• Gaz i atom nie będą zielonymi źródłami energii ? ... - 40 % ? Autor: ~koniec [5.172.255.*]
  cyt.:" Losy gazu i atomu wśród zielonych źródeł energii pod znakiem zapytania

  14 czerwca br. dwie komisje PE poparły projekt rezolucji zabraniającej uznania gazu i atomu za zielone źródła energii. Skutkiem może być zablokowanie unijnych funduszy na inwestycje w te obszary energetyki.

  W trakcie posiedzenia Komisji Gospodarczej i Monetarnej (ang. Economic and Monetary Affairs Committee - ECON) oraz Komisji Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności (ang. Environment, Public Health and Food Safety Committee - ENVI) przedstawiciele Parlamentu Europejskiego (PE) wyrazili sprzeciw wobec umieszczenia określonych rodzajów działalności związanych z energią jądrową i gazową w wykazie działań gospodarczych określonych jako środowiskowo zrównoważone (ujętych w tzw. taksonomii Unii Europejskiej).(...)"

  źródło: https://www.teraz-srodowisko.pl/aktualnosci/gaz-atom-taksonomia-UE-komisje-PE-12046.html#xtor=EPR-1

  - 40 % ???
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [80.49.180.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Gaz i atom nie będą zielonymi źródłami energii ? ... - 40 % ? Autor: ~koniec [5.172.255.*]
  W Brukseli tęczowo jest więc tylko parady pozostaje organizować na tych terenach po kopalnianych w przyszłości w PL. (w) ODORU na tych hektarach nie może zabraknąć :-)) i tu do gry wchodzi do KOŃCA kto ??? Wielonikowiec Energy2022 stwarzający pozory, że ktokolwiek innych wierzy w te jego irracjonalne życzenia :-))). Uwaga na niego dzieci.
 • Re: Gaz i atom nie będą zielonymi źródłami energii ? ... - 40 % ? Autor: ~koniec [5.172.255.*]
  miało być tak pięknie, a będzie jak z Ożarowem - cmentarze komunalne pełne są czaszek frajerów, którym Służby Specjalne prały głowy w przedmiocie Elektrowni atomowej :-))). Teraz Niemiec pozbywa się w 100% tego atomowego syfu, a my jak samochody i czołgi kupimy starą technologie od Hansòw. Wytłumaczą je

  , że jest sprawdzona i w promocji, a na nową poczekamy kolejne dziesięciolecia :-)). A wszystko dlatego, że z miłości do braci pokazujemy potężnej Federacji Rosyjskiej środkowy palec :-))).
  Mieszamy się w sprawy ZSRR, które i tak się odbuduje. Bójmy się raczej USA, które na terenie Polski może rozpętać wojnę nuklearną z ZSRR, a po wszystkim wskazać b.Polskę jako prowokatora od 50 lat, który zdestabilizował nie tylko sytuację w regionie, ale i na świecie :-))). Pożyteczni idioci zawsze są w cenie.
[x]
ZEPAK -2,55% 22,90 2022-12-09 16:47:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.