich jak:

  - LoanByLink - usługa polegająca na możliwości zakupu towaru lub usługi u partnerów i rozłożenia płatności na wygodne raty (ponad 1 700 partnerów),

  - Mambon - produkt umożliwiający zakup bonów podarunkowych, voucherów prezentowych z różnych kategorii (ponad 700 partnerów),

  - aplikacja mobilna dotBee - umożliwiająca zarówno zarządzanie jak i dysponowanie pieniędzmi, korzystając z wygodnych i korzystnych rozwiązań, dająca również możliwość zdalnego założenia konta do otrzymywania przelewów i dokonywania wpłat na dowolny rachunek. Użytkownicy aplikacji mogą korzystać z funkcji takich jak: transport publiczny, parking, cashback, ubezpieczenie, nadawania paczek, rozrywka czy Mambon bez konieczności weryfikacji tożsamości (ponad 360 tys. użytkowników),

  - aplikacja Shaketips - rozwiązanie dające możliwość wręczania bezgotówkowych napiwków za pomocą kodu QR (ok. 500 partnerów)" - czytamy w komunikacie.

  JRH oraz spółka wskazana mają prawo do przeprowadzenia badania due diligence (DD) Honey Payment przed podpisaniem umowy inwestycyjnej.

  Term-sheet nie stanowi umowy zobowiązującej, umowy przedwstępnej, oferty ani innego wiążącego zobowiązania o podobnym charakterze, co znaczy, że strony działając w dobrej wierze, zobowiązują się do prowadzenia rozmów i negocjacji zmierzających do przekazania prawdziwych, rzetelnych oraz dokładnych informacji o Honey Payment, współpracy w razie przeprowadzenia badania DD, zawarcia właściwej umowy inwestycyjnej i realizacji jej postanowień. Podpisanie term-sheet nie stanowi zobowiązania do podpisania umowy inwestycyjnej ani nie determinuje brzmienia jej postanowień. Term-sheet nie będzie również stanowił załącznika do umowy inwestycyjnej, zastrzeżono.

  Umowa inwestycyjna będzie jedynym i wiążącym strony dokumentem w zakresie inwestycji, a jej zawarcie powinno nastąpić do dnia 30 sierpnia 2022 r.

  JR Holding ASI to notowana od 2012 r. na rynku NewConnect spółka, koncentrująca się na działalności inwestycyjnej i zaangażowaniu w firmy z branż: cyfrowego biznesu, odnawialnych źródeł energii, gier komputerowych, medycznej, biotechnologicznej i nowoczesnych mediów. Spółka rozpoczęła proces przenoszenia notowań z NewConnect na główny rynek GPW.
 • Re: Czy to łyknie nasz czempion Autor: ~Ogień [138.199.21.*]
  Gdyby miało być coś grubszego to kurs latałby inaczej. Tutaj wolumen sesji to kilkaset sztuk lub żadnego obrotu. Notowania spółki nie istnieją. A z resztą szkoda gadać. Mówili o jednorożcu a to jest kapiszon.
 • Re: Czy to łyknie nasz czempion Autor: ~Miszcz [45.14.71.*]
  Masakra jednym słowem
 • Re: Czy to łyknie nasz czempion Autor: ~Miszcz [45.14.71.*]
  Codziennie masakra bez obrotu.
  Jednorożec dla ubogich
 • Re: Czy to łyknie nasz czempion Autor: ~Kapustapekińska [103.125.235.*]
  Przepraszam, czy tu biją?
[x]
FEMTECH -3,81% 1,01 2022-11-24 15:22:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.